Zielone GTII ze Świętokrzyskiego

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: Ruszowy »

KAmil_87, szacun, piękna sroka i to w dodatku bez wiejskiego tuningu.
Awatar użytkownika
Son_Goku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 456
Rejestracja: 21 kwie 2009, 14:10
Model: Scirocco II
Lokalizacja: TOS

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: Son_Goku »

Dzięki chłopaki za pozytywne opinie. W sroce jest jeszcze trochę do zrobienia, ale powoli jakoś dam radę. Miała być seria i tak jest, żadnych tjuningów :P Choć nie powiem że ładnie, ze smakiem zrobione autka mi się nie podobają. Co do planów na przyszłość to myślę właśnie o bardziej cywilizowanym wydechu, zmiany położenia wlewu gazu na bardziej bezpieczny no i wpakowaniu gwinta na wiosnę. Z autkiem od poprzedniego właściciela dostałem też amorki tylne KONI 80 2307 SP30 wraz ze sprężynami ale nie wiem jak one by się zachowywały i ile by tył poszedł w dół.

bllu nie ma sprawy, jak chcesz się spotkać to dzwoń na fona albo pisz na gg (numery w moim profilu). Ogólnie to studiuję w Kielcach i tam mam tylko dostęp do neta a w domu jestem tylko na weekendach.

Tak w sumie to myślałem o jakimś małym spocie w świętokrzyskim bo jak się orientuję to trochę tutaj Scirorajdowców jest :).
Awatar użytkownika
BossFazer
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 372
Rejestracja: 13 cze 2009, 01:41
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: BossFazer »

Kamilu nie chwialiles sie zmianami pod maską :P albo cos mi umklo :D
i nadal nie mamy ustalonego terminu w sprawie jakiejs sesyjki :P moje auto wyczyszczone, zakonserwowane, czeka na jakas sesyjke :P mam nadzieje ze w najblizszym czasie cos zdzialamy ;)


co do spotu w Ostrowcu.. jak najbardziej ZA ! od pewnego czasu zauwazylem na naszym Ostrowieckim terenie poprawe pod wzgledem wystepowania sroczek :) wiec prosze o mobilizacje panowie ze swietokrzyskiego ;)

pozdrawiam B)
mówi mi wewnetrzny głos.. że tu nie chodzi o siłe, nie chodzi o moc...
Awatar użytkownika
Son_Goku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 456
Rejestracja: 21 kwie 2009, 14:10
Model: Scirocco II
Lokalizacja: TOS

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: Son_Goku »

Radek spokojnie wszystko się nadrobi. B) Zmian pod maską nie było oprócz włożenie biturbo ale chyba źle coś podłączyłem bo nie chciało działać więc wyjąłem... Bo wiadomo - dodatkowe kilogramy źle wpływają na osiągi :P.

No ale do rzeczy. Czy wie ktoś od czego pasują silniczki regulacji wysokości świateł i przełącznik regulacji tej wysokości do sciro?
Kamil_DG
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 689
Rejestracja: 30 lis 2007, 18:46
Model: Scirocco II
Numer GG: 4227574

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: Kamil_DG »

Silniczki chyba od kazdego vw z tamtego okresu a przelacznik tylko sciro albo golf jedynka cabrio.

PS. Fajna sroka
Awatar użytkownika
Son_Goku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 456
Rejestracja: 21 kwie 2009, 14:10
Model: Scirocco II
Lokalizacja: TOS

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: Son_Goku »

Dzięki Kamil. A silniczek tylnej wycieraczki też chyba pasuje od starszych VW?
Kamil_DG
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 689
Rejestracja: 30 lis 2007, 18:46
Model: Scirocco II
Numer GG: 4227574

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: Kamil_DG »

Sam silniczek chyba byl ten sam w golfach I i jettach, ale jesli chodzi o calosc z ta obudowa plastikowa itp to tylko sciro chyba.
Awatar użytkownika
Lazer
Pisarz
Pisarz
Posty: 1110
Rejestracja: 30 lis 2007, 18:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 2282913
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: Lazer »

Co do spotow w swietokrzyskim, to w kazda pierwsza sobote miesiaca jest w kielcach spot grupy VAG-Kielce, sa chlopaki z Corrado Club, z VWgolf.pl itp no i teraz to ja bede ;) Wiec zawsze przy okazji mozna...

VW Scirocco GTII 1.8 8V '92 LA7U


VW Corrado VR5
VW Scirocco GT2 G60
VW Golf I GTI 16V KR
VW Scirocco GT2 16V KR+9A
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: kalina »

Lazer ty kupiles sciro od Dżabby?? no poka je:P
Awatar użytkownika
Lazer
Pisarz
Pisarz
Posty: 1110
Rejestracja: 30 lis 2007, 18:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 2282913
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: Lazer »

Spokojnie :) wszystko w swoim czasie :P





Narazie nie mam nawet chwili zeby cyknac foty.

VW Scirocco GTII 1.8 8V '92 LA7U


VW Corrado VR5
VW Scirocco GT2 G60
VW Golf I GTI 16V KR
VW Scirocco GT2 16V KR+9A
Awatar użytkownika
Son_Goku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 456
Rejestracja: 21 kwie 2009, 14:10
Model: Scirocco II
Lokalizacja: TOS

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: Son_Goku »

Nawet nie wiedziałem że w Kielcach są jakieś spoty :) Kiedyś zapewne się tam wybiorę. A dokładnie to w którym miejscu w Kielcach? No Lazer mógłbyś pokazać to swoje G60 :laugh:
Awatar użytkownika
Lazer
Pisarz
Pisarz
Posty: 1110
Rejestracja: 30 lis 2007, 18:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 2282913
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Odp: VW Scirocco GT II 2.0 LC6V by Kamil_87

Post autor: Lazer »

Kamil roznie, bedzie zawsze rezerwowana jakas miejscowka wczesniej,
zapraszam na www.vag-kielce.pl :)

VW Scirocco GTII 1.8 8V '92 LA7U


VW Corrado VR5
VW Scirocco GT2 G60
VW Golf I GTI 16V KR
VW Scirocco GT2 16V KR+9A
Awatar użytkownika
Son_Goku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 456
Rejestracja: 21 kwie 2009, 14:10
Model: Scirocco II
Lokalizacja: TOS

Re: Zielony GT..II z dwulitrówką... by Son_Goku

Post autor: Son_Goku »

Podnoszę temacik. :D

Zamontowałem do Sciro własnoręcznie wykonaną półeczkę ( bo nie chciałem psuć oryginalnej 8)) wraz z założonymi głośnikami Pioneer TS-A6911 16x9.

Półka wykonana ze sklejki 8mm (w Castoramie zapłaciłem 15 zł). Obita materiałem do obijania skrzyń basowych kupionym na alledrogo (koszt z przesyłką 34 zł). Materiał przyklejony klejem montażowym Atlas który akurat miałem od ręką. Nie miałem takich metalowych rurek usztywniających więc te zrobiłem z drzewa i pomalowałem czarną farbą :D. Ogólnie koszt 50 zł i wygląda wg mnie całkiem przyzwoicie.

Jeśli chodzi o pionki to te o dziwo radzą sobie bardzo dobrze z moim radyjkiem. Jak ktoś nie ma kasy na wzmacniacze, subwoofery, kable itd. to jest to całkiem sensowne rozwiązanie. Głośniczki graja ładnie całym pasmem bez podbarwień i dudnienia basu. Oczywiście nie ma porównania do dobrego wzmaka i skrzyni ale naprawdę jest ok.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

P.S. Oryginalną półkę bez dziur odkurzyłem i schowałem w bezpiecznym miejscu. Od razu mówię, że nie jest na sprzedaż. :D

-- środa, 7 kwi 2010, 18:28 --

A więc na początku było tak:

Obrazek

Myślę (w sumie widzę) - no coś ten tył za nisko siadł skubany. No to kilka prób wyżej/niżej i w końcu uznałem, że będzie tak:

Obrazek

Zawieszenie jakie założyłem wygląda tak:

Obrazek

Przód zakupiłem od Oziego, a tył to amorki Koni Sport SP30 z regulacją twardości (w tej chwili ustawione na miękkie, a i tak kanapa to nie jest). Całość siadła coś chyba ok. -60mm. Na felgi założyłem nowe oponki Barum Brillantis 2 185/60. Wiem, wiem - zaraz będzie że balon itd. ale mi się podoba. 8) Ładnie się wpasowały w nadkola. Komfort się polepszył 10-cio krotnie tzn. autko płynie po asfalcie (sorki Asfalt :)) i jest wręcz do niego przyklejone. Wygląd i jazda wg mnie zdecydowanie na plus.

No i korzystając z okazji kilka fotek z naszego mini spotu z Radkiem (BossFazer) i kolegą Grzegorzem z jego Audi. Na fotkach widać u mnie nową dokładkę pod przedni zderzak (także od Oziego - pozdrawiam) którą jeszcze nie zdążyłem pomalować. :)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Rezi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 626
Rejestracja: 18 gru 2008, 17:19
Model: Scirocco II
Numer GG: 1084101
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zielony GT..II z dwulitrówką... by Son_Goku

Post autor: Rezi »

Ładnie ta półka wyszła :)
A nie martw się, ja mam na sprzedaż bez dziur i nikt kupić nie chce :D a na allegro to żal wystawiać.
Awatar użytkownika
Asfalt
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 720
Rejestracja: 01 mar 2008, 09:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 1825771

Re: Zielony GT..II z dwulitrówką... by Son_Goku

Post autor: Asfalt »

Son_Goku pisze: autko płynie po asfalcie (sorki Asfalt :)) i jest wręcz do niego przyklejone. Wygląd i jazda wg mnie zdecydowanie na plus.
Się nie obrażę, Sroczki się do mnie kleją i ja to lubię :)
W sumie to mnie kusi gwint, ale się dygam, bo jeśli na seryjnym zawiasie po wjechaniu w dziursko krzywi mi felgę, to co się stanie na -60? Chyba skrzywi mi auto...
ODPOWIEDZ