AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Oferty sprzedaży części i samochodów.
Awatar użytkownika
NodiT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 537
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 9039639

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: NodiT »

Czy jest obkuty to nie wiem:)...ale poznać ze jakiś silnik był wymieniany czy kolor zmieniany w 90% przypadków nie jest cieżko:)
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: voo »

witam.

pewnie wszyscy widzieli mk2, ktore dość długo wisiało na allegro i był jakiś post na jego temat. konkretnie chodzi o czarne mk2 w macie na szyldach szczecińskich. na zdjęciach było z zapasem na dachu. namierzyłem je wczoraj w mojej mieścinie. kupił je chłopak, który sie cholernie napalił bo jest w macie.. i to przeważyło. po tym co mu powiedziałem o tym aucie możliwe, że będzie chciał je sprzedać i myśle, że ponownie może trafić na allegro. troche faktów:

-sciro dostało w ryjek (prawa strona) i nie zostało naciągnięte (dlatego jest m.in. w macie z wiadomych powodów). szczelina na zakończeniu słupka przy dachu ma jakieś 4cm, podłużnica pokiereszowana, pas przedni itd. nie przeleciałem po niej magnesem bo zwyczajnie ta szczelina wystarcza :)

-środek zajechany, nie ma podsufitówki itd.

-silnik JH + lpg (benzyny nie lubi).

auto było kupione za ok. 2tys. zł i za tyle może sie pojawić w mediach.

ogólnie nie polecam bardzo. szkoda mi tylko chłopaka bo dla niego auto było całkiem ok.. do godziny temu.

pozdrawiam.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
NodiT
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 537
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 9039639

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: NodiT »

szkoda mi tylko chłopaka bo dla niego auto było całkiem ok.. do godziny temu.
To on ślepy był jak kupował to auto:blink: ? Chyba ciężko nie zauwazyć takich uszkodzen:(
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: voo »

witam.

o decyzji kupna zaważyły mat i wyciagane felgi.. fajnie przecież wygląda co nie ? no i zonk.

pozdrawiam.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
Bzyku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 810
Rejestracja: 30 lis 2007, 17:46
Model: Scirocco II
Numer GG: 5178869
Lokalizacja: Kraków

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: Bzyku »

Co by nie zakladac nowego tematu, ciekawe czyje to autko? Prezentuje sie znakomicie

http://moto.allegro.pl/item281434890_wv ... _gt_2.html
ostrzegam WAS przed ta czerwona bo bylem z Obarem ja ogladac
po pierwsze autko nie wyglada tak jak na allegro
nie ma juz tych alu 14tek vw ma kolka zimowe stalowe z lysymi oponami
drzwi kierowcy i tylni blotnik dostaly strzala i nie wiem czy jest to polerowane czy prysniete ale nei wyglada to pieknie, krawedz drzwi jest nierowno-odstaje
co najwazniejsze sroka byla walona w dupe jeszcze pewnie w niemczech ale to za chwile
caly tylni pas byl wstawiany przespawywany co nie zostalo zrobione dobrze bo pod spodem jak wjechalismy na kanal wszystko zaczelo sie rozchodzic
jest takze iiny odcien lakieru, a w srodku w bagazniku na spojeniu nie ma oruginalnej konserwacji tylko jakis taki baranek plus czerowna farba
szyber nie dziala(chyba jest ten porysowany) bo gosc powiedzial ze zapomnial nacisnac guziczka i urwal prowadnice, podsw obrotka nie dziala, biegi a szczegolnie 1 wchodza bardzo brzydko bo ktos zamiast kata dal rurke i troszke poporzestawial wodzik, amor prawy przod wylany-gosc sie przyznal w koncu ze to on wywalil w jakas dziure, lusterka maja calkien inny odcien-wyblakle, silnik jak to Obar powiedzial chodzi przecietnie jak na jh
sprzedawca to typowe dresik-prosze na niego uwazac-podobno jezdzil w wyscigach gorskich i troszke sie przed nami popisywal wiec fakt ma sroke nie dlugo b0o podobno od list ale nie wiem co on tam namodzil z nim
bylismy na przejazdzce -braklo paliwa-powiedzial nie mam kaski zalalem ze swoich i mial nam wrocic za paliwo-po czym jak rozmawialismy o cenie zeszlismy do 4700 ale nie wzielismy jej-zabral sie w samochod i uciekl nie oddajac pieniedzy-dzwonilismy do niego najpierw nie obieral, pozneij odebral poszly wulgaryzmy do nas i jeszcze nas straszyl ze nas znajdzie i dopierdzieli z kumplami, wiec ...dopuscilismy temat bo na glupiego nie ma rady
a teraz smaczek
http://moto.allegro.pl/item281434890_wv ... _gt_2.html
to jest aukcja babki od ktorej gosc kupil samochod
wiec uwazajcie i nie dajcie sie zszyc na kase bo chce duzo wiecej zarobic
tyle moze cos wiecej napisze Obar bo on cos jeszcze tam znalazl czego ja nie zauwazylem
ps-aa jeszcze w trakcie jazdy poszly takie slowa do nas\"to jest gt2 93 r tu sie placi za rocznik, nie macie jaj jak nie kupicie tej sroki\"
wiecej nie komentuje
Scirocco Scala 87' było
Obrazek
Scirocco GTII 90' było
Trumna Type-S K24A3 <---
Awatar użytkownika
SeTa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 242
Rejestracja: 01 gru 2007, 12:37
Model: Scirocco II
Numer GG: 1517667

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: SeTa »

Potwierdzam to, co wyżej napisał Bzyku. Byłem oglądać tę srokę i pierwsze co mi się w niej nie spodobało to właściciel.
Rozumiem, że kupuje się auto ale były właściciel może wiele powiedzieć o tym, co od niego kupujemy..nie tylko słowami ale całym swoim zachowaniem..
Dodam tylko tyle, że kolor na zdjęciu i to, co widziałem na żywo nijak mają się do siebie..w rzeczywistości jest to wypłowiała czerwień i wyglądało na to, że właściciel chciał ją wypolerować...z marnym skutkiem..

Nie polecam..na pewno nie za te pieniądze!
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: obar »

To ja jeszcze dodam, że w tym aucie są opony, które sa zapewne tak stare (i łyse) jak jego właściciel, który jeździ jak debil po Stargardzie a tam są niesamowite dziury... nic dziwnego, że ten amortyzator nie wytrzymał uderzenia, bo on po mieście hula jakąś stówą non stop i katuje silnik bo \"po to jest sportowy wózek, żeby mu wkręcać\"...
Delikatnie mówiąc byłem wkurwiony (przepraszam) i jakbym szmaciarza dopadl to by się wióry posypały:angry: ... przez telefon to hojrak z niego, bo jak Ewka z nim rozmawiała przez telefon w sprawie tych 20zł to walnął tekst w stylu \"a co wy myślicie, że ja po mieście autem smigałem z wami za darmo?\", a jak ja wziąłem komórkę to od razu zmienił ton.
Bzyku i tak najbardziej stratny z tego wszystkiego bo nie dość, że jechał całą Polskę po to by zobaczyć klepane auto, to jeszcze szmaciarz nie chciał oddać kaski.
Ale pewności to mu nie brakowało \"macie oglądajecie, chcecie zajrzeć do bagaznika, wszędzie. Nie ma problemu, pojedziemy na kanał. Jest bryka super i nigdy bita nie była\"...ale nie z nami takie numery.
Pozdro vw
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
tomek_vw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 426
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:57
Model: Scirocco II
Numer GG: 1824196

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: tomek_vw »

...
Awatar użytkownika
sparki83
Pisarz
Pisarz
Posty: 1266
Rejestracja: 01 gru 2007, 14:49
Numer GG: 10144102
Lokalizacja: NOWA SÓL [FNW]

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: sparki83 »

http://www.autogielda.pl/motoryzacja/os ... ob=rosnacoten taz jest podejrzany papiery od jedynki na 100%
SCIROCCO GTX 1.8 mit LPG :( bylo
PASSAT B3 COMBI 2.8 VR6 mit LPG :( bylo
BMW 525 TDS :bylo
GOLF IV 1.9 TDI :D
Awatar użytkownika
Manek
Maniak
Maniak
Posty: 1769
Rejestracja: 17 paź 2007, 22:29
Model: Scirocco II
Numer GG: 1391160
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: Manek »

Sparki o tym aucie tez bylo glosno na starym forum. Temat masz w gieldzie na starej stronce. Gosc sam nie wiedzial co sprzedaje.:unsure:
Bylo: VW Scirocco MkII Scala '87r. 1,8 JH :) :(
Jest: VW Scirocco MkII GTX '87r. 1,8 JH :)
Awatar użytkownika
sparki83
Pisarz
Pisarz
Posty: 1266
Rejestracja: 01 gru 2007, 14:49
Numer GG: 10144102
Lokalizacja: NOWA SÓL [FNW]

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: sparki83 »

na starym forum nie bywalem a ze znalazlem to mautko to pomyslalem ze napisze o nim :)
SCIROCCO GTX 1.8 mit LPG :( bylo
PASSAT B3 COMBI 2.8 VR6 mit LPG :( bylo
BMW 525 TDS :bylo
GOLF IV 1.9 TDI :D
Awatar użytkownika
Bryniu
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 251
Rejestracja: 02 gru 2007, 16:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 7517201

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: Bryniu »

No ale za 700 zł! Jak by był gdzies bliżej mnie to bym go łyknal na czesci
Obrazek
Jeśli jadę ostatni to nie dlatego że mnie wyprzedzili-to ja ich dogoniłem.
Awatar użytkownika
czarodziejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 867
Rejestracja: 30 lis 2007, 14:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 2478779
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: czarodziejka »

to właśnie z tego parcha kolo miał mi przysłać grill kamei :unsure: a nie przysłał ani grila ani kasy spowrotem. i zauważyłem że nr. tel. jest inny już w tym ogłoszeniu więc chyba naprawdę go sprzedał tak jak mi pisał. ciekawe dlaczego to auto tak zmienia właścicieli i nikt go za bardzo niechce?:huh: jakaś niezła padaka musi być:P ale spoko:) grilek orginalny kamei wyrwałem z innego ogłoszenia i mam go już w łapce:woohoo:
"Pasja - po to by realizować marzenia, nie po to by być lepszym od innych"
http://www.youtube.com/watch?v=xuuB8UAmO48
http://www.youtube.com/watch?v=mzAY8qrQcAY
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: Kamil »

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4097093

kolejne sciro wyprodukowane o pare lat za wczesnie.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
ZacharO
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:02
Numer GG: 2774464

Odp: AUTA KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE KUPOWAĆ

Post autor: ZacharO »

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4182506

ktos cos wie o tym scirocco ?? pozdrawiam
ODPOWIEDZ