lewy błotnik przód

Ogłoszenia o chęci kupna części i samochodów.
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

lewy błotnik przód

Post autor: Ruszowy »

Z racji iż pora mi w końcu pozbyć się ostatniej pamiątki kontaktu ze słupkiem poprzedniego właściciela mojego ptaszyska. Poszukuję błotnika lewy przód najchętniej jakiś ciemny kolor. Idealny oczywiście byłby granat metalic ale co tam i tak trzeba pomalować. Jeżeli ktoś chce się pozbyć proszę o info z ceną i miejscem. (pobytu blachy)
Awatar użytkownika
TOMEK
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 417
Rejestracja: 01 gru 2007, 18:39
Model: Scirocco II
Numer GG: 5086916

Odp: lewy błotnik przód

Post autor: TOMEK »

mam taki błotnik, akurat tak sie składa ze granatowy metalik:) i na dodatek niedawno lakierowany czyli w super stanie:) cena 80zł:) (za lakier i pomalowanie dałem po znajomosci 150 kilka miesiecy temu) miejsce szydłowiec, koło radomia, jak jestes zainteresowany to pisz:)
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Odp: lewy błotnik przód

Post autor: Ruszowy »

Oczywiście, jeszcze pytanie gdzie jest ten szydłowiec, bo zaraz się okaże że transport do wrocławia mnie więcej wyniesie. Mogę prosić fotkę nawet zamontowanego jeszcze? Elkreto@poczta.fm
Awatar użytkownika
TOMEK
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 417
Rejestracja: 01 gru 2007, 18:39
Model: Scirocco II
Numer GG: 5086916

Odp: lewy błotnik przód

Post autor: TOMEK »

szydłowiec jest pomioedzy radomiem a kielcami, to daleko, ale jest jeszcze poczta:) fotki zamontowanego jeszcze są gdzies na forum w nasze auta na moim profilu:)
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Odp: lewy błotnik przód

Post autor: Ruszowy »

hm, pytanie czy dasz radę wysłać ten błotnik za 30PLN do wrocławia.
Awatar użytkownika
TOMEK
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 417
Rejestracja: 01 gru 2007, 18:39
Model: Scirocco II
Numer GG: 5086916

Odp: lewy błotnik przód

Post autor: TOMEK »

to juz zalezy ile na poczcie powiedzą, ale myśle ze powinna sie przesyłka w tej kwocie zmiescic:) , powiedzmy ze nawet jak pare groszy wiecej bedzie to jakos sie dogadamy:) jak zdecydujesz sie to daj znac to Ci to zapakuje i wyśle:) Pozdro
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Odp: lewy błotnik przód

Post autor: Ruszowy »

Zima idzie trzeba się sprężać. Tomek a dasz radę ściągnąć błotnik razem z plastikiem kren jest doń przyklejony? jakoś czarne silikony potem gryzą me oczy ja patrzę na niektóre auta z odklejanymi plastikami.
ODPOWIEDZ