kilka rzeczy

Miejsce zgłaszania problemów z działaniem i obsługą Portalu i/lub Forum.
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2421
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Odp: kilka rzeczy

Post autor: Mowad »

Wiem gdzie sa te fotki gdzie czarne lezy na boku, nawet cos mi swita o przwracaniu auta, ale gdzie ja to napisalem to za cholere nie wiem :)
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: kilka rzeczy

Post autor: Kamil »

to moze jeszcze tu napisze, ze prosze cie Mowad o jakis bezposredni kontakt (np. gg albo pm), bo jest maly problem z artykulem i jestes mi potrzebny do rozwiazania :).
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Odp: kilka rzeczy

Post autor: AgaZaKa »

Dzial Download poprawiony. Mozna dodawac rowniez swoje pliki, ktore beda opublikowane po akceptacji admina.
Ja mam na dysku caly ftp z poprzedniego serwera oraz dane z serwera Veracruz.

Aga
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: kilka rzeczy

Post autor: obar »

Sparki83, nie wiem czy Mowad będzie chciał się zająć Twoimi dystansami, ale jakby coś to mogę przyjąć na siebie bo i tak kończę artykuł o docieraniu silnika to od razu może jednym ciągiem zrobię dwa.

Co do artykułów o silnikach to mogę też napisać o modyfikacjach mojego JH mutanta;), i opisać które przeróbki ile pieniędzy pochłonęły i jakie dały efekty (artykuł bardziej ku przestrodze dla innych:laugh: ). Nie mam niestety żadnych wyników z hamowni, ale własne odczucia też ważne;).
Dodatkowo jak skończę drugi projekt atmosferyka to też będę mógł opisać, i foto story też do niego robię.
No i niedługo spotkam się z kolegami, którzy też robią modyfikacje i zmianę silnika i te (włącznie z moim drugim projektem) będą już z wykresami z hamowni. Zagadam do nich czy by zechcieli opisać swoje maszynownie, bo projekty są ciekawe.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2421
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Odp: kilka rzeczy

Post autor: Mowad »

to jak mozesz to skrobnij o tych dystansach, mam urlop i mialem miec duzo czasu a ze w listopadzie zrobilem kurs instruktorski z narciarstwa to teraz co chwila na stoku jestem z jakims znajomym, a jak wracam to nie mam specjalnie sily na pisanie artow :)
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
sparki83
Pisarz
Pisarz
Posty: 1266
Rejestracja: 01 gru 2007, 14:49
Numer GG: 10144102
Lokalizacja: NOWA SÓL [FNW]

Odp: kilka rzeczy

Post autor: sparki83 »

obar napisał:
Sparki83, nie wiem czy Mowad będzie chciał się zająć Twoimi dystansami, ale jakby coś to mogę przyjąć na siebie bo i tak kończę artykuł o docieraniu silnika to od razu może jednym ciągiem zrobię dwa.
nio smialo obar jak masz checi to prosze bardzo ja nie mam zbyt czasu i zdolnosci do pisania takich artykułow:) ;)
SCIROCCO GTX 1.8 mit LPG :( bylo
PASSAT B3 COMBI 2.8 VR6 mit LPG :( bylo
BMW 525 TDS :bylo
GOLF IV 1.9 TDI :D
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: kilka rzeczy

Post autor: dudi85 »

Kamil moze dodasz formularza rejestracyjnego Scirocco MkIII? :-) Bo 1 osoba ktora sie z mk3 zarejestrowala musiala zaznaczyc samochod inny :P
oj tam oj tam...
ODPOWIEDZ