Glosniki Scirocco 2008

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
Awatar użytkownika
w.mat
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 295
Rejestracja: 24 lut 2009, 21:49
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Glosniki Scirocco 2008

Post autor: w.mat »

ja chyba wole zainwestowac w 510 z navi
Kanar
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 01 lis 2009, 15:15

Odp: Glosniki Scirocco 2008

Post autor: Kanar »

Dalej rozpoznaje temat i znalazlem to:
porownanie wszystki rcd -> http://www.my-gti.com/719/differences-b ... he-rns-510

temat na scirocco central-> http://www.sciroccocentral.co.uk/forum/ ... =38&t=2116
ale niestety bez dalszych zdjec.

Niestety okazuje sie ze RCD510 ma wzmocnienie 4x20 W, wiec przy porzadnych glosnikach nie obejdzie sie bez wzmacniacza;/.

Czy ktos moze mi powiedziec cos o aktywnych (sub)wooferach?
Awatar użytkownika
sidhe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 11 maja 2009, 16:47
Numer GG: 2507685

Odp: Glosniki Scirocco 2008

Post autor: sidhe »

Czyli wynika z tego ze nie bedzie zadnej roznicy w jakosci przy podlaczeniu dynaudio do rcd310 a 510 ...
mmax
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2010, 22:21

Odp: Glosniki Scirocco 2008

Post autor: mmax »

Ja używam zestawu Dynaudio z RCD 510. Grają nieźle, jak na nadal seryjne głośniki. Niestety znalazłem wzmacniacz (pod fotelem kierowcy) i uznałem że go nie widziałem, chcę zapomnieć jak wygląda. Ale grają czysto, w pełnym zakresie tak sklai potencjometru jak i scenie, natomiast nie nadążają plastiki, co doprowadza mnie do kompletnego szału (pisałem o tym w poscie o usterkach). I mam dylemat, zgłaszać serwisowi usterkę i rozparcelowywać tapicerkę czy przyzwyczaić sie do miarowych pierdnięc podsufitki i boczków ...
Awatar użytkownika
w.mat
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 295
Rejestracja: 24 lut 2009, 21:49
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Re: Glosniki Scirocco 2008

Post autor: w.mat »

Może to nie o głośnikach dokładnie ale nie chciałem nowego tematu zakładać. Orientuje się ktoś czy w radiu 510 do używania zestawu bluetooth trzeba mieć kierownice multifunkcyjną ??
ODPOWIEDZ