światła do jazdy dziennej

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Odp: światła do jazdy dziennej

Post autor: AgaZaKa »

U mnie nie dziala trick z wylaczeniem swiatel. Byc moze przy okazji wizyty w serwisie poprosze o wylaczenie swiatel, chociaz slyszalam, ze niektorzy dealerzy nie chca tego robic, bo dostali takie zalecenie z gory. Mam MY2009.

W UK jest to szczegolnie uciazliwe, bo prawie nikt nie jezdzi na swiatlach w dzien, nawet zima i jak jedzie sie na swiatlach to migaja, ze zapomnialo sie ich wylaczyc.

Aga
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Odp: światła do jazdy dziennej

Post autor: AgaZaKa »

Zrobilam artykul do dzialu Scirocco III z wypowiedzi w tym watku. Czas zaczac budowac dzialy Naprawy i Modyfikacje dla Scirocco III.
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sidhe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 11 maja 2009, 16:47
Numer GG: 2507685

Odp: światła do jazdy dziennej

Post autor: sidhe »

Nie ma nic zlego w zakupie uzywanego auta zza granicy jesli wie sie co kupic i gdzie szukac. Jednak wiekszosc aut ktore trafiaja na polskie drogi jest w fatalnym stanie a czesto auto naprawiane jest mimo ze juz wcale na drogi trafic nie powinno :| Dlatego aut ktore juz sa sprowadzone do polski nigdy nie ogladam. Jesli juz zza granicy to najlepiej sie samemu tam wybrac.

Zycze powodzenia w szukaniu scirocco :)

Odnosnie swiatel - trik u mnie tez nie dziala ;((((
Marek.J.
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2010, 17:51

Re: światła do jazdy dziennej

Post autor: Marek.J. »

jeśli chodzi o sprowadzane samochodu to moim zdaniem katastrofa nic więcej Nie wspomnę o motorach bo jest jeszcze gorzej Powiedzcie jak to jest że obcokrajowcy przyjeżdżają do Polski kupić samochód nowy bo jest taniej a my kupujemy za granicy ALE używany bo jest taniej niżeli w Polsce ?? Znam trochę osób które sprowadzają i mógłbym sobie bez problemu takie auto sprowadzić bo to znajomi i mi pomogą wybrać dobre i nie bite ale takie auto np. w Niemczech wyjdzie drożej niż w Polsce jeśli było faktycznie nie bite przerabiałem te tematy jak z autem tak samo z motorem Ale dlaczego tego nie robię bo wiem czego się można spodziewać Nie ma to jak nowe z polskiego salonu :)
Awatar użytkownika
liroyek
Początkujący
Początkujący
Posty: 199
Rejestracja: 02 mar 2010, 11:50

Re: światła do jazdy dziennej

Post autor: liroyek »

bo to jest tak ze te tanie z DE to przewaznie z duzym przbiegiem ktory gdzies znika po drodze :) cofie sie o 100-200 tys i juz autko idzie w dobrej cenie ;) powiem wam ze tu gosc w pracy ma mercedesa c klase diselek ma go 9 lat, malo jezdzi bo np do pracy jedzie busem :) i zgadnijcie ile ma :) 240 tys :> to ile tak naprawde maja auto ktore duzo jezdza ?? 500 - 600 tys :roll:
ODPOWIEDZ