Oferty Mk3

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
Awatar użytkownika
olskar
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 10 lis 2009, 11:46

Re: Oferty Mk3

Post autor: olskar »

Ja zamawiałem ostatnie dni grudnia, produkcja była w 7 tyg, a teraz auto jedzie z Poznania do salonu :) :D
Awatar użytkownika
górnik
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 371
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:21
Model: Scirocco III
Numer GG: 4326976
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferty Mk3

Post autor: górnik »

leftfield, odezwij się do mnie prosze na gg: 4326976, a jak nie posiadasz, to daj napisz w jaki inny sposób mógłbym się z Tobą skontaktować... dzięki !

-- wtorek, 9 mar 2010, 16:54 --

Chimera, jest w końcu ta opcja w komputerze, która pokazuje Ci kiedy zmienić bieg :) ?

-- wtorek, 9 mar 2010, 18:10 --

właśnie mam przed nosem kopię zamówienia samochodu... zamówiony 3 listopada 2009 chyba zgodzicie się ze mną, że coś tu jest nie tak... ?
Awatar użytkownika
pablo2,0
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 212
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:02
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferty Mk3

Post autor: pablo2,0 »

No to Górnik rzeczywiście coś nie tak. Moje piękne Sciro już na placu, ja mam w ręku fakturę, jutro rejestruję :side:
Odbiór w piątek lub wtorek (w poniedziałek mnie nie ma).
Scirocco III 2,0 TSI DSG Dark Maroon
www.scirocco-club.pl
Awatar użytkownika
Chimera
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 28 paź 2009, 09:54
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferty Mk3

Post autor: Chimera »

górnik pisze: Chimera, jest w końcu ta opcja w komputerze, która pokazuje Ci kiedy zmienić bieg :) ?

-- wtorek, 9 mar 2010, 18:10 --

właśnie mam przed nosem kopię zamówienia samochodu... zamówiony 3 listopada 2009 chyba zgodzicie się ze mną, że coś tu jest nie tak... ?
Tak, pokazuje, bardzo fajna sprawa (tylko ja mam MFA plus, nie wiem, czy to ma jakies znaczenie)

Z tym Twoim zamowieniem, mysle, ze je przytrzymali dluzej, bo chciales rocznik 2010. Podobno pod koniec 2009 byl bardzo krotki czas oczekiwania. Mogli czekac za dlugo wyslaniem zamowienia, bo bali sie, ze zrobia go za szybko, i bedziesz mial stary rocznik... tak sie przynajmniej domyslam, bo ja tez kombinowalam z rocznikiem, tylko pewnie mialam bardziej ogarnietego handlowca :wink:
Obrazek
2.0 TSI Viper green
http://scirocco-club.pl/
Awatar użytkownika
olskar
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 10 lis 2009, 11:46

Re: Oferty Mk3

Post autor: olskar »

Chimera pisze:
górnik pisze: Chimera, jest w końcu ta opcja w komputerze, która pokazuje Ci kiedy zmienić bieg :) ?

Chimera pisze: Tak, pokazuje, bardzo fajna sprawa (tylko ja mam MFA plus, nie wiem, czy to ma jakies znaczenie)


A czy silniczek tez tak przy redukcji i przy wbijaniu kolejnych biegów strzela z wydechu? Jeździłem wcześniej 2.0 TSI ale z DSG i tam były takie efekty dźwiękowe, i zastanawiam się czy przy manualnej skrzyni też są te piękne dźwięki :) :D?
Scirocco MK3 "White Candy" 2.o TSI 6G [docieranie silnika]
Awatar użytkownika
Chimera
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 28 paź 2009, 09:54
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferty Mk3

Post autor: Chimera »

hmm na razie ciezko mi stwierdzic, bo jezdze bardzo spokojnie. Zobaczymy jak skoncze docierac, ale pewnie Ty w tym czasie bedziesz mial juz swoj samochod...
Obrazek
2.0 TSI Viper green
http://scirocco-club.pl/
Awatar użytkownika
w.mat
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 295
Rejestracja: 24 lut 2009, 21:49
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferty Mk3

Post autor: w.mat »

W temacie docierania polecam traskę sobie jakąś zrobić wtedy się najlepiej dociera. Ja w dniu odebrania zrobiłem sroką 450km w trasie ;)
Awatar użytkownika
pablo2,0
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 212
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:02
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferty Mk3

Post autor: pablo2,0 »

No i to jest właśnie słuszna koncepcja :D

Też mam taki chytry plan, traska w celu dotarcia.
Scirocco III 2,0 TSI DSG Dark Maroon
www.scirocco-club.pl
Awatar użytkownika
Chimera
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 28 paź 2009, 09:54
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferty Mk3

Post autor: Chimera »

Ja zrobilam od razu 400 km w trasie, jednak zalecaja do 1000 bardzo spokojnie, a miedzy 1000 a 1500 stopniowo rozkrecac. Zostalo mi jeszcze ok 150 km do tego rozkrecania. Mysle ze weekend jakas trasa i bedzie z glowy :)
Obrazek
2.0 TSI Viper green
http://scirocco-club.pl/
Awatar użytkownika
olskar
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 10 lis 2009, 11:46

Re: Oferty Mk3

Post autor: olskar »

Ja też wychodzę z założenia, że producent nie bez przyczyny mówi o tym 1,5k km docierania.
Zależy mi na tym żeby mojego dotrzeć tak, że przy tych 5k na hamowni wyszło 235 KM :D:D Chociaż nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie, chociaż z drugiej strony jakoś dzieje się tak, że każdy samochód na hamowni ma różną moc i inny przebieg wykresu..
Scirocco MK3 "White Candy" 2.o TSI 6G [docieranie silnika]
Awatar użytkownika
pablo2,0
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 212
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:02
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oferty Mk3

Post autor: pablo2,0 »

Co w tym dziwnego? To nie masowy Golf albo Polo. To samochód na indywidualne zamówienie! Z duszą! Każdy jest inny :side:
Scirocco III 2,0 TSI DSG Dark Maroon
www.scirocco-club.pl
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: Oferty Mk3

Post autor: AgaZaKa »

Nie wiem jak w Polsce, ale w UK wlasnie widzialam pierwsze Scirocco R ex-demo na sprzedaz. Zarejestrowany po 1 marca, bo widac po tablicach rejestracyjnych i 2tys mil na liczniku. Cena, jedyne 33K funtow, czyli cos okolo 140tys PLN na dzien dzisiejszy.

link - ale nie wiem czy dobrze wyswietli sie.

Aga
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Paulus77
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 07 gru 2008, 11:17
Model: Scirocco III
Numer GG: 1827771

Re: Oferty Mk3

Post autor: Paulus77 »

Tyle to u nas kosztuje nowy :) Kumpel zaplacil 140 tys. za podobna konfiguracje, jedynie kolor bialy i Dynaudio zamiast Navi. Autko juz jest w Poznaniu wiec prawdopodobnie w sobote odbior w Katowicach.
2.0 TSI @260KM/390Nm / DSG / DCC / Candy White
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: Oferty Mk3

Post autor: AgaZaKa »

Nowe sa w podobnych cenach, ale te od dealera zawsze maja pelne wyposazenie, poza tym pewnie chca za niego wiecej, bo jest dostepny od reki. Widzialam, ze u kilku dealerow lacznie jest dostepnych okolo 4 sztuk.
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Paulus77
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 07 gru 2008, 11:17
Model: Scirocco III
Numer GG: 1827771

Re: Oferty Mk3

Post autor: Paulus77 »

U nas to watpie aby jakis dealer sprowadzil takie auto na salon :) Za "moich czasow" nie bylo nawet zwyklych demowek, jezdzilo jedno od salonu do salonu i trzeba bylo sie zapisac na jazde :D Do dzisiaj zreszta w Nomie nie ma zadnego Scirocco do testow a to salon obecnie nr 2 w Polsce co tu dopiero mowic o R.
2.0 TSI @260KM/390Nm / DSG / DCC / Candy White
ODPOWIEDZ