Obsługa radia przez wielofunkcyjna kierownice.

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
Kanar
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 01 lis 2009, 15:15

Obsługa radia przez wielofunkcyjna kierownice.

Post autor: Kanar »

Witam,
mam parę watpliwości co do dzialania radia rcd510 z kierownica wielofunkcyjna:
1. czy na mfa powinna byc widoczna nazwa/numer radia/utworu? - mi mfa wogole \"nie widzi\" radia.
2. czy z kierownicy powinno dac sie zmienic utwor radio?- nie dziala mi to, ale moge przyciszac , zglasniac i pauzowac.

I jeszcze 2 pytania z innej beczki:
- Istnieje jakis system bagaznika dachowego na to auto? -> sprawdzalem na thule i nic nie znalazlem.
- mam rowniez taki problem ze jak wlacze migacz w lewo to swieca sie oba migacze te dolne na zderzaku.

Z gory dziekuje za pomoc,
Kanar
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Odp: Obsługa radia przez wielofunkcyjna kierownice.

Post autor: leftfield »

Kanar napisał:
Witam,
mam parę watpliwości co do dzialania radia rcd510 z kierownica wielofunkcyjna:
1. czy na mfa powinna byc widoczna nazwa/numer radia/utworu? - mi mfa wogole \"nie widzi\" radia.
2. czy z kierownicy powinno dac sie zmienic utwor radio?- nie dziala mi to, ale moge przyciszac , zglasniac i pauzowac.
vide instrukcja obsługi. w golfie VI nie miałem problemów z obsługą intuicyjną radia z kierowcy, a do sciro nie brałem tego [mam starą deskę]
- Istnieje jakis system bagaznika dachowego na to auto? -> sprawdzalem na thule i nic nie znalazlem.
thule jest chyba nieprzygotowane, bo rzeczywiście nie ma. istnieją dwa systemy volkswagenowskie - jeden z windą, drugi bez. ceny od ok 2,5k brutto
- mam rowniez taki problem ze jak wlacze migacz w lewo to swieca sie oba migacze te dolne na zderzaku.
dwa dolne? hm... ja mam jeden :)
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
Kanar
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 01 lis 2009, 15:15

Odp: Obsługa radia przez wielofunkcyjna kierownice.

Post autor: Kanar »

w instrukcji pisze ze mozna. zreszta to nie moj pierwszy vw i we wszystkich mozna bylo zmieniac utwory z kierownicy, przeciez tam sa do tego przyciski. problem jest taki ze MFA(wyswietlacz miedzy zegarami) nie widzi radia wogole! -> nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc, wydaje mi sie ze pisze jasno.
w aso oczywiscie powiedzieli ze nie ma zadnych bledow i nie wiedza co z tym za bardzo zrobic. cos tam maja do vw napisac ale nie wiem czy to cos da.
co do kierunkowskazow - > jak wlacze lewy to swieca sie oba dolne- na zderzaku przednim-(prawy i lewy), a reszta dziala prawidlowo.
pzdr.
Awatar użytkownika
rako
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 31 mar 2009, 19:55
Numer GG: 2020842

Odp: Obsługa radia przez wielofunkcyjna kierownice.

Post autor: rako »

Ktora masz kierownice? (vide golf V czy golf VI?)
Awatar użytkownika
Paulus77
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 07 gru 2008, 11:17
Model: Scirocco III
Numer GG: 1827771

Odp: Obsługa radia przez wielofunkcyjna kierownice.

Post autor: Paulus77 »

U mnie czesciowy paraliz funkcji sterowania radiem z kierownicy wystapil po zainstalowaniu tempomatu. Okazalo sie, ze sciagneli nie ta manetke co trzeba i dopiero po wymianie na wlasciwa wszystko dziala jak trzeba. Nie dalo sie zmieniac stacji/utworow z kierownicy przy czym te same przyciski co nie dzialaly z radiem dzialaly przy sterowaniu komputerem pokladowym.
Powinienes udac sie do ASO i niech zaprogramuja od nowa sterownik.
2.0 TSI @260KM/390Nm / DSG / DCC / Candy White
Kanar
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 01 lis 2009, 15:15

Odp: Obsługa radia przez wielofunkcyjna kierownice.

Post autor: Kanar »

Kierownica golf V. Dzisiaj aso uporalo sie ze wszystkimi usterkami. Podlaczyli radio na nowo i zaskoczylo. Pozostaje kwestia bagaznika dachowego. Czy ktos widzial jakies inne niz z vw??
ODPOWIEDZ