Scirocco w ... fabryce

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
Awatar użytkownika
górnik
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 371
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:21
Model: Scirocco III
Numer GG: 4326976
Lokalizacja: Warszawa

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: górnik »

hehe ;) to za duża firma panowie, żeby tak zrobić ;)

no nic, oddam auto i zobaczymy ile wyjdzie, bo maski lakierować nie będę, a miły pan przyjedzie i za fakturkę zapłaci kartą

także rozstaliśmy się w przyjaznej, bezkonfliktowej atmosferze ;)
Awatar użytkownika
liroyek
Początkujący
Początkujący
Posty: 199
Rejestracja: 02 mar 2010, 11:50

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: liroyek »

ale zagadac zawse warto :) jesli duza to tym bardziej ;) koles ci da 500 zl nawet z wlasnej pensji :) a on za to premie dostanie ;)
zagadac nic nie szkodzi ;)
Awatar użytkownika
skladaczek0
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:51
Model: Scirocco III

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: skladaczek0 »

hej , hej..

mam pytanie , ile czekaliście na transport scirocco z poznania bo u mnie mija tydzień i nadal samochodu nie ma. A zostaje zbywany od czwartku tekstami typu ' będzie za 2-3 dni góra' , a dziś mija tydzień i te '2-3 dni góra' jakoś nie nadchodzą. A w sumie chciałbym odebrać samochód i zarejestrować w tym tygodniu.

Tak w ogóle na co warto zwrócić uwagę przy odbiorze Scirocco. Pytam z ciekawości , bo mój kumpel odbierał ostatnio samochód i u niego są takie osłonki na zawiasach przy bagażniku i jednej brakowało , ktoś musiał podwędzić w salonie albo zapomnieli w fabryce założyć ;d niby głupia rzecz , a jednak widać. Wiadomo jak to jest jak człowiek zobaczy samochód to nawet nie patrzy na takie pierdoły , tylko oczy mu się świecą 8)
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: leftfield »

odbiór samochodu powinien nadzorować sprzedawca, bo to on podpisuje papier o zgodności. jest cała lista do weryfikacji. obejrzyj w dobrym świetle czy czasem kamykiem nie dostał po drodze

z poznania w zależności kiedy go wsadzą na lorę max tydzień.
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
Awatar użytkownika
skladaczek0
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:51
Model: Scirocco III

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: skladaczek0 »

samochód przyjechał dzisiaj.. ale bez dokumentu potwierdzającego opłatę akcyzową. Sprzedawca powiedział, że dojdzie w ciągu tygodnia. Trochę to dziwne że puszczają samochody do salonów bez pełnej dokumentacji. Czy ktoś z was musiał czekać na to potwierdzenie? Oczywiście samochód już jest przeze mnie opłacony. Sprzedawca powiedział , że mogę spróbować zarejestrować samochód bo w niektórych urzędach wystarczy napisać oświadczenie że dowiezie się wymagany dokument , poza tym na fakturze jest coś w stylu ' KPI Retail Poznan zobowiązuje się do opłacenia akcyzy itd'. Jak myślicie , przejdzie coś takiego ?
Awatar użytkownika
górnik
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 371
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:21
Model: Scirocco III
Numer GG: 4326976
Lokalizacja: Warszawa

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: górnik »

u mnie był najpierw okres oczekiwania na dokumenty, a dopiero potem na samochód...
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: leftfield »

o, a u mnie auto przyjeżdża z pelnymi papierami, ale to chyba dlatego że w poznaniu odbierałem... :]
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
Awatar użytkownika
pablo2,0
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 212
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:02
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: pablo2,0 »

U mnie było wszystko. Odbierałem u Rowińskiego w Piasecznie.
Scirocco III 2,0 TSI DSG Dark Maroon
www.scirocco-club.pl
Awatar użytkownika
skladaczek0
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:51
Model: Scirocco III

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: skladaczek0 »

dupa... trzeba czekać na ten papier potwierdzający zapłacenie akcyzy inaczej nie ma szans na rejestrację. nie wiem czy to wina urzędu celnego czy dealera , ale to już jest 3,5 miesiąca.
Awatar użytkownika
górnik
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 371
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:21
Model: Scirocco III
Numer GG: 4326976
Lokalizacja: Warszawa

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: górnik »

składaczek, nie marudź! ja czekałem równe 6 miesięcy :lol:
Awatar użytkownika
skladaczek0
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:51
Model: Scirocco III

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: skladaczek0 »

to nie chodzi o marudzenie , tylko fakt wywiązywania się z umowy. Skoro jest umowa , jest termin , jest jakieś tam słowo tego całego sprzedawcy , a wszystko przeciąga się 3 tydzień.. dla mnie to niekompetencja. tym bardziej ,że jestem cały czas bez samochodu. A czekałeś 6 miesięcy bo chciałeś wersje z 2010 o ile dobrze pamiętam...
Awatar użytkownika
górnik
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 371
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:21
Model: Scirocco III
Numer GG: 4326976
Lokalizacja: Warszawa

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: górnik »

nie do końca ;) bo nie wiem czy czytałeś wcześniej, być może nie, to Ci przypomne, że Chimera zamówiła miesiąc później, pablo zamówił 2 miesiące później, a wszyscy dostali samochód miesiąc przede mną ;)
Lucas
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 22 wrz 2009, 10:49

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: Lucas »

Ja mialem podobnie... Samochod byl juz w Poznaniu i dostalem informacje ze nie ma dokumentow, tez czekalem ponad tydzien.
górnik pisze:a mnie wczoraj spotkała przykra niespodzianka :(

jechałem prymasa tysiąclecia od strony bemowa i wjeżdżając do tunelu, mój samochód został obsypany przez kamyki :| Po lewej stronie byli goście ze służb oczyszczania miasta wyposażenie w dmuchawę :(

wyjechałem z tunelu, obejrzałem samochód, jest mały odprysk na masce, ale jest. Zawróciłem stanąłem na przystanku i pobiegłem za goścmi bo już poszli sobie. Poinformowałem, że wzywam policję.

Przyjechali, spisali, mnie i kierownika tej firmy i jutro mam na oględziny pojechać. Jest mały odprysk i parę rysek, mało widocznych, ale jednak świadomość, że samochód ma 9 dni i już rysy na masce i to nie z mojej winy mnie przeraża :cry:
wspolczuje... niestety takich rzeczy sie nie przewidzi, sam uwazam jak tylko moge, nie podjezdzam za blisko aut a i tak widac wiele sladow od kamyczkow.

najgorsze sa te pierwsze ryski, ja ktoregos dnia zobaczylem rysy na drzwiach na dlugosci 13 cm ktore mi fundowala kobieta z sasiadujacego miejsca parkinkowego... wiekszosc dalo sie zapolerowac ale nie wszystkie i nadal widac.

tak to mniej wiecej wygladalo te mocniejsze sa widoczne na zdjeciu
Obrazek
Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
górnik
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 371
Rejestracja: 08 gru 2009, 13:21
Model: Scirocco III
Numer GG: 4326976
Lokalizacja: Warszawa

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: górnik »

kto się poświęci i przerobi swoje Sciro na coś takiego:

http://www.gamezilla.pl/content/samocho ... ontrolerem

:mrgreen:
Awatar użytkownika
w.mat
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 295
Rejestracja: 24 lut 2009, 21:49
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Re: Scirocco w ... fabryce

Post autor: w.mat »

Widziałem kiedyś w TV taki symulator z Australii do którego wjeżdża się własnym autem i staje się ono kontrolerem w grze :)
ODPOWIEDZ