Dodatkowe wyposażenie

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
homer
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:35
Model: Scirocco III
Numer GG: 7928911
Lokalizacja: Płock

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: homer »

No problemo, przecież to dla dobra nas wszystkich :side: Podziękowania należą się raczej mojemu dilerowi za to, że wypuścił tę informację nieoficjalnie poza salon. W nagrodę dam mu zarobic, jeśli w końcu zdecyduje się sprzedac mi to cholerne auto :side: Co masz na myśli mówiąc o zimie i przednim napędzie? Przecież łatwiej kontrolowac to ustrojstwo niż napędzany tył, a mocy nie ma aż tak wielkiej. Dobra, jeden głos za XDS, ktoś jeszcze ? :wink:
I'm counting UFOs
I signal them with my lighter
RADZIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2009, 07:17

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: RADZIU »

Chodzi mi oto że scirocco ma mały prześwit i przód napęd - co na pewno nie pomaga w jeździe po śniegu. Wiem bo jeżdżę A6 z przednim napędem.

Przeciwnicy XDS mogą powiedzieć, że różnicy w jeździe nie ma bo samochód ma ASR, który zapobiega poślizgowi kół podczas przyspieszania. System ten oparty jest o ESP, czyli hamulec przyhamowuje ślizgające się koło. W praktyce jednak samochód przy włączonym ESP przyspiesza gorzej, gdyż część energii zamieniana jest w ciepło.

Po za tym mogę podać Ci przykład z Nisana 350Z. Europejska wersja wyposażona jest w szperę mechaniczną, a amerykańska nie. W rezultacie użytkownicy amerykańskiej wersji skarżą się na forach, że samochód bardzo szybko zużywa klocki podczas dynamicznej jazdy.

PS. Chyba też dam zarobić twojemu dilerowi. Możesz przesłać mi namiar na niego. Tylko prywatną wiadomością - w końcu nie chcemy żeby miał przez nas kłopoty :wink: Ze swojego zamówienia zrezygnowałem. Możemy też spróbować zamówić razem może uzyskamy lepsze warunki.
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: leftfield »

zależy kto co chce, ale w salonie gdzie ja brałem stoi całkiem dobrze wyposażone mk3 do wzięcia od zaraz, wersja 160-km

jak się komuś nie chce czekać to jak znalazł :)
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
homer
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:35
Model: Scirocco III
Numer GG: 7928911
Lokalizacja: Płock

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: homer »

Jakieś szczegóły? Wyposażenie, kolor, cena?
I'm counting UFOs
I signal them with my lighter
RADZIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2009, 07:17

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: RADZIU »

U mnie w salonie stoją dwa, a łącznie z tym z którego zrezygnowałem to trzy. Ich ceny zostały znacznie obniżone ze względu na wchodzący pakiet SHARK. Jeden został przeceniony z 113 na 101 a i tak uważam że nie opłaca się go kupić. Najlepiej poczekać na wejście tego pakietu. Za 4150 mamy prawie wszystko co trzeba, wystarczy dołożyć DSG i DCC.

VW wywinął niezły numer klientom i salonom wprowadzając ten pakiet. Można zaobserwować zmożoną kampanię reklamową w TV - jak nigdy. Wydaje mi się że VW ma problem z utrzymaniem produkcji przez spadek sprzedaży. Stąd ten pakiet. Stąd opóźnienia w produkcji z powodu konieczności zatrzymania linii. Podkreślam oczywiście że to tyko moje domysły!
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: AgaZaKa »

Czy jest jakis link z informacja o tej promocji? Ewentualnie macie jakies wiarygodne informacje/materialy, ktore daloby sie opublikowac na stronie jako news? Na stronie VW nie ma nic na ten temat.

Aga
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
homer
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:35
Model: Scirocco III
Numer GG: 7928911
Lokalizacja: Płock

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: homer »

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wystarczy? :twisted:
I'm counting UFOs
I signal them with my lighter
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: AgaZaKa »

Moge skopiowac te pliki na serwer i wrzucic artykul o tym?
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
homer
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:35
Model: Scirocco III
Numer GG: 7928911
Lokalizacja: Płock

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: homer »

Po to je umieściłem ;) Chyba diler nie będzie miał nic przeciwko temu, bo dziś usłyszałem, że jutro to wszystko powinno byc w końcu oficjalne.
I'm counting UFOs
I signal them with my lighter
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: leftfield »

jak tak patrzę to ten shark aktualny jest praktycznie taki sam jak sportowy jak ja kupowałem, jedyne co to ma ksenon w pakiecie

za pakiet sportowy płaciłem chyba 2,7 czy 2,3 ksenon był za 3, więc cena za cały pakiet porównywalna do oferty zeszłorocznej :)
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
RADZIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2009, 07:17

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: RADZIU »

leftfield pocieszaj się dalej. Różnica między egzemplarzem, który zamówiłem (a którego nie odebrałem) a tą ofertą to ok 11 tyś.

Policz:
- pakiet sportowy 2500
- bi-ksenony 3050
- czujnik parkowania 1550
- pakiet czujnik deszczu 760
- autoalarm 1200
- kierownica multifunkcyja 1530
- RCD 510 1400

Po nad to Interlagosy z tym pakietem masz za 630, dynaudio za 1800. Jak ktoś zamówił to wcześniej to jest w plecy ok 2500

Po za tym możesz zamówić XDS za 870 i kamerę cofania za 850.

Plus ceny zjechały trochę w dół.
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: leftfield »

radziu nie pocieszam się, bo nie muszę. jeżdżę tym co mam i jestem bardzo zadowolony, zarówno z ceny jaką dałem jak i użytkowania
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
RADZIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2009, 07:17

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: RADZIU »

Sorry leftfield, nie chciałem cię urazić, ale jestem tą całą sytuacją bardzo wkurzony. Zamówiłem samochód w grudni i miał być w lutym, a dotarł teraz. Zmuszony byłem z niego zrezygnować przez ten pakiet bo jeszcze nie odebrałem samochodu a byłem już w plecy. Może mógł bym się dogadać, ale salon twierdzi że ten pakiet nigdy nie wejdzie, A W NIEMCZECH JEST JUŻ DOSTĘPNY. Wiem bo skontaktowała się ze mną firma która sprowadzi mi taki samochód z niemieckiego salonu. Czuje się oszukany przez mój salon, bo z tego co mi wiadoma dealerzy wiedzieli o tym pakiecie od dawna. Może nawet zamówili go z tym pakietem, skoro w Niemczech można zakupić taki egzemplarz od ręki. Żyjemy niestety w Polsce gdzie salony tkwią głęboko w PRL-u i nie zauważyły że są już od jakiegoś czasu na rynku konsumenckim. Po podpisaniu umowy wstępnej mają klienta głęboko w d..... .

Teraz muszę odzyskać zaliczkę, która w brew obiegowym opiniom ZAWSZE PODLEGA NIEZWŁOCZNEMU ZWROTOWI. Jeżeli ma ktoś zapisane w umowie inaczej to jest to tzw klauzula zakazana. No ale salonu do zwrotu pieniędzy nie zmuszę, no bo przecież nie wpadnę do nich z pończochom na głowie. Muszę założyć sprawę w sądzie.

Więc sam rozumiesz moją frustrację.
Awatar użytkownika
skladaczek0
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:51
Model: Scirocco III

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: skladaczek0 »

tak jak mówi Radziu ten pakiet nigdy nie wejdzie w Polsce, dzisiaj rozmawiałem ze swoim sprzedawcą i powiedział , że ma wejść jakiś pakiet ale nie w takiej bogatej formie jak tu pokazaliście. Poza tym możecie zapomnieć o jakichkolwiek rabatach jeżeli weźmiecie ten pakiet. Dilerzy po prostu nie zgodzili się na puszczenie go w takiej formie i w tej cenie.
Awatar użytkownika
pablo2,0
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 212
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:02
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: pablo2,0 »

Sorki za to co napiszę, ale dajcie spokój z tą licytacją. W ten sposób Radziu nigdy nie kupisz samochodu, bo zawsze będzie coś nowego. Chcesz samochód, czy choinkę? Właśnie wróciłem z traski do Poznania. Jazda tym samochodem to bajka, przeżycie, radość i tak dalej. Dżwięk silnika, uciekająca droga, zazdrosne i pełne podziwu spojrzenia innych kierowców. Pal sześć te ksenonki, czujniki, pierdoły. Kupujcie i jeździjcie. Mam nadzieję, że nikt się nie obruszy, takie jest po prostu moje zdanie. Pozdarwiam :side:
Scirocco III 2,0 TSI DSG Dark Maroon
www.scirocco-club.pl
ODPOWIEDZ