Dodatkowe wyposażenie

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: leftfield »

radziu,

nie obraziłeś mnie w żaden sposób :)

z moich informacji i doświadczenia przy kupnie 5 aut VW i kontaktach z dealerem oraz informacjach z centrali dzięki siekierowi wnioskuję, że dealer NIC nie może zrobić i to czy wejdzie pakiet czy nie to nie jest wola dealera tylko importera.

system zamawiania samochodów jest doskonałym tego przykładem, no i jest najzabawniejszy, pisałem o tym kilkakrotnie. jest całkowicie kulczykowy - podałem z siekierowi wszystkie numery samochodu (ZWS i KT), które udostępnia dealerom kulczyk i jak się okazuje nie możesz po tym numerze śledzić samochodu w centrali, czyli jest to jakiś kolejny numer kulczykowy.

wg mnie obrażanie się na dealera jest bez sensu, bo gdzieś będziesz ten samochód serwisował. nie twierdzę, że są bez winy, bo sprawy nie znam.

jeśli twierdzisz, że zaliczka jest do odzyskania to fajnie, ale osobiście uważam, że jeden z największych importerów jest pewien tego co daje do podpisu i się nieźle naciągasz (vide casus walki z allianzem jakiegoś ślązaka na odzyskanie kasy za kradzież auta sprzed pół roku). jeśli masz czas i chęci - ok, mi by się nie chciało.

tak jak napisał pablo - my już tymi autami jeździmy, też czekaliśmy x miesięcy, też się wkurwialiśmy, że nie ma, że stoi w swarzędzu, że nie nadali terminu produkcji, że coś tam... ale i tak masz to auto i z frajdą je używasz.

sory za wykład :)

do zobaczyska na spocie

eot :]
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
RADZIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2009, 07:17

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: RADZIU »

Macie rację że w ten sposób nigdy nie kupię samochodu, ale płacę to wymagam. Po za tym popełniłem błąd, ponieważ VW zawsze bierze się w standardowym wyposażeniu,ale tak mi się podobał, że zamówiłem go na full wypasie, co się nigdy nie opłaca. Przy zamówieniu kierowałem się emocjami a nie rozumem. Przyznam wam się jeszcze z jedną rzeczą: zamówiłem czerwony, a przyszedł bordowy. Niby dla faceta to nie ma znaczenia, ale to jest najbrzydszy kolor jaki jest. Wiadomo kolor rzecz gustu, ale samochód marzeń musi być taki jaki sobie wymarzyliśmy i dlatego wolę poczekać.

Co do umowy to jest pełna niedozwolonych klauzul. Prawnik z którym od lat współpracuje powiedział mi wprost że ta umowa to papier toaletowy. Zabawne jest to że wygląda jak by była pisana na kolanie bo są w niej błędy. Więc odpowiadając na twój post leftfield: takie pismo daje do podpisania największy importer w Polsce.
Awatar użytkownika
leftfield
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 800
Rejestracja: 16 mar 2009, 19:55
Model: Scirocco III
Lokalizacja: pzn

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: leftfield »

jak udało mi się dowiedzieć gnój związany z sharkiem w scirocco to tylko wierzchołek góry lodowej, ale to nie temat na public:)
Nauka języka francuskiego, także skype. Więcej na linguarom.pl
było MK3 Rising Blue 22/2009 "TourDePologne"
jest Passat B8 2.0TSI CC4013, matt dark blue mat
RADZIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2009, 07:17

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: RADZIU »

leftfield możesz rozwinąć. Jak już zacząłeś to skończ!

PS. Jak masz jakieś istotne info to daj znać mnie i homerowi prywatnym kanałem.
homer
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:35
Model: Scirocco III
Numer GG: 7928911
Lokalizacja: Płock

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: homer »

Słusznie RADZIU prawi. leftfield, czekamy na PW.
I'm counting UFOs
I signal them with my lighter
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: AgaZaKa »

RADZIU pisze:Przyznam wam się jeszcze z jedną rzeczą: zamówiłem czerwony, a przyszedł bordowy. Niby dla faceta to nie ma znaczenia, ale to jest najbrzydszy kolor jaki jest. Wiadomo kolor rzecz gustu, ale samochód marzeń musi być taki jaki sobie wymarzyliśmy i dlatego wolę poczekać.
Nie ogladales wzornika kolorow albo nie widziales czerwonego na zywo? Gdyby byl bordowy to ja bym sobie taki zamowila ;-)
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
RADZIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2009, 07:17

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: RADZIU »

Na żywo widziałem wcześniej biały, niebieski, srebrny, zielony. Jakoś nie przywiązywałem do tego szczególnej uwagi. W końcu czerwony to czerwony. Zamówiłem wcześniej dwa czerwone VW - oba czerwone specjalne i były super, ale ten mnie zaskoczył. Dobrze że nie przyszedł różowy albo fioletowy. Ten kolor ślicznie wygląda na superb-ie ale tam jest on połączony z dużą ilością chromu.

AgaZaKa a czy ty widziałaś wcześniej bordowy na żywo? Podobał Ci się?

PS. Podsunęłaś mi świetny pomysł. Zabiorę do salonu swoją połówkę niech ona się wypowie. Ale i tak czekam na twoją opinie.
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: AgaZaKa »

Moze ustalmy na poczatek, ze jest tylko czerwony - "czerwony salsa" i dla mnie on nie jest bordowy. Moze co najwyzej czerwony, troche ciemniejszy. W UK czerwony jest zupelnie nie popularny i pierwszy czerwony zobaczylam dopiero miesiac po kupnie swojego, na zlocie w Niemczech. Podobal mi sie i moze gdybym widziala go wczesniej to uparlabym sie na czerwony, ale bardzo trudno byloby kupic gotowy egzemplarz, a ex-demo raczej niemozliwe. Pewnie wtedy musialabym zamowic, a nie wiem czy dla koloru chcialabym doplacac pare tysiecy funtow i czekac pare miesiecy. Czuje sie tez zawiedziona, ze nie ma wersji R w czerwonym.

A moze chodzilo Ci o taki czerwony jaki jest na przyklad na Audi, jasniejszy niz ten na scirocco?
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sidhe
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 11 maja 2009, 16:47
Numer GG: 2507685

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: sidhe »

ja bym akurat powiedzial zupelnie odwrotnie, czerwony to jedyny sluszny kolor ;]
RADZIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2009, 07:17

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: RADZIU »

sidhe po pierwsze pytałem kobiety :side: , a po drugie z jakiś przyczyń uważam że twoja wypowiedz jest mało obiektywna :wink:

-- piątek, 30 kwi 2010, 08:13 --

Dowiedziałem się że akcja promocyjna z pakietem SHARK została przesunięta na maj. Wejdzie na 95% , ale może być jeszcze dalej przekładana.

-- piątek, 30 kwi 2010, 09:43 --
AgaZaKa pisze:A moze chodzilo Ci o taki czerwony jaki jest na przyklad na Audi, jasniejszy niz ten na scirocco?
Dokładnie taki był by najśliczniejszy. Nawet mam takie czerwone audi jako drugi samochód :side: .

Biorąc pod uwagę dostępne kolory wyprałbym teraz biały albo zielony. Chociaż ciągle nie wykluczam tego bordowego - nie przyjrzałem się dobrze, robiło się ciemno, był brudny po transporcie i nie miał zdjętych zabezpieczeń lakieru (foli z maski, gąbek z zderzaków itd). Jeżeli salon zrekonpesuje mi dwumiesięczne opóźnienie i uwzględni nowe ceny to kto wie.

Po za tym teraz zamówiłbym intelagosy, XDS, dynaudio i kamerę cofania.
homer
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:35
Model: Scirocco III
Numer GG: 7928911
Lokalizacja: Płock

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: homer »

Właśnie wróciłem od dilera i potwierdzam to co pisze RADZIU - po długim weekendzie salony mają dostac oficjalne pismo potwierdzające akcję promocyjną, niestety nie wiadomo czy Shark będzie wprowadzony w takiej cenie i formie jak podaliśmy wcześniej. Oby :side: Gdyby połączyc go jeszcze z rabatem flotowym, to byłoby już praktycznie za darmo ;)

PS. Jedyny słuszny to Viper Green :twisted: Ew. jakaś soczysta pomarańcza.
I'm counting UFOs
I signal them with my lighter
Awatar użytkownika
liroyek
Początkujący
Początkujący
Posty: 199
Rejestracja: 02 mar 2010, 11:50

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: liroyek »

zielony jest najlpeszy :)
wczoraj pod makro jak pakowalem towar zatrzymal sie pan w passacie chwile stal jak odstawialem wozek otworzyl okno i powiedzial piekny kolor :mrgreen:
homer
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:35
Model: Scirocco III
Numer GG: 7928911
Lokalizacja: Płock

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: homer »

I stało się w końcu - Sciro zamówiony :twisted: Termin odbioru 20.08 :)
Acha, od jutra oficjalnie wchodzi w życie Shark.
I'm counting UFOs
I signal them with my lighter
RADZIU
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2009, 07:17

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: RADZIU »

Potwierdzam - SHARK już jest.
Awatar użytkownika
skladaczek0
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:51
Model: Scirocco III

Re: Dodatkowe wyposażenie

Post autor: skladaczek0 »

w takiej samej cenie i z takim wyposażeniem jak homer pisał tam wyżej?
ODPOWIEDZ