Uwaga uwaga CIĘGNA FOTELI!!!

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Snajper23
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 21 lip 2009, 16:22
Model: Scirocco III

Uwaga uwaga CIĘGNA FOTELI!!!

Post autor: Snajper23 »

Witam

Chciałbym zgłosić problem który może dotknać kazdego użytkownika SCIROCCO.
Zwróćcie koniecznie uwage na cięgna foteli które służą do otwierania i zamykania fotela oby ktoś mógł wejsć do tyłu, w wielu już odnotowanych przypadkach cięgna te się zacierają i powoduja nimożność zatrzaśnięcia fotela!
Możliwe że nawet zostanie wprowadzona akcja ogólna polegajaca na wzywaniu do serwisu w celu ich przesmarowania.
Kto ma autko na gwarancji niech zgłosi ten problem przy wizycie w ASO przy okazji np. przegladu lub niech koniecznie przed końcem gwarancji to zrobi.
Inni powinni to sobie zrobić we własnym zakresie lub zlecić mechanikowi.
W ASO w Krakowie taka przyjemność to 200 zł netto.

POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniony 31 paź 2010, 11:47 przez Snajper23, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
liroyek
Początkujący
Początkujący
Posty: 199
Rejestracja: 02 mar 2010, 11:50

Re: Uwaga uwaga CIĘGNA FOTELI!!!

Post autor: liroyek »

czasami u mnie wystepuje cos podobnego, otwieram fotel, chce zamknac przesowa sie ale nie da postawic :(
za ktoryms razem zaskoczy i znowu jest ok przez dluzszy czas, mozesz dac jakies fotki co dokladnie trzeba nasamrowac ??
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: Uwaga uwaga CIĘGNA FOTELI!!!

Post autor: AgaZaKa »

Hm.. ja mam elektryczny fotel kierowcy i uzywam elektroniki, zeby go przesunac. Nigdy nie mialam z tym problemu. Zwroce uwage przy fotelu pasazera, ktory jest chyba czesciej przesuwany (chociaz ogolnie i tak bardzo rzadko).
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Snajper23
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 21 lip 2009, 16:22
Model: Scirocco III

Re: Uwaga uwaga CIĘGNA FOTELI!!!

Post autor: Snajper23 »

Nie wiem co trzeba zrobić i gdzie są te cięgna w fotelu i jak się do nich dostać!
Jade we wtorek na przegląd i będą mi je przesmarowywać to się dowiem gdzie i jak i Wam napisze.

POZDRAWIAM

-- wtorek, 2 lis 2010, 22:44 --

Witam

Byłem dziś na naprawie fotela odnośnie tych cięgien, okazało się że trzeba ja wymienić na nowe oczywiscie na gwarancji wszystko zrobiono cacuś i szybciutko więc niewiem co i gdzie trzeba nasmarować.
Pytajcie i zróbcie to jak najszybciej jeśli niemacie gwarancji lub wam się kończy.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ