CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
DavidoRoz
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 30 sty 2011, 05:48

CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: DavidoRoz »

Witam wszystkich Sciroccowców :)!!
Mam pytanko dotyczące CB-Radia w Scirocco dokładnie jak w temacie.
Gdzie można ładnie umieścić cb radio?
Scirocco to 1.4TSI 160km 2010roku
CB-Radio to TTI TCB-1100

Z góry dziękuje :)

PS
Może w tegorocznym zlocie Scirocco sie zobaczymy :)
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2763
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Re: CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: spirit »

Nie ten dział na zadawanie takich pytań,właściwy tutaj.

http://www.scirocco.pl/phpBB3/viewforum.php?f=24

PS

A co do spotkania na zlocie,podobno morze jest szerokie i głębokie.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: Nashi »

wątek przeniesiony do odpowiedniego działu
Obrazek
Kanar
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 01 lis 2009, 15:15

Re: CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: Kanar »

u mnie jest po prawej stronie tunelu miedzy tunelem, a fotelem pasazera, troche wystaje przed fotel. ale to zalezy jakie jest grube to CB. IMHO to najlepsza lokalizacja, swojego czasu tez sie dlugo zastanawialem gdzie to umiescic. polecam tez rzepy na tasmie samoprzylepnej, szkoda wiercic/wkrecac w sruby....
Awatar użytkownika
liroyek
Początkujący
Początkujący
Posty: 199
Rejestracja: 02 mar 2010, 11:50

Re: CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: liroyek »

ja mam po lewej stronie, zamiast tego schowka ponizej kierownicy, w jettcie tak samo mialem :) potem tylko schowek wkladasz i nie ma sledu ze radio bylo :)
DavidoRoz
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 30 sty 2011, 05:48

Re: CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: DavidoRoz »

Co prawda odbieram Scirocco dopiero w czwartek ale już sie nad tymi drobiazgami zastanawiam. Kanar masz racje szkoda wiercić. liroyek jeśli odnajdę tam schowek to i radio sie zmieści to pewnie tam będzie bo pomysł mi sie bardzo podoba :) jak będą problemy to dam znać jeszcze :) dzięki :)

-- sobota, 5 lut 2011, 18:15 --

liroyek fajne miejsce ale ja mam cb wielkości np normalnego radia samochodowego i nie mieści mi sie. nawet normalny schowek mi go nie mieści :( a to naprawdę fajne radio. Chyba że kupię te rzepy tylko w sklepie z czym takich rzep mam szukać ;d?
Kanar
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 01 lis 2009, 15:15

Re: CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: Kanar »

te rzepy sa dostepne w obi lub innych marketach budowalanych na dzialach z dywanami/zaslonami :] tez ich dlugo szukalem. pzdr
DavidoRoz
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 30 sty 2011, 05:48

Re: CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: DavidoRoz »

Hehe no Kanar tak myślałem długo gdzie by to kupić i jak mocno się główkę wytęży to wiadomo że w każdej pasmanterii się to dostanie. Zajechałem do pierwszej lepszej i kupiłem. A co do CB na rzepy to miodzio :) polecam takie mocowanie. szybko się wkładaj z ściąga cb i co najlepsze bez śrubek i żadnych takich co oszpeci później autko.
Pschemo
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 18 paź 2009, 20:53

Re: CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: Pschemo »

Też mam problem z CB. Te rzepy to dobry pomysł. Powiedzcie tylko czy rzepy przyklejacie do CB a potem te rzepy łapią wykładzinę w samochodzie czy też rzepy przyklejacie i do CB i do jakiegoś palstiku w aucie i te rzepy się łączą?
Pschemo
DavidoRoz
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 30 sty 2011, 05:48

Re: CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: DavidoRoz »

Pschemo ja te tymi rzepami obkleiłem tylko cb i że tak powiem przekładam przez tą szparkę co mamy przy popielniczce po lewej i prawej stronie :) (umieszczam cb po prawej... wygodniej) ale odkryłem tego jeden minus jak sie jedzie z osobą z tyłu to jest nie dobrze bo nie można wysunąć do końca fotela bo cb zagradza. Ale odkryłem też ze pod fotelem jest pełno miejsca... funkcje mojego cb znam na pamięć i gruchę mam wielofunkcyjną o to jest dla mnie najwygodniejszy sposób. Więc każdemu tak doradzam kto ma przynajmniej gruchę wielofunkcyjną, bo tak co chwile sięgać pod fotel trochę ryzykownie :)
Pschemo
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 18 paź 2009, 20:53

Re: CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: Pschemo »

DavidoRoz, nim mi odpowiedziałeś już zamontowałem. A zrobiłem to tak, że rzepy przykleiłem do CB i do samochodu pod szparą o której pisałeś i jest git. Minus oczywiście taki jak zauważyłeś - problem z przesunięciem fotala do przodu. Ale żadko wożę kogoś z tyłu. Pozdr.
lasek88
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2011, 19:01
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Lesznowola

Re: CB-Radio gdzie ładnie umieścic w Scirocco?

Post autor: lasek88 »

Może komuś się to przyda...

Ja radio umieściłem swoje CB po lewej stronie pod kierownicą, ale nie w tym schowku o którym pisaliście tylko pod nim, przykleiłem na te rzepy i jak dla mnie rewelacja:) Ładnie schowałem wszystkie przewody, a kolejny plus jest taki że trzeba się dobrze przyjrzeć żeby je znaleźć z zewnątrz (raz mi już łyknęli radio...)
1.4 TSI 2010r
ODPOWIEDZ