Bezpieczne Scirocco

Jeśli masz problem techniczny dotyczący Scirocco mk3, tu zapytaj o rozwiązanie.
leny
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2009, 21:59

Bezpieczne Scirocco

Post autor: leny »

Witam,

chciałem sie podzielic z Wami moja opinia o bezpieczenstwie w Scirocco. Miałem w sobote bardzo przykra przygode. Jechalem z dziewczyna trasa K7 w strone Krakowa, za Jedrezjowem z drogi podporzadkowanej wyjechał mi pod koła samochod, zeby go ominac skreciłem w praco, wpadłem na wysepke, skosiłem znak drogowy i nastepnie wpadłem w samochod marki Audi A4 (takie starsze), ktory czekał na właczenie sie do ruchu. Jechałem tak ok. 80-100. Audi praktycznie nie ma przodu, na szcescie uderzyłem go w silnik a nie w pasazerow, moj samochod wyglada troche lepiej ale tez kiepsko, z przodu sporo brakuje, mnostwo rzeczy odpadło, trafiony jest rowniez w bok bo jeszcze mnie na znak zarzuciło - w tym tyg sie rozstrzygnie czy nadaje sie do naparawy. W kazdym badz razie pisze dlatego zeby powiedziec ze jestem pod wrazeniem konstrukcji tego auta. Nikomu sie nic nie stalo, jedynm poszkodowanym jestem ja...airbag złamał mi palec lewej reki, ale patrzac na moj samochod oraz Audi w zasadzie mozna powiedziec o mega szczesciu oraz o tym ze Szanowni posiadacze Scirocco mk3 macie bardzo bezpieczne samochody :) Ja niestety nie wiem czy jeszcze bedzie mi dane siedziec w moim mk3 ale na pewno jestem bardzo z niego dumny :)
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bezpieczne Scirocco

Post autor: kostrzyk »

masz jakieś zdjęcia po zdarzeniu?

szkoda auta, ale grunt że nic wam się nie stało.
Obrazek
ODPOWIEDZ