Spoty Wrocław

Informacje o spotach regionalnych i zlotach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
Awatar użytkownika
hasan
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 03 lut 2008, 17:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1169079

Re: Spoty Wrocław

Post autor: hasan »

no to bedziesz mial sroke pod domem na codzien oblukaj ja z wierzchu jakby mloda miala jakies problemy to juz wiem z kim gadac w razie pomocy przy sroce:)
Awatar użytkownika
hcsciroII
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 748
Rejestracja: 13 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 10224921

Re: Spoty Wrocław

Post autor: hcsciroII »

hasan pisze:no to bedziesz mial sroke pod domem na codzien oblukaj ja z wierzchu jakby mloda miala jakies problemy to juz wiem z kim gadac w razie pomocy przy sroce:)
no na pewno tym bardziej jak młoda będzie miała problemy to Nashi pomoże ...podsumowując w klubie jak w rodzinie nic nie zginie :side: :side: :side: :side: :side: :twisted: :mrgreen: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spoty Wrocław

Post autor: Ruszowy »

Ciekawa miejscówka nawet w braku kolorów natury:
Obrazek
Jako że w programie spota był grill, początkowo impreza zapowiadała sięna stojaka
Obrazek
z zamarzniętym jeziorm w tle:
Obrazek
tak wiało chwilami że gdyby nie pokrywa piłki grilowej byśmy mieli ognisko zamiast grila
Obrazek
No jak widać auta nie stały daleko od głównego stołu biesiadego
Obrazek
Nashi z hcsciro zawsze znajdą okazję aby zajrzeć pod maskę:
Obrazek
Awatar użytkownika
tomivwsc
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 633
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:34
Model: Scirocco II
Numer GG: 2051791
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice, Dalachów

Re: Spoty Wrocław

Post autor: tomivwsc »

Nashi oblukałeś sroczkę :side:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
MKI-82r 1,6 FR było
MKII-90r 1,8 JH SCALA było
MKII-89r 1,8 JH GT II było
MKII-92r 1,8 JH+DX+turbo GT II jest
silnik 2l 16v ABF + TURBO robi się
MKI-74r 1,6 jest
MK III R - 2011 2L TURBO jest
Awatar użytkownika
angel00s
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 552
Rejestracja: 27 gru 2007, 18:02
Model: Scirocco II
Numer GG: 1266631

Re: Spoty Wrocław

Post autor: angel00s »

no no... ale felunek nashi... nie pogadasz. :D
"Są tylko dwie rzeczy nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, choć do do pierwszego nie mam pewności..." - Albert Einstein
Awatar użytkownika
hcsciroII
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 748
Rejestracja: 13 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 10224921

Re: Spoty Wrocław

Post autor: hcsciroII »

angel00s pisze:no no... ale felunek nashi... nie pogadasz. :D
powiedziała babcia i wpadła pod srokę :side: :twisted: :mrgreen:

dawno Cie tu nie było
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: Spoty Wrocław

Post autor: Nashi »

tomivwsc pisze:Nashi oblukałeś sroczkę :side:
Hehe wiadoma sprawa :D
Kilka dni się na nią czaiłem bo albo nie było, albo jak już była to kiedy wróciłem z aparatem, właśnie odjeżdżała :D Ale w końcu dorwałem ją, którejś nocy jak przeganiałem pająki z podwozia i obfotografowałem z każdej strony, jak nie zapomne to powrocie do domu wrzuce zdjęcia.
Co do samego auta - cóż, na pewno wymaga sporo pracy. Zaprawki robione na chama, byle zabezpieczyć, niekoniecznie zeby to wygladalo. Na szczęście auto obeszło się bez wielkich wiejskich tjuningów, jedynie jakieś głupawe nalepki i odblaski do pozdrapywania. Jakoś wybitnie pod autem się nie kładłem ale tyle co uchwyciłem aparatem, to podłoga wygląda na raczej zdrową. Tyle co zauważyłem - auto wygląda na bite z tyłu, ale chyba pas nie ruszony. Ogólnie dramatu nie ma, wszystko do odratowania choć jak powtarzam - pracy sporo.
hasan pisze:jakby mloda miala jakies problemy to juz wiem z kim gadac w razie pomocy przy sroce:)
No, już pierwsza reanimacja auta została zaliczona - akumulator nie podołał. Odpalanie na kable nie przyniosło skutku, więc prostownikiem poratowałem ;) W razie czego kontakt do właścicielki jest, więc jakby jakiś spot to można zapraszać :D
angel00s pisze:no no... ale felunek nashi... nie pogadasz. :D
Haha, widzę na bieżąco Panie jesteś ;) Toż te felgi już na ostatniej międzynarodówce były ;P
hcsciroII pisze:powiedziała babcia i wpadła pod srokę :side: :twisted: :mrgreen:

dawno Cie tu nie było
Nie cwaniakuj tylko byś też info wrzucił że nowy dupowóz nabyłeś :D
Obrazek
Awatar użytkownika
hasan
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 03 lut 2008, 17:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1169079

Re: Spoty Wrocław

Post autor: hasan »

nashi srola reanimowac mozesz tak czesto jak ci sie podoba ale pamietaj SROLA a nie włascicielke:) sroka bedzie we wrocku czesto tzn napewno jak ja bede w trasach to mloda niezjezdza a chetnie na spota wpadnie ale musisz dac jej wczesniej znac praca i szkola niestety.
odratowac sie da wszystko uciebie tez ponoc lewarek wpadl do srodka :twisted: także mysle ze i tutaj da sie to ogarnac
siedze weekend u mlodej moze jakis spot jutro tak do 16tej:)wpadlbym corczyslawem bo srol juz dostaje nowe graty i stoi u mechaniora.
ps. jakbys chcial cora upolowac to dzisiaj po 21;30 powinien grzac miejsce sroki
pozdrowiony i do zobaczyska na spocie
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: Spoty Wrocław

Post autor: Nashi »

jutro niestety cały dzień jestem w pracy/na uczelni więc raczej biednie

weź mi o tym lewarku nie przypominaj, do dzisiaj mam koszmary ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
hcsciroII
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 748
Rejestracja: 13 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 10224921

Re: Spoty Wrocław

Post autor: hcsciroII »

Nashi TO SIE ROZPISAŁEŚ nadrobiłeś zaległości za całe następne półrocze a co do mojego nowego nabytku to przecież juz widziałeś a już :side: nie długo jak troche ogarne przy niej to pokaże
Obrazek
Awatar użytkownika
tomivwsc
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 633
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:34
Model: Scirocco II
Numer GG: 2051791
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice, Dalachów

Re: Spoty Wrocław

Post autor: tomivwsc »

hcsciroII pisze:Nashi TO SIE ROZPISAŁEŚ nadrobiłeś zaległości za całe następne półrocze a co do mojego nowego nabytku to przecież juz widziałeś a już :side: nie długo jak troche ogarne przy niej to pokaże
Norbert poka poka bo ja nie widziałem :mrgreen: daj popatrzeć nie bądź taki :D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
MKI-82r 1,6 FR było
MKII-90r 1,8 JH SCALA było
MKII-89r 1,8 JH GT II było
MKII-92r 1,8 JH+DX+turbo GT II jest
silnik 2l 16v ABF + TURBO robi się
MKI-74r 1,6 jest
MK III R - 2011 2L TURBO jest
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spoty Wrocław

Post autor: Ruszowy »

w sumie najświeższe foty w dziale sprzedam, sroka z gdańska. Dziś ją widziałem, i pomimo ogólnego zaniedbania blacha wygląda zdrowo, może dlatego że lakier był poprawiany. NOrbert już ma plan szybkich napraw przy aucie i powiem szczerze że wychodzi że uratował srokę przed rozbiórką. BIlans jest na zero bo w końcu czarna poszła na teile, ale może tył czarnej będzie jeździł w mojej scali.
Zdjęć z dziś brak bo nowy nabytek upieprzony błotem z ulicy że aż wstyd pokazywać. A czarna na klockach betonowych już stoi bez kół. NIedługo bak idzie do kolejnej sroki.
Co do ratowania srok, zależy kto co lubi. Gusta są różne: lakier, gleba, felgi, podłoga, wnętrze czy też silnik sprawność pozostałych układów. Wszystkiego naraz nie da się zrobić więc każdy wybiera sobie priorytety bo przy tych 20latach zawsze coś jest w gorszym stanie.
Awatar użytkownika
tomivwsc
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 633
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:34
Model: Scirocco II
Numer GG: 2051791
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice, Dalachów

Re: Spoty Wrocław

Post autor: tomivwsc »

Ruszowy dla ciebie fotki

-- piątek, 1 kwi 2011, 19:48 --

1

-- piątek, 1 kwi 2011, 19:49 --

2
Załączniki
zac kpl.jpg
zac kpl.jpg (83.55 KiB) Przejrzano 11731 razy
zac1.jpg
zac1.jpg (53.25 KiB) Przejrzano 11731 razy
tar.jpg
tar.jpg (99.87 KiB) Przejrzano 11731 razy
ObrazekObrazekObrazekObrazek
MKI-82r 1,6 FR było
MKII-90r 1,8 JH SCALA było
MKII-89r 1,8 JH GT II było
MKII-92r 1,8 JH+DX+turbo GT II jest
silnik 2l 16v ABF + TURBO robi się
MKI-74r 1,6 jest
MK III R - 2011 2L TURBO jest
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spoty Wrocław

Post autor: Ruszowy »

Wow dzieki tomku. Blachy sobie oduszczam bo nie ruszam tarcz i łożysk,ale zaciski musze przejrzeć. Chyba wszystkie gumki od razu wymienię. Prowadnice i tłoczki sprawdzę czy nie zeżarte zobacze jak pójdzie z odpowietrznikami.
Co do malowaniajasię nie czepiam ale jednak nie dałeś podkładu. Lakiery w spray są do d.py i te zaciski tmku zardzewieją ci namaxa.
Awatar użytkownika
tomivwsc
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 633
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:34
Model: Scirocco II
Numer GG: 2051791
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice, Dalachów

Re: Spoty Wrocław

Post autor: tomivwsc »

Cześć wszystkim :mrgreen: gdzie wy kufa mac jesteście dlaczego u nas nic się nie dzieje :D nikt nic nie napiszę :twisted:
to może ja coś nabazgrze :wink:
a więc :D tak wiecie że zakupiłem heble na tył od golfa II fakt że ze złomu ale tanio bo 15zł za dwa zaciski,piasty i osłony tarcz :D dokupiłem do tego zestawy naprawcze razem z tłoczkami nowe prowadnice, odpowietrzniki, przewody elastyczne koszt ahh nie piszę lepiej bo trochę kosztowało a no i do tego kupiłem jeszcze nowe tarcze, łożyska i linki ham ręcznego bo niestety tak trzeba. Zaciski są już zrobione wyczyszczone pomalowane i złożone teraz tylko zakładać. A kiedy no chyba wezmę się za to wszystko po tym weekendzie oczywiście jak będzie ładna pogoda :mrgreen:

Aha piszę to tutaj i wam bo na ogólnym mi się nie chce :mrgreen: bo zaraz zaczną krytykować że ze złomu, pewnie nasz kochany admin Kamil też by coś dorzucił a nie chce mi się z nimi ścierać :twisted: Oki kończe bo już za dużo napisałem :D fotki kiepskiej jakości robione telefonem

-- piątek, 8 kwi 2011, 20:12 --

Aha jakby ktoś chciał jakiejś pomocy przy składaniu tylnych zacisków służę pomocą wiem jak to się robi :mrgreen:

-- piątek, 8 kwi 2011, 20:13 --

i
Załączniki
PIC_0013.jpg
PIC_0013.jpg (54.85 KiB) Przejrzano 11701 razy
PIC_0012.jpg
PIC_0012.jpg (53.09 KiB) Przejrzano 11701 razy
PIC_0014.jpg
PIC_0014.jpg (59.3 KiB) Przejrzano 11701 razy
ObrazekObrazekObrazekObrazek
MKI-82r 1,6 FR było
MKII-90r 1,8 JH SCALA było
MKII-89r 1,8 JH GT II było
MKII-92r 1,8 JH+DX+turbo GT II jest
silnik 2l 16v ABF + TURBO robi się
MKI-74r 1,6 jest
MK III R - 2011 2L TURBO jest
ODPOWIEDZ