PIE....NI zŁODZIEJE...

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2764
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: spirit »

Miałem w tamtym roku przygodę z policją, trochę mnie wkurzyli swoją kiepską reakcją na moje zgłoszenie. Znalazłem na robocie niewypał z moździerza i zadzwoniłem na numer alarmowy żeby to zgłosić, w ciągu 4 godzin mimo wykonania 2 telefonów i zapewnień że zaraz się pojawią to ich nie zobaczyłem.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: Majkel »

spirit pisze:Miałem w tamtym roku przygodę z policją, trochę mnie wkurzyli swoją kiepską reakcją na moje zgłoszenie. Znalazłem na robocie niewypał z moździerza i zadzwoniłem na numer alarmowy żeby to zgłosić, w ciągu 4 godzin mimo wykonania 2 telefonów i zapewnień że zaraz się pojawią to ich nie zobaczyłem.
Trzeba było do TVNu dzwonić :D
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: atosss007 »

Kamil pisze:
atosss007 pisze:Tak czy siak ( nie obrażając tu Ani sciro ) to Policja to mendy i również sądzą że nikt się nawet tą sprawą nie zainteresował. Kilka lat wstecz na mazurach podp....li znajomemu T3. Zgłosił to na policję i sprawa wyglądała podobnie. Właściciel był na tyle rozgarnięty że zaraz zaczął wraz z innym gościem poszukiwania. Po dwóch czy trzech dniach ustalili gdzie jest auto. Okazało się że w lesie sobie stoi. Gdy zawiadomili policję, te łachudry nawet nie przyjechały tego samego dnia. Chłop w lesie koczował koło auta bo skurwiała policja nawet nie raczyła przyjechać. Dopiero po ponad 24 godzinach od czasu zgłoszenia sprawy radiowóz przyjechał. Konrad jeśli sam nie weźmiesz spraw w swoje ręce obawiam się że na prawdę gówno z tego będzie.
Raz jedyny Policja mi się do czegoś przydała, kiedy to na forum ktoś próbował mnie wyjumać na półtora klocka. Nigdy wcześniej do niczego mi się nie przydali. pobili mi gnoje babcię to powiedzieli ... po co łazi na mszę na 19 30. niech se chodzi na 15 00 a nie po nocach łazi. Jasne najlepiej płacić na tych darmozjadów a oni w nagrodę dokupią kolejne fotoradary żeby nam życie umilać. JP :mrgreen:
ale panujemy nad jezykiem, tak...?
Oczywiście. Jak zawsze :lol: Nie bardzo wiem o co kaman
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: obar »

Majkel pisze:
spirit pisze:Miałem w tamtym roku przygodę z policją, trochę mnie wkurzyli swoją kiepską reakcją na moje zgłoszenie. Znalazłem na robocie niewypał z moździerza i zadzwoniłem na numer alarmowy żeby to zgłosić, w ciągu 4 godzin mimo wykonania 2 telefonów i zapewnień że zaraz się pojawią to ich nie zobaczyłem.
Trzeba było do TVNu dzwonić :D
Gdzie tam do TVNu. Mógł zadzwonić że to on podłożył, to od razu by przyjechali :lol: .
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: Kamil »

atosss007 pisze:Oczywiście. Jak zawsze :lol: Nie bardzo wiem o co kaman
mniej wiecej o to:
atosss007 pisze:Policja to mendy (...) skurwiała policja (...) JP :mrgreen:
i pewnie gdyby nie twoje swiete oburzenie ostatnio w innym watku, to bym nie zwrocil nawet uwagi :P
Old Volkswagens never die, they just get lower.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: atosss007 »

Kamil bez jaj ... prosze Cie :lol:
Policja to mendy :?: ... nie widze niczego co by bylo nie prawda
sq.ala policja :?: ...Skoro to takie wielkie przeklenstwo i notorycznie je pisze w postach to dawaj bana i gitara :P
JP :?: A co to jest :?:

P.S sprawdz ile nie cenzuralnych slow znajdziesz w moich postach i pomysl czy faktycznie nalezy sie upomnienie. Pisssss
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
sparki83
Pisarz
Pisarz
Posty: 1266
Rejestracja: 01 gru 2007, 14:49
Numer GG: 10144102
Lokalizacja: NOWA SÓL [FNW]

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: sparki83 »

z policja nie wygrasz i tyle;/ mnie podczas przeszukania auta ukradli 400zl heh za duzo gotuwki mialem swiadka mam ale co z tego jak bylismy za auto zaprowadzeni jak to im udowodnie swoje wiem i tyle :evil: po 2 juz czekam 3 miesiac na odzyskanie swojego car audio ktore pozyczylem koledze a mu zawineli z auta . oczywiscie po miesiacu czasu umozyli sprawe kradziezy ale cudownie go odnalezli a zeby bylo smiesznie nawet jeszcze go nie widzial kolega chodz ma zeznawac przeciwko gosciowi ktory go ukradl i gdzie tu logika :?: i tak juz 2 sprawy odkladaja a sprzetu dalej nie pokazali czy to wlasciwy.
oni sa poto zeby obywatelowi dolozyc a nie pomuc takie moje zdanie :?
SCIROCCO GTX 1.8 mit LPG :( bylo
PASSAT B3 COMBI 2.8 VR6 mit LPG :( bylo
BMW 525 TDS :bylo
GOLF IV 1.9 TDI :D
Awatar użytkownika
BossFazer
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 372
Rejestracja: 13 cze 2009, 01:41
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: BossFazer »

demokracja Panowie... mamy rowność słowa, prawa itp.. wszedzie jest dranstwo, w urzedach, policja, straz miejska, a my, zwykli konsumenci albo sie podporzadkujemy albo niewyjdziemy z sadow, ktore po reszta tez niedzialaja jak powinny...
mówi mi wewnetrzny głos.. że tu nie chodzi o siłe, nie chodzi o moc...
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: vega »

Ja natomiast nigdy nie miałam kłopotów z policją, nawet jak mnie zatrzymali za przekroczenie prędkości i okazało się,że nie mam przy sobie dokumentów, i auto miało zostać przetransportowane na parking policyjny na lawecie, to się dogadałam. Poczekali na miejscu, aż dostarczę papiery i odjechałam na własnych kółkach. Oczywiście bez mandatu się nie obyło,ale i tak zaoszczędziłam 150 pln za lawetę, którą moje auto miało przejechać jakieś 100 m od miejsca zatrzymania.
Poza tym zawsze jak potrzebowałam jakiejkolwiek pomocy, to zawsze mogłam liczyć na policję i nigdy nie miałam przykrych doświadczeń, wręcz przeciwnie, przesympatyczni ludzie tam pracują i bardzo pomocni.
Lubię policję i tyle :D
Perkinz, weź jednak sprawy w swoje ręce, bo może jest szansa na odnalezienie sciro. Trzymam kciuki.
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: Sołtys »

Ja was proszę ... to nie jest temat pod tytułem: "PIE....NI POLICJANCI" tylko "PIE....NI zŁODZIEJE..."
Zaraz wyjdzie na to, iż Policja jest winna temu, że komuś coś ukradli :shock: Wydajecie osądy nie mając dokładnego pojęcia jak wygląda postępowanie w sprawie i co zrobili funkcjonariusze ... z okrągłej kuli oni nie wróżą i to nie jest serial rodem z Hollywood (np. CSI)
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: Majkel »

Sołtys pisze:Ja was proszę ... to nie jest temat pod tytułem: "PIE....NI POLICJANCI" tylko "PIE....NI zŁODZIEJE..."
Zaraz wyjdzie na to, iż Policja jest winna temu, że komuś coś ukradli :shock: Wydajecie osądy nie mając dokładnego pojęcia jak wygląda postępowanie w sprawie i co zrobili funkcjonariusze ... z okrągłej kuli oni nie wróżą i to nie jest serial rodem z Hollywood (np. CSI)

Nikt nie żąda wróżenia z kulki. However! Nie chcesz mi chyba powiedzieć że jak zgłaszam, że mi jakaś menda przebiła opony albo jak zgłaszam kradzież 30 letniego auta to ktokolwiek tam ruszy palcem? Spisują papier później wysyłają umorzenie i tyle. Ba mało tego! Jak mi ostatnio przebili rzeczone gumy to 'funkcjonariusz' który przyjechał do mnie w dresie (nie wiedziałem czy to policja czy mafia) zapytał czy chcę żeby skontaktował się ze mną dzielnicowy. "Bo dzielnicowi często wiedzą więcej bo dobrze żyją z beretami" Najpierw pomyślałem na co mi kolejny głupek ale mówię "A co mi tam płacę to wymagam" do tej pory nikt się ze mną nawet telefonicznie nie skontaktował :)
I nie mówicie że policja nie ma środków itd bo jak mojemu koledze zajumali starego rozdupconego peżota 106 to znalazł się w ciągu 24h i nawet kogoś zatrzymali! Aha zapomniałbym dodać że jego brat jest psem :mrgreen:
O swoich dbają ale o swoich pracodawców to już nie :)
Wiem wiem offtop! Ale krew mnie zalewa na myśl że ja będę tyrał jeszcze jakieś 42lata żeby dostać głodową emeryturę a ludzie bez szkoły z kompleksami (nie wszyscy ale jednak większość) za 20lat bujania pałką dostaną więcej ode mnie! Za tą ciężką i niebezpieczną pracę :lol:
A teraz do śmietnika z tym postem! :D
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: Mowad »

Majkel - to czemu nie jestes policjantem skoro tam tam fajnie, nic nie trzeba robic i po chwili jest sie emerytem?
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: Majkel »

Mowad pisze:Majkel - to czemu nie jestes policjantem skoro tam tam fajnie, nic nie trzeba robic i po chwili jest sie emerytem?
Kto mówił że tam fajnie?
Ale masz racje niech wszyscy wstąpią do policji to jest rozwiązanie idealne! Gospodarka ruszy i fotoradary przestaną zarabiać bo przecież stróże prawa nie łamią przepisów :D
I żeby nie było nie jestem "JP" ale w bajki też nie wierzę...
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: Mowad »

jak wszedzie - wszystko zalezy od czlowieka, ja ostatnio potrzebowalem lekarza po wypadku to dwoch mnie olalo, a jeden przyjal "nadprogramowo" i zajal sie jak trzeba, ale nie twierdze przez to ze wszyscy lekarze to obiboki i konowaly.
I nie bronie tu policji bo wiem ze nie jest tak jak bysmy tego oczekiwali, ale szufladkowanie ludzi z obojetnie jakiego wzgledu swiadczy o klapkach na oczach szufladkujacego.
Bo przeciez nikt nikomu nie broni sie tam zatrudnic, pobujac palka 20 lat i odejsc na ta wysoka emeryture. No teraz juz sie nie da, od 2013 trzeba bujac 25lat i do 55roku zycia.
Mozna tez zostac zlodziejem - to jeszcze lepsza fucha, kilka udanych wlamow na rok i ma sie jeszcze wiecej kasy, pozostale dni w roku sa wolne, a policji nie trzeba sie bac bo przeciez tam same nieroby sa. A nawet jak niechcacy wpadna na zlodzieja i go zlapia to sad da zawiasy. A jak da wyrok do odsiadki to mozna wyjechac za granice i tam krasc. Uniwersany zawod.
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
gliwa
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 10 gru 2007, 19:56
Numer GG: 2012101
Lokalizacja: Piaseczno

Re: PIE....NI zŁODZIEJE...

Post autor: gliwa »

Peugeota 106 ukradli, jego brat "psem" jest to w 24h znalezli i kogos zatrzymali. Jak sie nie ma "PSA" w rodzinie to nic nie robia, smieszy mnie to. Chlopaku skladajac zgloszenie o kradziezy uwierz ale od razu wszystkie podlegle patrole z danego kp dostaja wiadomosc co tym, a wiadomo im wczesniej tym lepiej(czyt. im wczesniej pokrzydzony da znac) Zreszta... jak juz szufladkujecie ludzi, to i ja powinienem szufladkowac?, wszyscy na forum tez sa skuw....mi mendami? przeciez tez tutaj kilka osob na przelomie kilku lat oszukiwalo drugich i mieli ich w d... Ktos kto mnie tu jeszcze kojarzy sprzd kilku dobrych rad wie jaki jestem i teraz sie tez nie zmienilem, jestem w takim razie teraz w/g niektorych skurw.... psem, menda, tak was boli emerytura wczesniejsza? doczytaj chlopie, ze po 15 latach masz 40% emerytury tylko, nikt Ci nie broni latac z palka przy boku, tylko uswiadom sobie wczesniej, ze to nie praca a służba(jak poznasz poczujesz roznice), swietna robota, obrywac kamieniem w leb, i z kazda interwencja zastanawiac sie czy przypadkiem jakich grzeczny chlopiec pokolenia JP Ci przypadkiem siekiery nie sprzeda na dzien dobry a potem powie ze sie przestrazyl i bedzie chcial odszkodowanie od Policji. Tu trzeba sie odnalezc, a przycyzn zchowan Twoich "psów" doszukuj sie wyzej. Jest Policja i sa Policjanci!!!!
Mi przykro z powodu straty Sikorki kolegi, w moje oczy sie by rzucila i czy umorza czy nie postepowania bede w stolicy sie rozgladal dalej. Miejmy nadzieje, ze sie odnajdzie...
i ciach...
Pora isc zbierac sie i nic nie robic na ulicy.
"Nie wazne co Cipka może zrobić dla Ciebie ale co Ty możesz zrobić dla Cipki" J.F.Gliwa

SIlver A6 C5 - jest
Grey Scirocco GT II 1.8 JH - R.I.P
ODPOWIEDZ