Zlot rocznicowy - debata

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
rafaolo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1113
Rejestracja: 01 gru 2007, 10:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1661625

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: rafaolo »

Paulus pożyczysz od Krzysia jakąś srokę i będzie po sprawie :)
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: atosss007 »

obar pisze: Ja mam kilka pomysłów, Atos chyba też by coś dorzucił, więc myślę, że wspólnymi siłami moglibyśmy stworzyć naprawdę mocną imprezę w przyszłym roku, która byłaby nie tylko zlotem, ale też i dobrym wypoczynkiem dla ludzi zza granicy.
Powstało nam z Obarem kilka pomysłów, które z chęcią przedstawimy w odpowiednim czasie organizatorowi. Kwestia jest otwarta i do omówienia.

Paulus pisze:Jedynym problem może być fakt akceptacji mojej osoby na takich zlotach "niesciroccowym" samochodem.
Paulus ... Ja, Obar, Sparki, i ktoś jeszcze ( przepraszam że nie pamiętam kto :oops: ) byliśmy na zlocie innymi samochodami niż scirocco i jakoś nikt nie dał ( przynajmniej mnie ) poczuć się wyalienowanym.
Spiryt przyjechał pociągiem i też nikt go nie wygonił :wink: Nie masz się czym martwić :lol:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2421
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: Mowad »

o w morde to juz 10 lat od wojny na autokaciku? :) jako ze kilka artykulow na nasz portal zdarzylo mi sie popelnic to wypadalo by przyjechac, chociaz sama stolica dosc mocno mnie odpycha i tez sobie nie wyobrazam przejazdu kolumna tamtymi ulicami. No chyba ze pozna noca ;)
Moim zdaniem dwa zloty to dobry pomysl, kwestia tylko jak to sie bedzie kwoto przedstawiac. A moze utworzymy miasteczko namiotowe przed sejmem? :lol:
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: kostrzyk »

ja bym był za dwoma zlotami, miał bym większe szanse że się na którymś wreszcie pojawię, a jak by był gdzieś na mazowszu, to aż wstyd by było się nie pojawić :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: Nashi »

Dwa zloty spoko opcja, mam jednak obawy co do frekwencji.
Październik słaba idea - tak jak już Krzysiek pisał, sporo osób w październiku to już auta chowa do garażu.
Obrazek
Awatar użytkownika
GPS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 815
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:51
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: GPS »

Jestem jak najbardziej za!
Z chęcią pomogę w organizacji jubileuszowego zlotu w Warszawie.
Co do rezygnacji z międzynarodowego to nie ma mowy :P Ja tam piszę się na oba szczególnie że będzie je dzieliło kilka miesięcy.

Pomysł super :) w razie co to w kontakcie ;)
________________________
[|___|_|===vw===|_|___|]
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: Ruszowy »

10-lecie forum najlepiej obchodzić tam gdzie powstało, czyli w necie.
Nie rozdrabniałbym zlotów na jubileuszowe i coroczne.
Chcecie, zorganizujcie zlot w Wawie, lub gdzieś pod, ale nie liczyłbym na dużą frekwencję, polacy dużo piszą, "mało mogą". Bez gości zza granicy wyjdzie zlot na 15aut. Warto?
Ja coprawda pewnie przyjadę, ale październik? co macie zamiar robić poza siedzeniem w aucie?
Po 2h na dworze nawet 0,5l wódki może nie wystarczyć.
Międzynarodówki bym nie ruszał z początku sezonu, na Krzycha spada wybór miejsca innego niż Poznań :mrgreen:
W Wawie jak Kamil z ekipą wydumają jakieś niedrogie atrakcje może być duży spot z atrakcjami...na zachętę.
Awatar użytkownika
Siekier
Początkujący
Początkujący
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:47
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Poznan - Hannover

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: Siekier »

Krzychu,

Międzynarodówki odpuścić nie możesz ...

Kamil,

Spotkanie jubileuszowe jak najbardziej za! Na pewno w Warszawie jest dużo możliwości by coś ciekawego zorganizować. Nawet w październiku :) np. dobra impreza :) Poza tym chłopaki z Wawy pokazali by przy okazji jakieś ładne miejsca w stolicy ... sam dobrze nie znam stolicy :)

Pozdrawiam
Siekier
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2421
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: Mowad »

ze tak odkopie ten temat... sa jakies przymiarki czy 10 lat przejdzie bez echa?
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: Majkel »

No no moglibyście coś warszawiacy zrobić :P
Może do października uda mi się skończyć moje auto i bym przyjechał! Więc warto się chyba postarać żeby znowu mnie zobaczyć :D
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: scirorider »

Ja również z chęcią się pojawie....

Może nawet koniec września tak aby jeszcze pogoda była ?

Super by było się z wami znowu zobaczyć ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: Kamil »

Rozważam, jakby to zgrabnie ugryźć... Myślałem o wynajęciu toru w Radomiu i zrobieniu "track day'a", pytanie tylko, czy będą na to chętni. Jednak tor to dla samochodów wyzwanie, jaki by nie był.
Rozważam też zrobienie jakiegoś dużego spota w którymś z miejsc, w których STP się rodziło (vide np. Młociny), no ale i tu jest masa wątpliwości, czy się pomieścimy ewentualnie itp.
Zastanawiam się, czy poza Łodzią, która ma blisko i Warszawą, ktoś byłby skłonny przyjechać na takie spotkanie na parę godzin.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: scirorider »

a może zrobić coś z noclegiem ?

Z soboty na niedziele na przykład ? I może żeby wszyscy byli chętni to zrobić to bardziej w centrum polski aby każdy miał tak samo daleko ??

No nie wiem ja tylko proponuje, może warto by było zrobić temat gdzie każdy chętny się wpiszę i wtedy zobaczysz ile osób będzie i czy jest w ogóle sens....

trzymam kciuki aby się udało... :)
Obrazek
Awatar użytkownika
vorph666
Pisarz
Pisarz
Posty: 1467
Rejestracja: 08 kwie 2008, 15:13
Model: Scirocco II
Numer GG: 301135
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: vorph666 »

Kamil pisze:Rozważam, jakby to zgrabnie ugryźć... Myślałem o wynajęciu toru w Radomiu i zrobieniu "track day'a", pytanie tylko, czy będą na to chętni. Jednak tor to dla samochodów wyzwanie, jaki by nie był.
Rozważam też zrobienie jakiegoś dużego spota w którymś z miejsc, w których STP się rodziło (vide np. Młociny), no ale i tu jest masa wątpliwości, czy się pomieścimy ewentualnie itp.
Zastanawiam się, czy poza Łodzią, która ma blisko i Warszawą, ktoś byłby skłonny przyjechać na takie spotkanie na parę godzin.
A może by się podłączyć pod eliminację Classic Auto Cup - będzie jakoś we wrześniu, tylko nie pamiętam gdzie... czasem inne kluby się podpinają na track day-e.
VW Scirocco GTL 1987
MB W126 SEC 1982
VW T2 KOMBI 1978 (OGÓR)
VW T2 KOMBI L 1978 (CHRUPEK) *NEW*
Jawa 50 Mustang 1981
Jawa 50 Skuter 1976

Obrazek
www.stadobaranow.pl
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: Zlot rocznicowy - debata

Post autor: Majkel »

No track day fajna sprawa tylko kto mnie później do łodzi będzie holował jak kolejny silnik padnie :D
Moim zdaniem jeśli mogę coś powiedzieć wystarczyłby jakiś większy spot w jakiejś knajpie z dużym parkingiem. Właściciel na pewno nie obrazi się jak kilka osób zostawi u niego parę złotych zwłaszcza jeśli by go o tym fakcie uprzedzić.
Pomysł z noclegiem może i nie głupi ale należałoby jakąś powierzchnie zarezerwować bo na picie pod chmurką może być już zimnawo :)
ODPOWIEDZ