Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: obar »

vwbounty pisze:7 szt a3, 5szt a4, z czego 5 osób których zdjecia są w kalendarzu, w poprzednich latach 25-30 to była norma a przy takiej ilości robie z siebie debila w drukarni
Zamówiło więcej osób, których zdjęć nie ma w kalendarzu? Kurde no ludzie, co jest? Nie zależy Wam na fajnym kalendarzu? Chociaż a4 byście zamówili. Pieniądze raz są a raz ich nie ma, a pamiątka zostanie.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: Ruszowy »

no i na przyszły rok może wejdzie wersja ze zdjęciami osób zamawiających kalendarz. Od paru lat się irytuję jak patrzę na zdjęcia które się innym podobały, ale to ja zamówiłem kalendarz.
Pamiątka jest super, bo jak się policzy koszty samego wydrukowania zdjęcia A4 w dobrej jakości x 13stron to mi wychodzi że zamawiając u Leszka dajemy ok. 3PLN za stronę a jest okazja mieć zdjęcia srok z całej Polski i nie tylko.
U mnie jak kalendarz wisi blisko drzwi wejściowych to czasem widzę jak ludzie łypią z ciekawością na kalendarz nie z gołymi dupami, landszaftami czy super autami, tylko autami coraz rzadziej spotykanymi na naszych ulicach.
Zachęcam jeszcze raz do zamówienia. Leo, może poczekaj jeszcze z drukiem.
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3289
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: Sołtys »

Podejrzewałem, że tak wyjdzie - dużo szumu zawsze jest podczas wrzucania zdjęć i głosowania a potem nagle większość ma to w d... Nie dziwię się Leszkowi, że ochota mu przeszła i może faktycznie dać sobie spokój z kalendarzem lub zrobić to w formie jedno-kartkowej. Z tym projektem do samodzielnego druku też nie kiepski pomysł ... ja tam sobie mogę sam wydrukować w pobliskiej drukarni.
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
lehu
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 869
Rejestracja: 27 kwie 2012, 19:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 526724
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Pruszków

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: lehu »

Podeślij mi wzór, popytam ile w mojej okolicy będzie takie coś kosztowało. Jak będzie dobra cena może podejmę inicjatywę.
Obrazek
mój srok http://scirocco.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=10&t=65753
VW Scirocoo BLOS 16V KR
Ford Mondeo MK3 2.2 TDCI
Opel Corsa B 1.5 TD
Awatar użytkownika
vwbounty
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 806
Rejestracja: 01 gru 2007, 17:09
Model: Scirocco II

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: vwbounty »

nie chodzi o cene ale o jakość to po pierwsze bo co da ze bedzie np 8zł taniej jak bedzie do d, drukuje w sprawdzonej drukarni a po drugie podzwoń sobie i powiedz ile sztuk chcesz to sie troche ludzi pośmieje, nie zapominaj ze jest koniec roku i jest boom kalendarzowy i robią zamówienia na tysiące sztuk, a nie kilka
(][__][_]===W===[_][__][)
Awatar użytkownika
lehu
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 869
Rejestracja: 27 kwie 2012, 19:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 526724
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Pruszków

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: lehu »

W Tomaszowie znam agencję reklamową która się podejmuje takich małych zamóień, jakość dobra, na papierze śliskim, sztywnym, podobnym jak na zdjęcia. Napisz ile zamówień i daj przykładową stronę spytam.
Obrazek
mój srok http://scirocco.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=10&t=65753
VW Scirocoo BLOS 16V KR
Ford Mondeo MK3 2.2 TDCI
Opel Corsa B 1.5 TD
Awatar użytkownika
vwbounty
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 806
Rejestracja: 01 gru 2007, 17:09
Model: Scirocco II

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: vwbounty »

Ale ty nie rozumiesz o co chodzi, nie jest problem z drukiem tylko z tym że wszyscy biją piane hura kalendarze, zdjęcia, głosowanie super, ale zamówić to już w dupie bo nie dostałem sie do kalendarza to pier... nie kupie, zresztą co ja pisze jak nawet osoby które sie dostały mają w dupie, Dlatego w przyszłym roku "róbta co chceta" Człowiek poświeca czas zeby zliczyć głosy, obrobić graficznie, do okładki mądrali było wielu ale sie na tym skończyło bo nie było chętnego co by poświęcił troche czasu, potem to zawiezc, odebrać popakować i porozsyłać. Tylko po to żeby zrobić kilka kalendarzy
(][__][_]===W===[_][__][)
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: vega »

To faktycznie przykre i ja też nie rozumiem dlaczego tak mało osób zamawia kalendarz,przecież to jest niezapomniana pamiątka.Jest tyle osób aktywnych na tym forum i co, taka mała garstka tylko jest zainteresowana? Przecież cena nie jest wygórowana i mniejsza niż w tamtym roku. Co do jakości, to już mnie tak właściwie jest wszystko jedno, ale pamiętajcie,że to jest niesamowite móc mieć kalendarz z takimi autami.Tak jak napisał Ruszowy to prawda,wszyscy patrzą na niego z zaciekawieniem.A jeżeli Wasze auta tam są, to nie pojmuję dlaczego nie zamawiacie, bo auta może w przyszłości już nie być z różnych przyczyn, a pamiątka zostanie na bardzo,bardzo długo. W moim przypadku tak jest, choć ratuję auto,to mogę w pełnej krasie oglądać je choć na kalendarzu 2012 i być dumna z tego,że tam trafiło. :)
Po za tym Leo poświęca dużo czasu na to i nikt tego nie docenia? Ogarnijcie się jeszcze może co...?
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: Kamil »

pamparampam... :P bo to tak wlasnie jest. my (a w zasadzie Aga) doswiadczylismy tego kilka lat temu (nie pamietam, 2008 albo 2009)... chetnych pierdylion (albo trotylion - ostatnio modne :P), tylko Aga byla jeszcze bardziej lekkomyslna i zaplacila z gory za pewna minimalna ilosc potrzebna do wydrukowania ;). do tej pory z 10-15 tych kalendarzy (z 20 albo 25 zrobionych ;) ) mam chyba jeszcze w domu ;). w kazdym bylo utopione ze 40-50 zl ;). od tej pory kalendarza ani innych gadzetow spod naszej reki nie bylo i pewnie nie bedzie.

widze jednak druga strone medalu ;) ja nie kupuje kalendarza, bo, wybaczcie szczerosc, z 12 zdjec ze 4-5 mi sie autentycznie podoba, reszty niekoniecznie chce ogladac na scianie... ;) wiec pomimo, ze doceniam wklad pracy i inicjatywe (wiem co to znaczy ;) ), to produktem koncowym nie jestem zainteresowany.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: vega »

To dawaj Kamil te kalendarze, może ktoś będzie chciał jeszcze kupić za rozsądne pieniądze i powspominać swoje sciro jak wyglądało kilka lat temu, i dla tych co może nie zdążyli go wtedy zamówić,albo zabrakło kaski :mrgreen: :wink:
Ale na poważnie, to ja chętnie przygarnę, a nawet kupię kalendarz z ubiegłych lat. Pomyśl nad tym i może nawet znajdą się chętni :)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 23:20 przez vega, łącznie zmieniany 1 raz.
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: Kamil »

jak robilismy te feralne, to wczesniej rozdawalem za darmo zeszloroczne (owczesne ;) ). poszukam, moze ktos bedzie chcial archiwalna makulature.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: vega »

Chyba troszkę zaśmieciliśmy temat i te rozmyślenia powinny być w innym wątku... :wink:

http://www.scirocco.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=9&t=66176
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2440
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: kostrzyk »

czy temat w jakiś sposób popchnął się do przodu, czy go odpuszczamy?
Obrazek
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: L.W!z »

To dodam coś od siebie.
Mnie tak jak i Kamilowi naprawdę podoba się może 1/4 zdjęć. No ale cóż...demokracja..psia mać;]
Z drugiej zaś strony wychodzę z założenia Vegi - fajny gadżet i pamiątka na lata.
Mam nadzieje że wypali wykonanie tych kalendarzy przynajmniej dla tej garstki którzy chcą je, zapłacili i czekają wpatrując się w jeszcze puste miejsce pod choinką.

BTW:
Kamilu...jakbyś znalazł tę makulaturę to jedną sztukę chętnie przygarnę :)
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
vwbounty
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 806
Rejestracja: 01 gru 2007, 17:09
Model: Scirocco II

Re: Kalendarz 2013 Zamówienia, wpłaty

Post autor: vwbounty »

Temat sie drukuje ;)

Lwiz co do zdjęć to prawie same archiwalne które były już w poprzednich latach ale z innych ujęc, twoje zresztą też było takie, jakie podejscie taki kalendarz wiec cudów z Kamilem nie wymagajcie
(][__][_]===W===[_][__][)
ODPOWIEDZ