V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: Kamil »

kostrzyk pisze:chyba siekier ciężko zakończył te kilka godzin na zlocie, alkohol mu z ręki nie znikał :D
Bo Siekier dostał ten najlepszy kubeczek, co się sam napełniał ;). Acz fakt, chyba było grubo w jego wykonaniu :D.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: michalfree »

W całości dotarliśmy do miejsca garażowania....; dzięki sroce , bez problemów, traktując niedzielę jako dzień spokojnej , długiej wycieczki po Polsce, i korzystając z extra pogody.

Zlot odjazdowy, gratulacje dla Ciebie Krzysztof...;miejsce bardzo dopasowane do potrzeb . Bardzo fajne śniadania, dużo luzu , słońca i swobody.

Mega kapitalni LUDZIE -coraz większa Rodzina ściromaniaków, świetne auta, i jeden minus - za krótkooooo :roll: .

Bardzo ucieszył mnie wybór I miejsca w Mk II - okazuje się , że może wygrać sroka /- bez max gleby , / - bez szalonego koła;
/- bez swapu pod maską...

Auto Mirka w opcji optymalne połączyło wiele cech , których szukamy w scirocco. Plus , zgroza dla sporej części Forumowiczów=
jednostka silnikowa = ciekawie podłubane JH.

JH , które pozwala na normalne użytkowanie tego ponad dwudziestoletniego egzemplarza- vide przelot z Włoch i powrót tam....

w Mk I - z roku na rok, coraz lepsze sciro Michała z Wieliczki , podtrzymuje smak oryginału , wraz z dedykowanymi mu dodatkami.


Żeby nie było- skoro pojawiły się aż 3 cabrio...można było się pokusić o małą, dodatkową konkurencję....hmmm , chyba że Organizer Nasz czeka , aż wyjedzie swoim Mk I cabrio .... :?: :?: :lol: :lol:

Zatem dziękujemy Oboje Wszystkim za super spotkanie....

i do kolejnego Zlotu...już odliczamy./ oby nad morzem lub w górach- My krajowa ekipa dotrzemy , a Innostrańcy też dadzą radę,( zlot ma już swoją renomę :) )
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: scirorider »

Nie wiem jak w innych częściach Polski, ale w Łodzi od jakiegoś czasu leje deszcz,


więc chyba tam na górze też jest kilku miłośników scirocco, bo jak inaczej to wytłumaczyć ? ;)

@Michał

A ta konkurencja w cabrio nie jest w cale głupim pomysłem, pomyślimy na przyszły rok, a co do jedynki cabrio, to napewno tak szybko nie ujrzy światła dziennego ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bachama
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 331
Rejestracja: 25 maja 2008, 15:07
Model: Scirocco II
Numer GG: 1187721

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: Bachama »

Kolejny raz chciałbym podziękować za super imprezę,atmosferę,organizacje itp :)
Już nie mogę się doczekać kiedy znów spotkamy się na kolejnym zlocie :)
Scirocco II 1985 Jest :)
Scirocco GTII 1993-Było
Corrado G60 mit LPG 1991-Dupowóz
Corrado G60 1991-Było(Na Graty)
Scirocco mk II ????-Było...
Awatar użytkownika
Mixon
Początkujący
Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:27
Model: Scirocco II
Lokalizacja: L'viv, Ukraine
Kontakt:

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: Mixon »

Lwow już dawno w domu! Podziekowania dla Krzyśka za super zlot! Świetne towarzystwo, świetna atmosfera!
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2440
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: kostrzyk »

czy będą wyniki klasyfikacji w ciągnięciu scirocco, chciał bym się dowiedzieć na której pozycji zostałem sklasyfikowany?
Obrazek
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: vega »

Wczoraj dotarliśmy do domu bez problemu, omijaliśmy autostrady, bo piękna jest nasza Polska cała, tzn widoki są piękne :D
Szeroki Obara po trzech latach stania w garażu spisał się super :side:

Krzysiu, wielkie dzięki za tak wspaniały zlot, postarałeś się pięknie i ogromny szacnn za to.Dzięki, dzięki,dzięki, było wspaniale jak zawsze. :D

Ja to tak myślę sobie,że Scirocco przyciąga tylko samych dobrych, świetnych ludzi, z poczuciem humoru, bo wszyscy jesteście wspaniali, już nie mogę doczekać się kolejnego zlotu. Ale wtedy przyjadę swoją Kanarką i proszę na mnie głosować, choćby nawet miała na lawecie przyjechać sama buda :wink:

Ludziki moje wszystkie kochane, ja Was wszystkich uwielbiam i dziękuję Wam,że tolerowaliście moje świecenie po oczach, po nocy :mrgreen:
Mam 35 filmików takich bez byka,i trasy i postaram się jak najszybciej to wrzucić.

Kinga,obiecałam,że nie wstawię nic, oprócz jednego,ale na wszystkich jesteś tak zajebista,że szkoda by było to schować. :mrgreen:
Kamil, mam nadzieję,że nie dostanę bana za to co wrzucę już niebawem. :mrgreen:

Dziękuję wszystkim jeszcze raz, było mega i do zobaczenia za rok w takim samym składzie.Pozdrowionka dla wszystkich :side:
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: atosss007 »

No z tym świeceniem po oczach to przyznam szczerze że działało mi to na nerwy. Ale jak sobie przypomnę jakie Majkel wywody robił, to żeby to obejrzeć to nawet przeżyję tą lampkę. Wrzucaj wrzucaj ... coś czuję że będzie śmiesznie :lol:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: Kamil »

Vega... to zależy, jak bardzo kompromitujący będzie materiał, który zdobyłaś :P Chociaż, o ile pamiętam wszystko, co się działo wieczorem, a sądzę, że tak, to może będzie tylko na miesiąc :P.

Edit: poza tym, coś mi się wydaje, że kultura słowa panująca po paru wyrobach Atosa, może kwalifikować te filmiki do "wypikania" w takim stopniu, że będzie to jeden ciągły pisk... ;).
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Manek
Maniak
Maniak
Posty: 1769
Rejestracja: 17 paź 2007, 22:29
Model: Scirocco II
Numer GG: 1391160
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: Manek »

Witam
Wczoraj, po powrocie okolo godz 14 juz mi sie nie chciało do kompa siadac, wiec dzis chciałem wszystkim podziekowac za mile spedzony czas.
Dzieki wielkie dla Spirita za umozliwienie mi przyjazdu jego drugą sroczka. "Złoty Kasztan" spisał sie rewelacyjnie :)
Podziekowania dla Krzyska i Magdy za swietny zlot.
Milo bylo spotkac znane twarze oraz te które widzialem pierwszy raz.

Fajna była jazda z piwkiem i kiełbasa w reku :mrgreen:
Sobotni wieczor i super drinki były the best - dzieki Atoss.
Postaram sie jak najszybciej wrzucic jakies fotki :wink:

Juz nie moge sie doczakac nastepnego zlotu.
Do zobaczenia za rok.
Pozdrawiam
Bylo: VW Scirocco MkII Scala '87r. 1,8 JH :) :(
Jest: VW Scirocco MkII GTX '87r. 1,8 JH :)
Awatar użytkownika
artur88
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 209
Rejestracja: 25 lut 2010, 22:49
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: artur88 »

Wiem dlaczego na zlocie Scirocco panuje taka atmosfera i dlaczego ci wszyscy ludzie sa tacy jacy sa. To nie przypadek, a uswiadomila mnie o tym moja Kinga, która obserwowala wszystko bardziej obiektywnie. Wlascicielem Scirocco nie moze byc kazdy, bo nie kazdy sie do tego nadaje i nie kazdy ma odpowiednio wielkie serce. Przecietny charakter woli sobie kupic cos nowszego albo innego. Model sciro "filtruje" spoleczenstwo i stad mamy takie wspaniale towarzystwo na zlocie. :side:
Obrazek
Awatar użytkownika
engel
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 546
Rejestracja: 03 gru 2007, 19:22
Model: Scirocco I
Numer GG: 3846001

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: engel »

święte słowa
SCIROCCO MK1 '77
SCIROCCO MK2 '81 było
SCIROCCO MK2 :)
Awatar użytkownika
Siekier
Początkujący
Początkujący
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2009, 22:47
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Poznan - Hannover

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: Siekier »

Dobry wieczór! Witam wszystkich!

czuję się zobowiązany do krótkiego komentarza ... W sumie na zlot się nie meldowałem, gdyż miałem być w zeszły weekend na derbach Belgradu ale przeznaczenie sprawiło, że wylądowałem we właściwym miejscu :) ... i odpowiedniej porze :) Poza tym znowu bez Scirocco - wstyd (choć był plan przyjazdu MK3 GTS). Udało się jednak namówić Leftfielda na spontaniczny przyjazd ( z Poznania chyba nikogo nie było?) i korzystając, że jest kierowcą umilałem sobie ciekawe rozmowy "oranżadą" z kubeczków. Efekt niedziela wyjęta życia, powrót do Hannoveru z prawie dwudniowym poślizgiem, prosto do fabryki na półprzytomny ... no comments.

Mimo tak krótkiej wizyty warto było Was odwiedzić. Nie da się ukryć, iż oprócz samochodów wartością tego zlotu są jego ludzie. Powiem wprost - wręcz wyjątkowi :) A nie na jedną imprezę VW czasami z racji obowiązków się jeździ ... więc coś na ten temat mogę powiedzieć.
Impreza z roku na roku coraz większa się wydaje :)

Cóż czuję się jakoś wewnętrznie zobligowany do zakupy MK1 lub MK2. Z Waszą pomocą do przyszłego zlotu powinno się to udać :)

P.S. Krzychu robisz kawał dobrej roboty - tak dalej trzymać! Magda na pewno Ci pomaga :)

P.S. Drogi powrotnej i ostatnich dwóch godzin na zlocie nie pamiętam - jednak trasa na zlot przez piękne mazowieckie krajobrazy wspaniała!

Pozdrawiam
Siekier
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2440
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: kostrzyk »

widzę pewną tendencje, właścicielom trójek po zlocie często przychodzi na myśl zakup którejś z poprzednich generacji, bez kitu jestesmy zaraźliwi jak grypa :D
Obrazek
Awatar użytkownika
*Karola_ldz*
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 25 maja 2009, 20:17

Re: V Międzynarodowy Zlot Scirocco - GĄBIN 2013

Post autor: *Karola_ldz* »

Oj Siekier!
Czyli nie pamiętasz jak dyskutowaliśmy z Niemcami? :)

i jak zachwycałeś się urodą polskich dziewcząt ? :)

Vega czy choć Ty to pamiętasz? :side:
ODPOWIEDZ