GADŻETY KLUBOWE

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: GADŻETY KLUBOWE

Post autor: obar »

A to się wszystko zgadza. Paka dotarła. :)
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: GADŻETY KLUBOWE

Post autor: Majkel »

No dobra paczkę odebrałem. W końcu...
Osobiście uważam że koszulki które robi Radek są lepsze :D
Materiał słaby 65% bawełna 35% poliester a i z rozmiarem też bez szału do tej pory zawsze L pasowało na mnie elegancko a te trochę luźne są.
Ale zobaczymy po praniu może się trochę skurczą :P
I bez spinki bo ja tylko wyrażam swoją opinię i nie mam na celu nikogo obrazić czy zepsuć interesu ;)

-- poniedziałek, 12 sie 2013, 18:47 --

Dobra niech mi ktoś wytłumaczy jak ja mam te naklejki nakleić na szybę? Wydaję mi się że powinna tu być jakaś folia transferowa tymczasem ja tu nic takiego nie widzę? :?
delfin
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 17 maja 2013, 10:45

Re: GADŻETY KLUBOWE

Post autor: delfin »

Proste - weź taśmę papierową malarską i masz z niej już taśmę transferową
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: GADŻETY KLUBOWE

Post autor: Kamil »

Mówiąc szczerze, to ja też nie jestem zachwycony jakością, zarówno koszulki, jak i naklejek, a także czasem realizacji. Haft jest taki sobie, niedokładny, mógłby być lepszy. Samo polo może i nie jest złe.
Natomiast brak folii transferowej uważam za skandal... rozumiem, ze naklejki były tanie, ale to jest żenada produkować naklejki z tak małymi elementami, których prawdopodobnie nikomu nie uda się przykleić idealnie prosto - co dałoby się zrobić w przypadku naklejki z transferem. Gdybym wiedział, że będą w takiej formie, na pewno bym ich nie wziął. Rozumiem, że mogę coś pokombinować, ale nie po to chciałem naklejki gotowe do przyklejenia, żeby teraz głowić się, czym zastąpić folię transferową.

Czas realizacji - półtora miesiąca od wpłaty, a miesiąc i tydzień od zamknięcia listy uważam za mocno nieatrakcyjny.

Ot taki komentarz, jak z allegro.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Majkel
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2646
Rejestracja: 30 mar 2008, 22:31
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łódź

Re: GADŻETY KLUBOWE

Post autor: Majkel »

No co Ty Kamil przesadzasz! Przecież ta folia jest nie potrzebna wystarczy sobie każdą literkę osobno przykleić...
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: GADŻETY KLUBOWE

Post autor: obar »

3gr ode mnie.
Majkel pisze:Materiał słaby 65% bawełna 35% poliester a i z rozmiarem też bez szału do tej pory zawsze L pasowało na mnie elegancko a te trochę luźne są.
Ja mam 100 bawełna. Dziwne, że masz inne.

Trochę odnośnie towaru:
czapka w porządku
ręczniki z dobrego materiału, haft bardzo ładnie zrobiony.
koszulki ok, rozmiar się zgadza i haft ok, tylko troszkę sztywne podszycie haftu
naklejki ok, ale brak folii transferowej daje o sobie znać
polar HQ - bardzo ładne wykonanie. Haft przedni na prostokątnym, czarnym, sztywnym tle mistrzostwo, ALE... zamówiłem rozmiar L i tak przyszedł... tyle, że rozmiar L jest za duży nawet na mojego ojca, który jest trochę większy ode mnie. To jest minimum XXL. Może komuś się popitoliły rozmiarówki, jak naszywał metkę.
Biorę oczywiście poprawkę na coś ciepłego pod spód, więc powinien być lekko luźny, ale żeby pasował to musiałbym założyć pod spód dwie narciarskie kurtki :shock: ..
Co z tym fantem? Nie wiem. W każdym razie gdyby rozmiar był ok to zamówiłbym sobie drugi taki, bo jest naprawdę porządny.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3288
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Re: GADŻETY KLUBOWE

Post autor: Sołtys »

Jak już tak piszecie o jakości to też dorzucę coś od siebie. Polary brałem tańsze ale moim zdaniem są super - sprawiły się rewelacyjnie na zlocie cultstyle jak wieczorem się zimno zrobiło :) . Koszulki są prawidłowego rozmiaru i tak jak Obar pisze trochę sztywny haft ale sądzę, że po praniu powinno się to zmienić. Zastrzeżenie mam jedynie do jednej czapki bo jest jakoś dziwnie zszyta - wystają lekko spiczaste szwy i wygląda jakby miała małe rogi. Ogólnie jestem zadowolony 8)
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Awatar użytkownika
Maniuusssss
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 540
Rejestracja: 12 lut 2008, 17:52
Numer GG: 10251551
Lokalizacja: Rzeszów

Re: GADŻETY KLUBOWE

Post autor: Maniuusssss »

sry za odkop, jest opcja kupic naklejki z nowym logo? bo te stare srednio mi leżą :lol:
VW Scirocco Scala 1988 - było...
VW Corrado 2.0 16V 1992 - było..
VW Scirocco 1.8 GT II 1990 - było...ale wciżż żyje na forum...
VW Corrado 2.0 8V było..
VW Corrado 1.8 G60 było...
Scirocco GT II było…
ODPOWIEDZ