Tania wysyłka części,paczki KURIER

Forum dyskusyjne STP.
Yogi
Początkujący
Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 10 cze 2013, 21:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 554026

Tania wysyłka części,paczki KURIER

Post autor: Yogi »

Witam was serdecznie, ze względu na to że dużo osób zastanawia się jak tanio wysłać zderzak,maske,drzwi polecam taką stronkę jeśli wejdziecie przez ten link i się zarejestrujecie nic was to nie kosztuje a ja przy okazji jakiś mały rabat mogę otrzymać, wpadłem na taki pomysł gdy wysyłała mi paczkę Konopia za wysyłkę dwóch błotników tył zapłaciłem tylko 15zł!. więc polecam wybierać na tej stronie firmę DPD ponieważ KEX to smietnik i opóźniają paczki. Naprawde warto z tego korzystać mam nadzieje że pomogłem i dziękuję jeśli ktoś wejdzie i się zarejestruje jakiś rabat mile przyjmę.

Wysłanie paczki jest niesamowicie proste, :)

Tutaj link do strony: 50% taniej! Przesyłki kurierskie tanio i wygodnie
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: Tania wysyłka części,paczki KURIER

Post autor: voo »

polecam :) K-EX, czyli Kolporter, leci w kulki. kurier przyjeżdża po przesyłkę z półtoradniową obsuwą. portal nie za każdym razem wysyła dok. przewozowe na skrzynkę więc najlepiej drukować prosto ze strony.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
Sołtys
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3288
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:30
Model: Scirocco II
Numer GG: 1978368
Lokalizacja: Car-nice ... ZGY
Kontakt:

Re: Tania wysyłka części,paczki KURIER

Post autor: Sołtys »

Yogi a ja właśnie walczę o odzyskanie pieniędzy od Furgonetki - zamówiłem kuriera za 170zł i się nie zjawił a furgonetka nie przyjęła mi reklamacji ... ja bez kasy, kilent wkur%^$ bo paczka nadal u mnie i nie wiadomo co dalej robić.
A takich serwisów jak Furgonetka jest wiele - np. Superpaczka, KurJerzy, Epaka, kurierem.pl, zamow-kuriera.pl ...
Było sobie JH - teraz 16V gra :) ................ Moje SCIROCCO na STP
Obrazek
Yogi
Początkujący
Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 10 cze 2013, 21:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 554026

Re: Tania wysyłka części,paczki KURIER

Post autor: Yogi »

sołtys, wina kuriera nie ich. tez raz nie przyjezdzał kurier trzeba dzwonić do CENTRALI i oni odrazu wysyłają do Ciebie kuriera. nawet 8 wieczorem bo to kurierzy walą w chu* najlepiej DPD lub UPS
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tania wysyłka części,paczki KURIER

Post autor: Ruszowy »

Yogi pisze:polecam wybierać na tej stronie firmę DPD
hm, a to ciekawe, bo jak ostatnio odbierałem 2paczki opon po 15PLN w centrali DPD na ścianie wyraźnie był plakat że błotników, zderzaków i innych niegabarytów blacharskich DPD nie przewozi....

Na jednej z zaprzyjaźnionych stron forumowych widziałem temat, kurier forum i tam były wpisy forumowiczów gotowych podrzucić czy odebrać coś po drodze.
Yogi
Początkujący
Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 10 cze 2013, 21:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 554026

Re: Tania wysyłka części,paczki KURIER

Post autor: Yogi »

Może konopia sie wypowiedzieć od niej zabierał błotniki kurier DPD :) i dotarły do mnie na drugi dzień
Awatar użytkownika
vwbounty
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 806
Rejestracja: 01 gru 2007, 17:09
Model: Scirocco II

Re: Tania wysyłka części,paczki KURIER

Post autor: vwbounty »

Ruszowy pisze:
Yogi pisze:polecam wybierać na tej stronie firmę DPD
hm, a to ciekawe, bo jak ostatnio odbierałem 2paczki opon po 15PLN w centrali DPD na ścianie wyraźnie był plakat że błotników, zderzaków i innych niegabarytów blacharskich DPD nie przewozi....
Przewozi ale ma napisane że nie bo w razie reklamacji mają podstawe odrzucić ze błotnik się zagiął czy cos ;)
(][__][_]===W===[_][__][)
Awatar użytkownika
Konopia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 313
Rejestracja: 13 lut 2012, 20:36
Model: Scirocco II
Lokalizacja: NGI

Re: Tania wysyłka części,paczki KURIER

Post autor: Konopia »

wysyłałam do Yogiego błotniki ;) A do Sciroridera zderzak, więc da się :)
Scirocco mkII 1,8 DX 1987r. - R.I.P
Awatar użytkownika
PiotrekMk2
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 08 kwie 2013, 20:55
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Łowicz

Re: Tania wysyłka części,paczki KURIER

Post autor: PiotrekMk2 »

Ruszowy pisze:
Yogi pisze:polecam wybierać na tej stronie firmę DPD
hm, a to ciekawe, bo jak ostatnio odbierałem 2paczki opon po 15PLN w centrali DPD na ścianie wyraźnie był plakat że błotników, zderzaków i innych niegabarytów blacharskich DPD nie przewozi....

Na jednej z zaprzyjaźnionych stron forumowych widziałem temat, kurier forum i tam były wpisy forumowiczów gotowych podrzucić czy odebrać coś po drodze.
nie byłby to głupi pomysł , ale reszta użytkowników musiałaby się zgodzić :)
Żeby życie było spoko musisz jeździć Scirocco
Obrazek
Yogi
Początkujący
Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 10 cze 2013, 21:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 554026

Re: Tania wysyłka części,paczki KURIER

Post autor: Yogi »

To bedzie mozna zalozyc taki temacik . Co wy na to? Jak cos jesten w stanie drobna rzecz z anglii przywiesc do wroclawia okolo 10 sierpnia. Jak ktos chce mozna tam wyrwac lampki podswietlania tablicy
ODPOWIEDZ