DAYS OF DORFMARK 2019 - Wyjątkowy zlot w DE !

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

DAYS OF DORFMARK 2019 - Wyjątkowy zlot w DE !

Post autor: scirorider »

Kochani,


wspominałem o tym na rozdaniu nagród, ale nie wiem czy każdy słuchał, stąd moja oficjalna informacja i zachęta dla tych wszystkich , którzy nie nasycili się jeszcze w tym roku zlotami Scirocco :)

tradycyjna forma :

Gdzie ?

https://goo.gl/maps/YXx7KTBPpmWCazS87

kiedy ?

04-07.07.2019

zakwaterowanie

namioty

koszt zlotu

ok. 50 EUR w tym śniadanie i naklejka zlotowa. Rzeczy typu koszulka, kubek pamiątkowy płatne osobno i tylko przy uprzednim zamówieniu !!!

dlaczego warto ?

W tej chwili największy zlot w Niemczech z najciekawszymi autami, jeden z niewielu ostałych zlotów na niemieckiej ziemi. W tym roku wyjątkowy ponieważ obchodzi swoje 15 lecie, przy okazji będzie obchodzone na zlocie również 20 lecie Forum Scirocco (10 lecie było na Nurburgringu), niektórzy z was byli wtedy ze mną na tej imprezie :), a dodatkowo będzie jeszcze obchodzone 30 lecie Scirocco GT2. Organizatorzy zapowiadają szereg niespodzianek i nie wszystkie chcą zdradzić (jak to niespodzianki :) ), oprócz niespodzianek, będzie wyjazd do kartodromu (osobno płatny) oraz wycieczka po okolicznych interesujących miejscach. Jako jedna z niespodzianek, którą wam mogę zdradzić to będzie wielkie pudełko Matczboxa, gdzie będzie można własne auto w stawić do sesji zdjęciowej :)

polska ekipa

Nie ukrywam że bardzo bym się cieszył, gdybyśmy w tym roku pojechali przynajmniej w kilka samochodów i godnie reprezentowali nasz kraj, aby Niemcy nie myśleli że tylko oni do nas muszą przyjeżdżać aby się z nami spotkać :) Na zlot planujemy dotrzeć w czwartek, natomiast plan jest taki aby spotkać się w środę pod granicą w hotelu kaliska (SŁUBICE), tam przenocować (strzeżony parking, dostępne również garaże) i w czwartek z samego rana wyruszyć w stronę zlotu zahaczając jeszcze o miasto Wolfsburg i muzeum Volkswagena, gdzie tegoroczna wystawa do sierpnia poświęcona jest przede wszystkim Scirocco i Corrado !!! Samo muzeum oczywiście też godne polecenia, bo można zobaczyć wiele nietuzinkowych perełek ze stajni VW.
Po zwiedzaniu muzeum, uderzamy tradycyjnie do MC Donalda na przeciwko i wyruszamy w stronę zlotu, tak aby popołudniu dojechać na miejsce :

SŁUBICE - MUZEUM VW - ok 4 godz.

MUZEUM VW - ZLOT - ok. 1,5 godz.

Do naszej ekipy chce dołączyć również kilka niemieckich aut, które również by z nami poszły na wystawę i następnie razem pojechały na zlot :)

Tak więc kto chętny to serdecznie zapraszam na fajnie spędzony weekend, dobrze by było abyście mi napisali mailem że chcecie jechać, to zgłosił bym również do organizatora aby nam zajęli jakoś plac, a co do koszulek to tak jak wspominałem, te trzeba zamawiać z wyprzedzeniem, najlepiej do 03.06.2019

http://www.days-of-dorfmark.de/merchandise.php

w linku widzicie, jakie są motywy i kolory , czyli SC1, SC2, SC3, Corrado oraz w jakich kolorach i wymiarach. To samo jeśli chodzi o kubki.

Koszt jednej koszuli to 16 EUR, a kubka 10 EUR.

Jeśli chodzi o Kartodrom, to również są miejsca ograniczone, rozmawiałem przed chwilą z Saschą i również w tym przypadku czeka na nasze zgłoszenia do 03.06.2019 !!, koszt kartodromu to 25 EUR za 30 min jazdy !!!! Także naprawdę super.

Reasumując : ZAPRASZAM i ZACHĘCAM. Zapisy tradycyjnie u mnie na mailu lub telefonicznie.

Pozdrowienia i do zobaczenia w lipcu u naszych zachodnich sąsiadów !
Obrazek
Awatar użytkownika
GPS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 815
Rejestracja: 01 gru 2007, 16:51
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: DAYS OF DORFMARK 2019 - Wyjątkowy zlot w DE !

Post autor: GPS »

Ja jadę Sroką (2 osoby) :) Urlop na czwartek i piątek juz zaklepany :)
Kto jeszcze będzie ?
________________________
[|___|_|===vw===|_|___|]
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: DAYS OF DORFMARK 2019 - Wyjątkowy zlot w DE !

Post autor: scirorider »

Oto aktualna lista :

Nosu
Rafalo
Bahama
Grzybek
Podgrzybek
GPS
Magda
Amel
Kostrzyk
Scirorider
SiwyDan z synem

Ogólnie zapowiada się grubo ! :) Koszulki, kubki i gokarty już wczoraj zarezerwowałem, miejsce na placu też już mamy zaklepane. Sascha jest pod wielkim wrażeniem że tyle nas będzie i już się nie może doczekać :)
Obrazek
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: DAYS OF DORFMARK 2019 - Wyjątkowy zlot w DE !

Post autor: kostrzyk »

kilka zdjęć odemnie
https://photos.app.goo.gl/fgDtadtrdPS1aPFh7

jestem raczej takim sobie fotografem, także sorry :P
Obrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: DAYS OF DORFMARK 2019 - Wyjątkowy zlot w DE !

Post autor: scirorider »

Dzięki za foty :) było jak zawsze zacnie w waszym towarzystwie :)
Obrazek
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2439
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Re: DAYS OF DORFMARK 2019 - Wyjątkowy zlot w DE !

Post autor: kostrzyk »

Krzychu przypomnisz historie tego silnika w sroce 16vg60 bo była bardzo ciekawa.
Obrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Re: DAYS OF DORFMARK 2019 - Wyjątkowy zlot w DE !

Post autor: scirorider »

szczerze to sam jej do końca nie znam... ale napiszę do właściciela, z prośbą o wyjaśnienie skąd się te silniki wzięły :)
Obrazek
Awatar użytkownika
enigma
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 700
Rejestracja: 01 gru 2007, 00:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 8518081
Lokalizacja: Warszawa

Re: DAYS OF DORFMARK 2019 - Wyjątkowy zlot w DE !

Post autor: enigma »

Panowie widać że wypad zacny:).Aż żal ściska że nie mogłem być z Wami i że nie mogłem tego zobaczyć na żywo:(
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: DAYS OF DORFMARK 2019 - Wyjątkowy zlot w DE !

Post autor: L.W!z »

Zdjęcia - kozak :)
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
L.W!z
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2103
Rejestracja: 02 gru 2007, 15:56
Model: Scirocco II

Re: DAYS OF DORFMARK 2019 - Wyjątkowy zlot w DE !

Post autor: L.W!z »

I są bananowe mk1 i mk2 :D
...dobra sroka nie jest zła :D
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ