Sprzedam Scirocco Tropic.

Oferty sprzedaży części i samochodów.
Awatar użytkownika
Marocco
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 389
Rejestracja: 21 sty 2009, 16:19
Lokalizacja: z kątowni

Sprzedam Scirocco Tropic.

Post autor: Marocco »

Witam, sprzedam Srokensa tropica.Groszkowy metalik. Auto ma opłacone OC, ale brak przeglądu bo stoi dłuższy czas. tylny lewy bok wymieniony - nie pomalowany. To samo maska i lewy błotnik. Auto nie odpala bo na jesieni wyjęta była chłodnica, gdy jeszcze był plan robienia sroki. Sroka jest wybebeszona, ale wszystko do niej jest. Silnik 1.6 i automat. Poza tym że tył lewy był wstawiony ( oryginalne poszycie VW i zdarta powloka z prawego tyłu to poza jedną dziurką w prawym tylnym rancie nadkola nie ma żadnych dziur. Dodatkowo do sroki są w pakiecie:
- 2 błotniki lewe - w tym jeden z sroki 1700km - nie rozpakowałem go nawet
- silniczek nawiewu z sroki 1700km jako nowy
- komplet stabilizatorów ( przedni z sroki 1700km, tylny kupiony od kogoś z forum)
- konsola z sroki 1700km prosta nie popękana i wszystkimi przełącznikami
- jakaś dodatkowa nagrzewnica
- dodatkowe prawe lusterko, bo te w aucie jest oberwane i komplet szkieł sferycznych
- silnik 1.8 JH ( jeździł u reziego ) z skrzynia i elektryka kompletne
- dodatkowa skrzynia manualna z pedałami ( oznaczenia nie pamiętam)
- drzwi prawe( bo na aucie to do wymiany są)
- komplet boczków ze skali
- komplet zamków z stacyjka
- cale lusterko wewnętrzne
- nowe lampki podświetlenia tylnej tablicy, jakaś lampa us, chyba z komplet tylnych ( nie jestem pewien)
-druga maska.
- niekompletne ospojlerowanie nielakierowane
nie wiem czy to wszystko czy nie.Jak coś będzie to dopisze. Sprzedaje tylko komplet w całości wszystko bo nie mam czasu na rozdrobnienia się - praca wyjazdowa. Kontakt tel: 509-244-882. Nie zawsze mogę odebrać. Cena za to wszytko to 1700zł.To raczej nie za wiele bo same graty z sroki o przebiegu 1700km kosztowały mnie koło 800zł. Foty będą wieczorem, lub jutro.pozdrawiam.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Sprzedam Scirocco Tropic.

Post autor: atosss007 »

Przyznaj się to Ty wydłubałeś te graty ze sroki spod częstochowy :?:
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
Awatar użytkownika
Marocco
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 389
Rejestracja: 21 sty 2009, 16:19
Lokalizacja: z kątowni

Re: Sprzedam Scirocco Tropic.

Post autor: Marocco »

deskę z przełącznikami, przedni stabi, silnik nawiewu kabiny i lewy przedni błotnik tak.
Awatar użytkownika
upiorek77
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 12 mar 2008, 18:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 6611312
Lokalizacja: Czarcia otchłań

Re: Sprzedam Scirocco Tropic.

Post autor: upiorek77 »

Marocco, dawaj te fotki sroki.
I napisz skąd trzeba zabrać sroke?
A jeszcze a propo deski z tego auta z częstochowy. Ta deska najpierw trafiła do mnie ale nie była według mnie w idealnym stanie jak mówił sprzedawca więc ją zwróciłem
Zresztą z tego auta to ja kupiłem gratów na grubo ponad 2 tysiące
pzdr
El diablo.....
Awatar użytkownika
Marocco
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 389
Rejestracja: 21 sty 2009, 16:19
Lokalizacja: z kątowni

Re: Sprzedam Scirocco Tropic.

Post autor: Marocco »

Deska idealna nie jest ale cała nie popękana i prosta. Dla mnie stan bardzo dobry. Ma chyba 2 otarcia, ale nie widoczne. do tego materiał na niej miękki jest nie twardy jak na tych naszych. Jej najbardziej będzie mi szkoda, bo zamierzam wrócić do scirocco za jakiś czas. Foty będą. Ale ja właśnie z pracy wróciłem i po ciemku to lipa robić je a wczoraj to jeszcze później byłem. Więc sorki że nie ma ich jeszcze.Znalazłem jeszcze nową lewą reperaturkę progu do sroki, była kupiona tak jakby co, bo w sroce progi są ok, ale cena była dobra.więc ziołem. :)pozdrawiam

-- niedziela, 6 mar 2011, 14:06 --

Cena spada o powiedzmy 300zł. Foty na maila. Może później będzie mi się chciało tu wrzucić.
fifimx
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 19 lut 2011, 18:53

Re: Sprzedam Scirocco Tropic.

Post autor: fifimx »

kolego drogi ten stabilizator przedni co masz dodatkowo nie chcialbys osobno pogonic?? i wogole jest 16mm czy 22mm?? pozdro
ODPOWIEDZ