Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
tomek_vw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 426
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:57
Model: Scirocco II
Numer GG: 1824196

Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: tomek_vw »

ktokolwiek widział ktokolwiek wie :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


http://www.corrado.com.pl/forums/index. ... opic=29491



pie...............leni złodzieje :angry: :angry: :angry:
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: Nashi »

ile mozna powtarzac ze nie kazdy ma wstep na forum corrado?
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek_vw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 426
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:57
Model: Scirocco II
Numer GG: 1824196

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: tomek_vw »

na forum ma wstęp każdy tylko niekażdy chce ;)


żródło: http://corrado-database.nl/forum/index. ... pic_id=494
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: Nashi »

błąd wczytywania strony...

nie kazdemu sie chce czekac kilka godzin na aktywacje konta po to zeby zobaczyc jeden topic...

EDIT:
Ok, nie narzekam wiecej bo aktywacja trwała tylko 20 miniut ;P


Co do tematu... brak mi słów
Obrazek
Yaro
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 572
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:35
Model: Scirocco II
Numer GG: 3535850
Lokalizacja: Kraków/Bejsce

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: Yaro »

a może ktoś przytoczyć co tam jest??? bo kurde rejestrowałem sie a i tak \"nie mam urpawnień do oglądania strony\" ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: Nashi »

Obrazek
Yaro
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 572
Rejestracja: 01 gru 2007, 22:35
Model: Scirocco II
Numer GG: 3535850
Lokalizacja: Kraków/Bejsce

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: Yaro »

Server not found













Firefox can\'t find the server at corrado-data_base_.nl.








* Check the address for typing errors such as
ww.example.com instead of
www.example.com

* If you are unable to load any pages, check your computer\'s network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek_vw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 426
Rejestracja: 01 gru 2007, 07:57
Model: Scirocco II
Numer GG: 1824196

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: tomek_vw »

może tak sie uda bo cos linki niechcą działać

tłumaczenie przez maszyne nie idealne ale mozna sens złapać :
zwrućcie uwagę że złodzieje na jednej z aukcji niezakryli numerów rej scirocco na numerach z Będzina :angry: :angry: :angry:


\"Jako student jej trudne do utrzymania Corrado VR6. Ja już od ponad roku wyszukuje dla prawa Corrado, aby było absolutnie obecnie pytanie do sprzedaży.
I wynajęcia garażu i może sobie pozwolić, której niestety nie obok mojego domu, mojego samochodu do przechowywania aż miałem pieniędzy na dysku go ponownie.

No cóż .... kilka tygodni temu, trzy Polski faceci (co wiem od świadków) włamali się do mojego garażu i disassembled moje Corrado na gołym ciele. Każdy poszedł Things: drzwi, lustra, pokrywę bagażnika, zderzak z przodu, z tyłu głowy i świeci, mój miły-siedzenia Recaro, oryginalne czarne skórzane panele drzwi, Blaupunkt, zmieniacza płyt CD, nawigacja, nice kilka rzeczy, takich jak Audi TT i gałki zmiany Pedały , Original \"Brands Hatch\" stopu koła ... (Wystarczy spojrzeć na mój profil)
I nawet musiał kupować nowego łożyska przednich kół, które mają być zdolne do toczenia samochodu.

Jeszcze gorzej jest z tych ludzi nie tylko przestępców, ale także najbardziej głupich ludzi i zawsze był zaangażowany. Oni wzięli sobie kilka dni czasu na robienie tego i nie dbał o beeing postrzegane przez kilkanaście osób.
Wszystko nie mieli skradziony został zniszczony przez nich. One nawiercone dziury w zbiorniku, aby uzyskać kilka benzyny, który był jeszcze w środku. Dywan został pokrojony na kilkanaście kawałków, wszystkie oprócz torn panele, pasy bezpieczeństwa odciął, okablowania dla podgrzewane siedzenia został skradziony, ale przekaźniki w plecy były cięte i pozostawione w samochodzie (jak ktoś może być głupi?).

W rzeczywistości prawie każdy wiązka został pokrojony na kawałki, niektóre części skradzione, inni w lewo w samochodzie. Najmniej te rzeczy będą miały nadal sellable. Pytam siebie, jeżeli te **** sukces nawet w ich umysły, aby znaleźć willies dla peeing?

Najlepszym rozwiązaniem jest: kilka dni po moim wraku znaleziono w garażu, jeden z tych idiotów chciał sprzedać moje pokrywę bagażnika w serwisie eBay:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 38&ru=http% 3A% 2F% 2Fsearch.ebay.de% 3A80% 2Fsearch% 2Fsearch.dll% 3Ffrom% 3DR40% 26_trksid% 3Dm37% 26satitle% 3D320253685738% 2509% 26fvi% 3d1

Byli nawet głupi wystarczy, aby pokazać swoje własne Scirocco z Polski na tablice rejestracyjne \"SBE 11940\" na jednej z aukcji zdjecia.
Następnie drugi spróbować bez tego:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... ADME:X:RTQ src =.. / int / emoticon / biggrin.gif border = 0> E: 1123

Przynajmniej taki był wieprzowych cought przez policję w międzyczasie. Oczywiście, on nie będzie powiedzieć, gdzie resztę mojego samochodu i niestety policja nie jest dozwolone, aby przekonać go przez jego głupią smacking w twarz. Więc ja odgadnąć i nie będą widzieć coś więcej, bez pomocy.
Loosing my Recaros boli najbardziej. I tapicerowanych środku części z czarnego Alcantara siebie, więc będzie łatwo je rozpoznać. Nie będę musiał powiedzieć tu, jak drogie jest uzyskanie nowych.

Jeśli ktoś wie więcej na temat tych ludzi, ich własny garaż, widział lub wie ich Scirocco, dowiedziawszy się o podejrzanych sprzedawców części, proszę mi pomóc!

A teraz \"korzystają\" pozostały mojego nieszczęśliwy dawniej nie botched, dobrze opiekowac, skupionych od pierwszego strony Corrado!\"


http://corrado-database.nl/forum/index. ... pic_id=494
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: ozi »

nie da sie wejsc na tą strone z stp

i próbując nawet skopiować tekst z tej strony to wychodzi on po angielsku

może wrzuci to ktoś w translator??


As a student its hard to maintain a Corrado VR6. I´ve searched over a year for the right Corrado, so it was absolutely out of question to sell it.
I rent a garage i could afford, which was unfortunately not next to my home, to storage my car until i had the money to drive it again.

Well....some weeks ago, three Polish guys (as i know from witnesses) broke into my garage and disassembled my Corrado to the naked body. Everythings gone: doors, mirrors, trunk lid, front bumper, head and rear lights, my nice Recaro-seats, original black Leather door panels, Blaupunkt head unit, CD-changer, navigation, several nice things like Audi shift knob and TT pedals, original \"Brands-Hatch\" alloy wheels...(just take a look at my profile)
I even had to buy new front wheel bearings to be capable of rolling the car again.

Even worse is, those guys were not only criminals, but also the most stupid people i was ever involved with. They took themselves several days time for doing this and didn´t care about beeing seen by dozen people.
Everything they didn´t have stolen was destroyed by them. They drilled a hole in the tank to get the few petrol which was still inside. Carpet was cut into a dozen pieces, all panels torn apart, seat belts cut off, wiring for heated seats was stolen, but relays in the back were cut of and left in the car (how stupid could anyone be?).

In fact almost every wiring loom was cut into pieces, some parts stolen, others left in the car. The fewest things they took will be still sellable. I ask myself, if those suc**** even have the brains to find their willies for peeing?!

Best thing is: Some days after i found my wreck in its garage, one of those idiots tried to sell my trunk lid in Ebay:
link

They were even stupid enough to show their own Scirocco with Polish license plate \"SBE 11940\" on one of the auction pics.
Then their second try without this one:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... ADME:X:RTQ src=../int/emoticon/biggrin.gif border=0>E:1123

At least this pig was cought by the police in the meantime. Of course he won´t tell where the rest of my car is and sadly the police isn´t allowed to convince him by smacking in his silly face. So i guess i won´t see anything more without some help.
Loosing my Recaros hurts most. I upholstered the middle parts with black Alcantara myself, so i would recognize them easily. I won´t have to tell you here, how expensive getting new ones is.

If anyone knows more about those people, their own garage, has seen or knows their scirocco, heard of suspect parts sellers, please help!

And now \"enjoy\" the miserable leftover of my formely non-botched, well cared for, bought-from-first-hand Corrado!
Obrazek
mAtii
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 414
Rejestracja: 13 gru 2007, 20:56
Model: Scirocco II
Numer GG: 3892530

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: mAtii »

H*JE !
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: Kamil »

translator to sobie mozna niestety w ... wsadzic, co widac w poscie tomka_vw ;).
generalnie jak ktos nie przyczail, to chodzi o to, ze chlopak dlugo szukal corrado, ale ze byl studentem, to odstawil je do wynajetego garazu, bo nie bylo go stac na jezdzenie. garaz nie byl pod domem. wlamali mu sie tam trzej polacy (wie od swiadkow) i rozszabrowali corrka na miejscu, tj. ukradli drzwi, lusterka, klapa tylna, kola, fotele recaro, nawigacje, radio i inne co ciekawsze zabawki.
czego nie wzieli, to poniszczyli, pocieli dywany, instalacje elektryczna, zrobili dziure w baku, zeby spuscic resztki paliwa itp.
po jakims czasie debile postanowili pchnac klape na ebay\'u, tylko zapomnieli zaslonic tablic na sciro w tle, w nastepnej aukcji, do ktorej link jest zwalony, juz nie bylo tego zdjecia.
koniec koncow, zlapali jednego chama, ale oczywiscie nie wiedzial gdzie jest reszta gratow, (zabawny fragment ->) a ich policja nie jest uprawniona do przekonania go do zeznan, zdzieliwszy go w glupi ryj.
no i generalnie prosi o wszelkie pomocne informacje. w oryginalnym temacie sa zdjecia jego niebitego, zadbanego, kupionego od pierwszego wlasciciela, corrado.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
czarodziejka
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 867
Rejestracja: 30 lis 2007, 14:49
Model: Scirocco II
Numer GG: 2478779
Lokalizacja: Szczecinek

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: czarodziejka »

H*JE !
i to do kwadratu ...
"Pasja - po to by realizować marzenia, nie po to by być lepszym od innych"
http://www.youtube.com/watch?v=xuuB8UAmO48
http://www.youtube.com/watch?v=mzAY8qrQcAY
Obrazek
Awatar użytkownika
scirorider
Maniak
Maniak
Posty: 1503
Rejestracja: 19 gru 2007, 13:51
Model: Scirocco II

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: scirorider »

myslę że sprawa jest dość prosta do rozwiązania, mamy kogoś kto mieszka w pobliżu ?


Wystarczy pójśc na komene, niech sprawdzą kto jest właścicielem, nakaz sądowy na podstawie dowodów tamtejszej policji i chłopaki siedzą.

warto by było chłopakowi pomoć i chociaż mu te recaro odzyskać. Kto jest z tamtejszych stron ?


pzdr.
Obrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: obar »

Nie bądźcie naiwni, że resztę gratów da się odzyskać.
Dwa lata temu na ATS w Pile po północy włamali się kumplowi do sklepu (ze sprzętem car audio) i go okradli na ponad 10tyś zł. Ani sprzętu ani kasy.
Tak działa nasza fajna policja, choć z tego co widziałem to trzepali każdego na wlocie i wylocie okolic Piły, ale po fakcie, bo zapewne jeszcze tej samej nocy złodzieje sobie pojechali w siną dal.

Jak ktoś ma znajomości to niech załatwia przez znajomych, niech daje foty tego co było w środku to duże prawdopodobieństwo, że się uda coś odzyskać, albo chociaż połamać nogi(lub)ręce takiemu co nie szanuje czyjejś pracy i rzeczy.
Kumplowi zwinęli radio z bejcy, a że jest bardzo znany w Pile i do tego każdy wiedział że to jego radio to na drugi dzień mu \"w zębach\" koleś przyniósł i to z przeprosinami.

Tak czy tak życzę powodzenia w poszukiwaniu i oby sprawcy wpadli tak gupio jak ten pierwszy.
pozdro vw
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Poszukiwany własciciel scirocco SBE 11940

Post autor: dudi85 »

co za debile.....

ja mieszkam niedaleko Będzina bo stamtad pochodza tablice moge sie tam przejechac tylko nie wiem czy jakichkolwiek informacji mi tam udziela jako ze nie jestem osoba poszkodowana.....

a co do scirocco SBE to widzialem takie niedawno w Bochum tylko nie pamietam czy tablice te same ale mozliwe ze tak bo byly same numerki bez literek.... jechalo nimi 2 mlodych lebkow.....
oj tam oj tam...
ODPOWIEDZ