Do trzech razy sztuka - Mk3

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: Ruszowy »

Aga, popieram zdanie Mowada w zakresie dupowozu w dieslu. SLK jeszcze z dopiskiem AMG brzmi dumnie, tylko błagam, nie bierz audi TT bo ja już postrzegam to auto jak super drogą tigrę...
Awatar użytkownika
vorph666
Pisarz
Pisarz
Posty: 1467
Rejestracja: 08 kwie 2008, 15:13
Model: Scirocco II
Numer GG: 301135
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: vorph666 »

no i właśnie dlatego że mercedes oferuje slk amg w wersji diesel - I can't live on this planet anymore! Nienawidzę XXI wieku! Tęsknie za czasami gdy mercedes oferował klekoty w taxi i mocne szóstki i ósemki w cabrio i coupe! Niestety to se newrati :( Najgorsze że to wszystko to wymysł smutnych panów polityków oraz pieprzonych księgowych... ekologia srekologia.... w USA jakoś potrafią mieć tanią benzynę, gardzić dieslem i hybrydą i ładować wielkopojemnościowe silniki, a także deklarować, że auto pali mało jak wali 15l na 100 km... dobra z mojej strony koniec off topa.......

z ekonomicznego punktu widzenia zamiana to dobry wybór... jakbym był zmuszony kupić plastika to też bym go zmieniał zaraz "po gwarancji" lub "po umowie"... mam zero sentymentu do nowoczesnych aut.. ot dupowóz i tyle.. jeździć, zużyć, wyrzucić (tj... sprzedać do biednych krajów) i kupić następny
VW Scirocco GTL 1987
MB W126 SEC 1982
VW T2 KOMBI 1978 (OGÓR)
VW T2 KOMBI L 1978 (CHRUPEK) *NEW*
Jawa 50 Mustang 1981
Jawa 50 Skuter 1976

Obrazek
www.stadobaranow.pl
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: AgaZaKa »

Jutro rano przyjezdza firma transportowa odebrac moje sciro. :cry: Auto jedzie na polnoc do Hull, jesli ktos z forum mieszka w tamtej okolicy, to moze go zobaczyc. Auto idzie z tablica rejestracyjna, bo nie mialam czasu zmienic na standardowa. Wczoraj wieczorem bylam na szybkiej, ostatniej sesji zdjeciowej. Niestety ciagle u mnie pada i mimo niedawnej wizyty na myjni, auto bylo brudne.

Broker szuka mi Merca i jak juz zloze zamowienie, to powinni go dostarczyc w ciagu 2 tygodni. A w miedzyczasie bede jezdzic autem z wypozyczalni, jeszcze nie wiem co mi sie trafi (klasa Focusa).

Co do wersji AMG, nie AMG, to rozni sie ona ospojlerowaniem, skora jest w standardzie i sportowe zawieszenie. Testowalam wczesniej SLK 250 benzyne bez sportowego zawieszenia i bylam rozczarowana. Wersja AMG calkiem przyzwoicie trzyma sie drogi, nawet wydaje mi sie, ze moze byc troche za twardo.

Mercedes dalej oferuje auta z silnikami V6 i V8, ale to nie sa auta na dojazdy do pracy, przynajmniej nie na taki dystans jaki ja teraz pokonuje.

Audi TT w ogole nie wchodzi w gre, zbyt powszechne auto i nie ma dobrych ofert leasingowych. Scirocco TDI tez drozszy leasing, wiec odpadlo, mimo ze znalazlam fajny egzemplarz. Mercedes musi oferowac duze doplaty, bo prawie kazda firma leasingowa ma teraz promocje na SLK. A wiem, ze pieniadze (funding) na leasing pochodza z Mercedesa, z dzialu flotowego.

Jest pewna zaleta pozegnania z sciro mk3, bede znowu icognito, bo w tym zielonym, to kazdy mnie rozpoznawal z daleka.

--------------------------
Scirocco odjechalo dzisiaj w sina dal :cry: 64 093km na liczniku, lacznie przejechalam nim 55 889km.

Podsumowujac: auto bylo bardzo fajne, zwawe, dobrze sie nim jezdzilo, sprawdzalo sie w roznych sytuacjach.
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ