Do trzech razy sztuka - Mk3

Pochwal się swoim Scirocco.
Maras
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 814
Rejestracja: 12 gru 2007, 20:36
Lokalizacja: Poznań

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: Maras »

Widziałem na żywo mk3 w tym kolorze.
Robi ogromne wrażenie.
Chyba najlepszy kolor (zaraz po nim biały).
Gratuluję zakupu ;).
Wszystkie filmy i zdjęcia z Pierwszego Międzynarodowego Zlotu Scirocco w Polsce
[2007.12.10 - 2009.09.30] Scirocco mk2 GTX 1989 Alpine White (L90E) JH manual
[2009.10.31 - 2010.09.13] Scirocco mk2 GTX 1986 Monza Blue Metallic (LD5Y) JH automatic
INTERNATIONAL SCIROCCO MEETING IN PL: [2009] Stęszew / [2010] Zbąszyń / [2011] Zbąszyń / [2012] Jesionka / Gąbin [2013] / Gołuchów [2014] / Czekam! [2015] :D

szklarz poznań
Awatar użytkownika
dudi85
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2270
Rejestracja: 21 gru 2007, 16:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 792166
Lokalizacja: Bytom

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: dudi85 »

hehe widok na polu namiotowym jak podchodzi do auta obsluga pola namiotowego z lewej strony i nie widzi tam kierowcy bezcenny :D
oj tam oj tam...
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: AgaZaKa »

Tak, mialam tak pare razy, lacznie z tym, ze moj pasazer chcial wsiadac nie z tej strony jak spotkalismy sie w Hannoverze.

Zrobilam juz 3 tysiace km autem i musze powiedziec, ze ladnie smigal po autostradzie :-) Z drodze powrotnej ze zlotu w Osnabruck bylo troche tloczno w Holandii, ale w Belgii mozna bylo juz pociagnac i sprawdzic mozliwosci auta.
Spalanie wychodzi mi srednio 8.2-8.4l/100 (liczone z tankowania, nie z komputera). Nawet jak zaliczylam 2h korek w Londynie, ale potem wyrownalam jazda po autostradzie. Przy 150km/h pokazuje sie chwilowe spalanie ok 10l/100km.
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Codders
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 02 kwie 2008, 00:44

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: Codders »

O!

Dawno mnie tu nie bylo ;) a tu takie zmiany.

Gratuluje zakupu Aga . Tez sie zastanawialem w grudniu zeszlego roku, ale poszedlem w troche innym kierunku ;)

Wiec zostane przy MK2 ktore zamierzam doinwestowac (caly rok stoi w PL w garazu a ostatnio widzialem je w styczniu) jak tylko moje STi pozwoli mi odetchnac finansowo. ;)
Awatar użytkownika
Lazer
Pisarz
Pisarz
Posty: 1111
Rejestracja: 30 lis 2007, 18:14
Model: Scirocco II
Numer GG: 2282913
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: Lazer »

Codders napisał:
O!

Dawno mnie tu nie bylo ;) a tu takie zmiany.

Gratuluje zakupu Aga . Tez sie zastanawialem w grudniu zeszlego roku, ale poszedlem w troche innym kierunku ;)

Wiec zostane przy MK2 ktore zamierzam doinwestowac (caly rok stoi w PL w garazu a ostatnio widzialem je w styczniu) jak tylko moje STi pozwoli mi odetchnac finansowo. ;)
Ty sie zajmij STI a ja chetnie odkupie i zajme sie Twoim sciro :P


...

wiem, wiem, nie ma opcji sprzedazy ... :) a szkoda :) bo mi sie marzy ta sroka :)
niezapomniane wrazenia na trasie zakopane - slowacja :)

VW Scirocco GTII 1.8 8V '92 LA7U


VW Corrado VR5
VW Scirocco GT2 G60
VW Golf I GTI 16V KR
VW Scirocco GT2 16V KR+9A
Awatar użytkownika
Codders
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 02 kwie 2008, 00:44

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: Codders »

Lazer napisał:
wiem, wiem, nie ma opcji sprzedazy ... :) a szkoda :) bo mi sie marzy ta sroka :)
niezapomniane wrazenia na trasie zakopane - slowacja :)

Haha.. zwlaszcza ten kilkumetrowy lot w powietrzu? :silly:
Fajnie bylo... Co u Ciebie Wojtus ?

Teraz juz nie pamietam jak sie Sciro jezdzi i szczerze.. boje sie wsiasc z powrotem zeby sie nie rozczarowac.
Moj Type-R, ktorym jezdze na codzien ma obecnie ok 550-580 bhp (tez czasami wykonuje loty)

PS Sorry for hijacking Aga.
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: AgaZaKa »

Spoko, spoko. Mysle o tym, by powiekszyc swoja kolekcje o dwojke w wiadomym kolorze. Nawet mam jedna na oku.
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: Mowad »

Codders napisał:
Lazer napisał:
wiem, wiem, nie ma opcji sprzedazy ... :) a szkoda :) bo mi sie marzy ta sroka :)
niezapomniane wrazenia na trasie zakopane - slowacja :)

Haha.. zwlaszcza ten kilkumetrowy lot w powietrzu? :silly:
Fajnie bylo... Co u Ciebie Wojtus ?

Teraz juz nie pamietam jak sie Sciro jezdzi i szczerze.. boje sie wsiasc z powrotem zeby sie nie rozczarowac.
Moj Type-R, ktorym jezdze na codzien ma obecnie ok 550-580 bhp (tez czasami wykonuje loty)

PS Sorry for hijacking Aga.
Widze ze nie tylko ja sie przesiadlem na honde, ale moja ma jedynie 250KM ;) Swoja droga 300+ w fwd to juz para idzie w gwizdek, a 500? :blink:

AgaZaKa napisał:
Najblizsza w Osnabruck. W Polsce watpie, bo troche dlugo sie jedzie, chyba ze bedzie cos przy granicy niemieckiej.
Nie marudz! godzina czy dwie wiecej drogi Cie nie zbawia a przydalo by sie poznac na live jedna z osob ktora mnie zarazila sciroccomania po przeszlo 5 latach znajomosci online :)
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
Fiber
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 923
Rejestracja: 30 lis 2007, 19:52
Model: Scirocco II
Numer GG: 1930065
Lokalizacja: Pabianice/ Warszawa

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: Fiber »

Mowad napisał:
Codders napisał:
Lazer napisał:
wiem, wiem, nie ma opcji sprzedazy ... :) a szkoda :) bo mi sie marzy ta sroka :)
niezapomniane wrazenia na trasie zakopane - slowacja :)

Haha.. zwlaszcza ten kilkumetrowy lot w powietrzu? :silly:
Fajnie bylo... Co u Ciebie Wojtus ?

Teraz juz nie pamietam jak sie Sciro jezdzi i szczerze.. boje sie wsiasc z powrotem zeby sie nie rozczarowac.
Moj Type-R, ktorym jezdze na codzien ma obecnie ok 550-580 bhp (tez czasami wykonuje loty)

PS Sorry for hijacking Aga.
Widze ze nie tylko ja sie przesiadlem na honde, ale moja ma jedynie 250KM ;) Swoja droga 300+ w fwd to juz para idzie w gwizdek, a 500? :blink:
Codders ni mo Hundy tylko dżamprezę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Codders
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 02 kwie 2008, 00:44

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: Codders »

Jak wyzej Mowad!

Type-R to niekoniecznie Honda :D

Obrazek
Awatar użytkownika
w.mat
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 295
Rejestracja: 24 lut 2009, 21:49
Model: Scirocco III
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: w.mat »

NOOOOO szacun !!!
Awatar użytkownika
Codders
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 02 kwie 2008, 00:44

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: Codders »

OK ale powrocmy do tematu.. LOL, zle sie czuje porywajac topic Agi.

Aga napisz cos wiecej o Sciro, jakie Twoje odczucia.. jak sie to prowadzi w zakretach.. co Cie zachwyca, co rozczarowalo ?
kostrzyk
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2440
Rejestracja: 06 kwie 2008, 20:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 2257011
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: kostrzyk »

wszędzie się chwali tą nubirą :D
Obrazek
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: AgaZaKa »

Codders napisał:

Aga napisz cos wiecej o Sciro, jakie Twoje odczucia.. jak sie to prowadzi w zakretach.. co Cie zachwyca, co rozczarowalo ?
Zakrety ok, wlasnie je trenuje podczas urlopu w Peak District. Ale duzo swierszczy siedzi w tym aucie jak jezdzi sie po gorszych drogach. Od 2 dni cos stuka, jakby szyba, ale nie moge zlokalizowac co to.

W sumie to nic mnie nie rozczarowalo, bo nie wiedzialam czego spodziewac sie po tym samochodzie. Podeszlam do niego troche jak do jeza i sprawdzam na co go stac. Zachwytow tez nie ma, bo ja jestem stonowana osoba i rzadko cos mnie zachwyca. Auto sprawdza sie, dobrze jezdzi, malo pali i wystarcza mi. Ale juz wiem, ze jak bedzie jakis face lifting czy inna wieksza zmiana to zmieniam na nowszy model, chyba ze jakies inne auto wpadnie mi w oko w tym czasie.

Moj ulubiony bajer w aucie to mozliwosc zmiany twardosci zawieszenia (ACC) - DCC.
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Codders
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 02 kwie 2008, 00:44

Odp: Do trzech razy sztuka - Mk3

Post autor: Codders »

kostrzyk napisał:
wszędzie się chwali tą nubirą :D
Nie obrazaj mojej Nexii :( :laugh: :P

@Aga.. ja natomiast nie lubie tych wszystkich elektronicznych \"wspomagaczy\"... Moj Scoob nie ma nawet ABSu (ale to przez to ze to homologation car dla Imprezy WRC i oprocz tego ABS nie ma prawa wspolpracy z aktywnymi dyferencjalami, ktore sa w tym aucie)

Co do skrzypienia w Sciro.. to, no coz.. w koncu to VW.. w kazdym zawsze cos skrzypi, taki urok tych aut :)
ODPOWIEDZ