przemieszczacz A-->B

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: voo »

szybko działasz :) następnym razem sie nie będę pytał tylko przyjadę ;) felgi R16 ? koniecznie niżej ;)

pozdravwiam.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
Son_Goku
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 456
Rejestracja: 21 kwie 2009, 14:10
Model: Scirocco II
Lokalizacja: TOS

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: Son_Goku »

Ale te felgi dużeeee :shock:. Chyba aż trochę za duże :side:. No trzeba go koniecznie niżej. A tak ogólnie to spoko autko. A te kierunki na lusterkach działają? :)
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: ozi »

voo pisze:szybko działasz :) następnym razem sie nie będę pytał tylko przyjadę ;) felgi R16 ? koniecznie niżej ;)

pozdravwiam.
dobrze szefie :) fele R17
Son_Goku pisze:Ale te felgi dużeeee :shock:. Chyba aż trochę za duże :side:. No trzeba go koniecznie niżej. A tak ogólnie to spoko autko. A te kierunki na lusterkach działają? :)
juz nie działają a niedługo nawet znikna ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: kalina »

no fela zdecydowanie za wielka do scirocco, ale fajny ma to auto kolorek, podoba mi sie
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: herbiasty »

mi sie felga podoba :) jak to jest 7 lub 7,4J naciagal bym na to 185/35 negatyw na przodzie i tez bedzie gleba 8) 8) 8)
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: ozi »

przy tej oponie też się da glebe zrobic. wejdzie w nadkole spokojnie, tylko po co to wszystko? seryjne zawieszenie jest przecież cudowne :lol:
Obrazek
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: herbiasty »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: Kamil »

jest cudownie praktyczne :D po prostu sie jezdzi :D i mozna miec w d... czy dziura, czy koleina, czy inny garb... to ma swoje uroki ;).
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: voo »

a ozi z kolei idzie ze skrajności w skrajność.. wcześniej nisko i R13 a teraz ori i R17 :)

sprawdź pompę w zbiorniku ;)

pozdravwiam.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: ozi »

w zeszłym tygodniu wywaliłem kilka metrów kabli, w tym wywaliłem reszte :D i nawet wszystko działa, hehe

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
hazard
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 245
Rejestracja: 05 sty 2008, 22:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 5120532

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: hazard »

Heh miałem kiedyś okazję obejrzeć dokladnie to autko, gdyż kolega z klatki był jego właścicielem przez dwa dni jak się nie mylę.Pamiętam że dla mnie była to straszna padaka, bity chyba z każdej możliwej strony, żadna szczelina nie była równa, w środku dosłownie sajgon, vietnam i madagaskar.Myślałem że ten egzemplarz pójdzie na części i jestem szczerze zdziwiony ze widzę go ponownie i to w tym temacie :|
Obrazek
Awatar użytkownika
Misza
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 460
Rejestracja: 28 maja 2009, 14:02
Model: Scirocco II
Numer GG: 6395104
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: Misza »

Ozi poprostu nie idzie na latwizne, on bierze to przy czym da sie duzo zrobic mimo ze wydawaloby sie ze padaka totalna :side:
Obrazek

Kto sprzedaje syf ten kutas i niech spie*dala - po dwakroć
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: ozi »

hazard pisze:Heh miałem kiedyś okazję obejrzeć dokladnie to autko, gdyż kolega z klatki był jego właścicielem przez dwa dni jak się nie mylę.Pamiętam że dla mnie była to straszna padaka, bity chyba z każdej możliwej strony, żadna szczelina nie była równa, w środku dosłownie sajgon, vietnam i madagaskar.Myślałem że ten egzemplarz pójdzie na części i jestem szczerze zdziwiony ze widzę go ponownie i to w tym temacie :|
to tu troszeczke pojechałeś, albo się wogóle nie znasz. Spoiler i przedni i tylny nie był ściągany od fabryki, błotnik prawy też jest dobrze ustawiony. Jedynie drzwi są źle spasowane i maska zmieniana, do tego duzo rdzy nie ma :D
Obrazek
Awatar użytkownika
hazard
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 245
Rejestracja: 05 sty 2008, 22:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 5120532

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: hazard »

Słuchaj to jest Twoje auto, Ty będziesz nim jeździł i do niego dokładał. Ja Ci nie piszę tego po złości po prostu widziałem ten samochód i dla mnie nie jest on nawet w dostatecznym stanie.Możesz doprowadzić go na 100% mechanicznie, ale krzywy już pozostanie do końca.Czy się nie znam hmmm każdy patrzy na samochód inaczej, ale jeżeli piszesz że spojler przedni i tylny nie był ściągany to tu się nie zgodzę.Tyłu już nie pamiętam ale przód raczej na 90% grzebany.Podjedź do jakiegokolwiek blacharza lub lakiernika który pracuję w zawodzie kilka lat i potem możemy wrócić do dyskusji.Bez spinek proszę 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Asfalt
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 720
Rejestracja: 01 mar 2008, 09:54
Model: Scirocco II
Numer GG: 1825771

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: Asfalt »

Hazi, ale po co to wszystko piszesz? Tak jak mówisz, to jego sprawa i on o tym wie, więc po co tu się wylewać na forum jakiego to złoma ozi kupił. Że się tak uszczypliwie zapytam: a ty masz proste auto? :)
ODPOWIEDZ