przemieszczacz A-->B

Pochwal się swoim Scirocco.
Awatar użytkownika
hazard
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 245
Rejestracja: 05 sty 2008, 22:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 5120532

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: hazard »

Ale czy ja mu piszę że złoma kupił?No czytaj uważnie.Wyraziłem swoje zdanie i tyle w temacie.I co teraz mam sobie w podpisie dać że też nie mam prostego auta?No więcej powagi.Po za tym to jest forum więc wyrażam swoją opinię
Obrazek
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: ozi »

to mnie teraz rozbawiłeś :side:
nie potrzebuje pomocników w tym by stwierdzić co i jak jest nie tak czy co jest nie ruszane. a wogóle to, ze drzwi wiszą to znaczy, że auto krzywe? hee
Nie szukałem auta w idealnym stanie do odrestaurowania - szukałem sciro do 2k z gazem by tanio jeździć na codzień. Ten miał dobre wyposażenie i się na niego skusiłem. Jak narazie bije km za km i jakoś nic się nie dzieje..... piszesz, że auto złom? a widzisz co na allegro stoi? to są dopiero trupy, wogóle to ze wszystkich sciro jakie widziałem to może co 4-te jest w dobrym stanie i tylko dobrym
Jeżdże za 20zł/100km, nie musze się zastanawiac czy gdzieś moge sobie pozwolić pojechać. Teraz co miesiąć będe coraz bardziej zadowolony z zakupu 8)
KONIEC TEMATU! jak Ci się nie podoba, że auto nadal jeździ to nie zaglądaj w mój temat
Obrazek
Awatar użytkownika
Nashi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2126
Rejestracja: 09 lut 2008, 00:21
Model: Scirocco II

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: Nashi »

panowie, bez napinek :)
Obrazek
Awatar użytkownika
hazard
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 245
Rejestracja: 05 sty 2008, 22:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 5120532

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: hazard »

Ale człowieku po co ty się tak napinasz.Mam prawo do wyrażenia swojego zdania i to robię.A po drugie nie mam zamiaru robić to kółka wzajemnej adoracji i jak mi się coś podoba to mówię że mi się podoba, a jak nie to nie i tyle.Bądźcie bardziej otwarci na krytykę.Dobrze że masz tyle zapału i że auto wciąż jeździ, po prostu ja bym go nie ratował i chcecie mnie na stosie spalić za to :roll: Ok każdy powiedział co miał powiedzieć i kończymy wątek 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: ozi »

mam nadzieje, że jeszcze kiedyś będziesz miał ta mozliowść i zobaczysz auto. Wtedy mi pokażesz palcem co jest nie tak :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: voo »

sciro wygląda jak wygląda ale tanio się przemieszcza a takie było założenie :) czarny sporo palił a potrzebny hajs na auto z avatara oziego ;)

pozdravwiam.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
Marocco
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 389
Rejestracja: 21 sty 2009, 16:19
Lokalizacja: z kątowni

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: Marocco »

powiem tak, zazdrość straszna rzecz. Mi się niebieski nawet widzi.A każdy jeździ tym co sobie sam wybrał. Więc to oziego broszka.pozdrawiam
Awatar użytkownika
hazard
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 245
Rejestracja: 05 sty 2008, 22:33
Model: Scirocco II
Numer GG: 5120532

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: hazard »

Jaka zazdrość?Czego mam niby zazdrościć bo nie skumałem Cię chłopak :?:

P.S miało być bez spinek.Poglądami wymienimy się pewnie na zlocie w lipcu :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: ozi »

1100km zrobione w weekendzik i jeszcze jeździ :D spalanie na blosie 9,5-10,5l w zależności czy butowałem czy nie (4osoby+bagażu po dach). Odwiedziłem opole, katowice, kielce, częstochowe i wiele innych mniejszych miejscowości. Zdziwienie mnie ogarnęło jak wylądowałem 50m od miejsca gdzie kupiłem autko 8)
Warunki czasem były ciężkie :wink:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: kalina »

kurde za wielkie troche te fele, dziwnie to wygląda
Awatar użytkownika
Fenri
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 606
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1301241

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: Fenri »

ozi pisze: Zdziwienie mnie ogarnęło jak wylądowałem 50m od miejsca gdzie kupiłem autko 8)
50 m??? :shock: Ozi trzeba było wpaść chociaż na chwile :!: . Przy następnym takim tripie masz sie poprawić :)
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: ozi »

Fenri pisze:
ozi pisze: Zdziwienie mnie ogarnęło jak wylądowałem 50m od miejsca gdzie kupiłem autko 8)
50 m??? :shock: Ozi trzeba było wpaść chociaż na chwile :!: . Przy następnym takim tripie masz sie poprawić :)
dobrze szefie. Przejeżdżałem po tym skrzyżowaniu dziwnym koło Ciebie z dwoma lustrami :side:

-- czwartek, 27 maja 2010, 15:11 --

hazard zwracam honor jesli chodzi o spoilery, przód był ściągany bo ktoś sobie wymyślil mocowania halogenów z przod, tył zaś był malowany - o dziwo do malowania nie były sciągane lampy :x ale szpeta - na szczęście już udalo mi się to poprawić.
wrzuce aktualne fotki auta :D zdjąłem mu felgi i na drugi dzień dziad dał do zrozumienia, że mu się to nie spodobalo - podczas jazdy do pracy pękła linka od sprzęgła.

Obrazek Obrazek


dziś też udało mi się zakupić okazyjnie zawieszenie, amortyzatory przód bilstein, tył koni z regulacją twardości i wysokości sprężyny, do tego springi h&r -50mm :wink: może jak znajde troche czasu przed międzynarodówką to zdąrze zamntować

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
voo
Pisarz
Pisarz
Posty: 1358
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:07
Model: Scirocco II
Lokalizacja: FZ

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: voo »

a parę stron wcześniej pisał, że seria jest przecudowna i nic nie będzie zmieniał :lol:

pozdravwiam.
365 dni obsesyjnie.
Awatar użytkownika
ozi
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 3326
Rejestracja: 01 gru 2007, 09:36
Model: Scirocco II
Numer GG: 3194420

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: ozi »

tylko głupek nigdy nie zmienia zdania :side: szczerze to na tym bilstein'ie jeździ się znakomicie, skaczący jak ping-pong GTC czy TA nie ma wogóle polotu :wink:

-- wtorek, 15 cze 2010, 16:44 --

4m rury i cały dzień męki doginania domowymi sposobami i wyszło coś takiego - jestem zadowolony :D

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

dolna też juz jest docięta - wystarczy pospawać i p0omalować :wink:
wielkie podziękowania dla Rafała z okolic Katowic za podstawki (półksiężyce) pod rozpórke przód :mrgreen: może wypijemy piwo na międzynar.....
Obrazek
herbiasty
Pisarz
Pisarz
Posty: 1408
Rejestracja: 25 wrz 2009, 13:11
Model: Scirocco II
Numer GG: 1219647
Lokalizacja: Przemyśl

Re: sciroccowóz na codzień

Post autor: herbiasty »

Tylna rozporka super :)
ale przednia juz nie bedzie pewnie pracowac jak tzreba bo rura jest "zagieta" :( trzeba bylo to jakiegos majstra zawiezc zeby za piwko na gietarce Ci to zrobil..

zawias marzenie 8)
ODPOWIEDZ