Scirocco mk 2 by Miotas

Pochwal się swoim Scirocco.
miotas
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2011, 21:29

Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: miotas »

Witam
autko kupiłem od Da'an
pare rzeczy do zrobienia bylo i jest ale na bierzaco wszystko robie
poki co nowe sprzeglo przegub zwrotnice sworznie tuleje gumy na stabilizatorze
piekne alu 15 z dystansami :D
niedlugo gleba no i srodek trzeba doprowadzic do stanu sprzed paru lat
ogolnie przed kupnem zastanawialem sie nad scirocco i golfem mk2 gti padlo na sroke i jestem mega zadowolony
zdjecia beda jutro jak umyje :)
Awatar użytkownika
kalina
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 747
Rejestracja: 01 wrz 2008, 22:03
Numer GG: 4071188
Lokalizacja: Płock

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: kalina »

dobrze, że zdecydowałeś się na scirocco, a nie golfa. Dzięki temu masz auto zdecydowanie rzadziej spotykane na ulicy. Dawaj fotki jakieś
Awatar użytkownika
Gółek
Maniak
Maniak
Posty: 1608
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 4967939
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: Gółek »

Długo go myjesz :)
Pozdrawiam.
Tomek (vw@maniak)
Scirocco MK I 77' EG
Scirocco MK II 86'GTX 16V
Scirocco MK II 91' GT II-od 26 lat nieustannie w przydomowym garażu .
VW High UP!
miotas
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2011, 21:29

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: miotas »

daj spokoj do zrobienia wiecej niz moze byc.... caly czas walcze bo coraz to nowsze usterki wychodza... dzisiaj leca lozyska w kolach i tarcze postaram sie postaram wszystko po kolei opisac i w koncu wrzucic te zdjecie ;)
Awatar użytkownika
cinekban87
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 703
Rejestracja: 16 sty 2010, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1400685
Lokalizacja: Lublin

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: cinekban87 »

no i gdzie te foty?
miotas
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2011, 21:29

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: miotas »

umieram przy nim zawał co 5 minut płacz co 2... skrzynia i silnik do wymiany niestety do tego pukniete prawe drzwiiii i kierunkowskaz lewy przod... tragedia ale robimy małą sroczke mam nadzieje ze znajde ladna kr albo abf... do tego skrzynia od golszfica 1.6d haha ano bo skrzynia sie rozerwala.... wazne ze jest gleba i hamulce bo jak to ktos kidys powiedzial gleba to nie wszystko ale wszystko bez gleby to nic pod blokiem sie calkiem calkiem prezentuje
Ostatnio zmieniony 04 sty 2012, 16:42 przez miotas, łącznie zmieniany 1 raz.
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: atosss007 »

Było by fajnie kolego jak byś jeszcze trochę kultury nabrał. Jak byś nie wiedział to jest forum publiczne i zaglądają tu ludzie z zewnątrz. Nie ma znaczenia że to Twój temat w tym przypadku bo po przeczytaniu Twojego posta wszystkich sciromaniaków będą określali mianem chamów i prostaków. Nie tylko Ciebie. A tak w ogóle to powodzenia ze skrzynią do Kr lub ABF pochodzącą z 1.6 Właściwie nie tyle ze skrzynią co ze sprzęgłem
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
miotas
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2011, 21:29

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: miotas »

a wiec po ostatnim wpisie jest upragniona gleba tarcze brembo wentyl nacinane klocki ebc wszsytkie pierdolki zrobione ubezpieczenie oplacone haha srodek w miare dobrym stanei elektryka pociagnieta w koncu zrobiony gaznik takze na benzynie hula jak ta lala szukam foteli recaro ladnych 15 na lato oczywiscie na szeroko + polerka i moze ciut nizej posadzimy sroke. tak jak wspomnialem kr albo abf moze na wiosne uturbiony.... braciszek ma plan zrobienia sroki z napedem na tyl... albo na cztery buciki zobaczymy plany sa naprawde ogromne

-- środa, 4 sty 2012, 17:42 --

i tutaj mamy proste rozwiazanie jak sie chce to mozna :) wiem wiem ze sprzeglo nie tego ale po odopwiednich przerobkach daje rade :) przepraszam za brak kultury usuwam posta dzieki za uwage
Awatar użytkownika
Gółek
Maniak
Maniak
Posty: 1608
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:20
Model: Scirocco II
Numer GG: 4967939
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: Gółek »

"Nieźle" sie dzieje z tym autem a takie.......ładne było :(
:(
Tomek (vw@maniak)
Scirocco MK I 77' EG
Scirocco MK II 86'GTX 16V
Scirocco MK II 91' GT II-od 26 lat nieustannie w przydomowym garażu .
VW High UP!
Awatar użytkownika
cinekban87
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 703
Rejestracja: 16 sty 2010, 19:53
Model: Scirocco II
Numer GG: 1400685
Lokalizacja: Lublin

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: cinekban87 »

zdjęcia kolego zdjecia :twisted:
miotas
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2011, 21:29

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: miotas »

auto jest o milion razy piekniejsze niz bylo :) stoi w przepieknym warsztacie i czeka na fundusze codziennie glaskana i pieszczona :) jutro po pracy wrzucam w koncu... takze po 23 ludzie spodziewajcie sie pieknej czarnej sroczki na pieknym 15 calowych felgach z rantem i ogromniasta gleba :DDDD
zli ludzie zbili kierunek i przgnietli drzwi i rozumiecie ze taki czlek nie przyzna nie powie chociaz przepraszam uderzylem przypadkowo tylko ucieknie... a to przeto youngtimer !!!
atosss007
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2505
Rejestracja: 04 cze 2010, 01:58
Model: Scirocco II
Numer GG: 5067333
Lokalizacja: Austevoll Norway

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: atosss007 »

Nie no ... nie mogę ... miałem nie komentować ale jak przeczytałem Twojego ostatniego posta to po prostu muszę. Fajnie że wyciąłeś swoje poprzednie wulgaryzmy i tutaj plus dla Ciebie. Jednak jak tak czytam o planach typu turbo do Kr-a lub Abf-a to nasuwa mi się jedna myśl ... kolejny fantasta który chyba nie do końca sobie zdaje sprawę z tego co mówi. Proponuję Ci najpierw wsadzić tam tego Kr-a czy tam Abf-a i zapoznać się z kosztami silnika oraz przekładki, a dopiero potem myśleć o turbinie jeśli jeszcze podołasz finansowo. Chyba nie zdajesz sobie sprawy w ogóle o czym mówisz bo w Twoich ustach wsadzenie silnika z turbiną do sroki to to samo co zjeść duże lody z polewą karmelową. Pozwolisz że Cię oświecę ... wsadzenie silnika z turbiną do sroki to koszt około 20 tysięcy PLNów. Jeśli będziesz chciał żeby Ci ktoś to zrobił to musisz do tego jeszcze doliczyć duuuuużo czasu. Jeśli będziesz chciał zrobić to sam to wtedy to duuuuuuużo razy 100. Co do planów napędu 4x4 to powiem Ci szczerze że nawet nie będę tego komentował bo to wiąże się z przeróbką całego samochodu od A do Z. Jeśli będziesz chciał te plany zrealizować to 50 tysięcy PLNów jest już nie Twoje, plus jeszcze musisz znaleźć kogoś kto się tego podejmie. Gwarantuję Ci że każdy komu o tym powiesz będzie się pukał po głowie kowadłem 10 kg. Podsumowując ... to co napisałeś to fantazja na całego. Daję sobie uciąć lewą rękę i prawe jądro że wymiękniesz po wykonaniu 10% tego co tu opisałeś. Kolejna sroka pójdzie na złom lub zostanie sprzedana na części. Było już takich zapaleńców tutaj kilku a może nawet kilkunastu i wszystkie projekty kończyły się na opisaniu planów. Nie mniej jednak powodzenia Ci życzę i z niecierpliwością czekam na pierwsze fotorelacje z przeprowadzonych prac.

P.S
...znów będzie śmiesznie
Było :
Scirocco GL - R.I.P
Scirocco GTX kamei x1
Jest :
Scirocco GT 2 1989 Experyment 1.8T
Scirocco GTX 1984 16V Czarnuch
Scirocco Mk1 1976 Rieger
michalfree
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 480
Rejestracja: 08 sty 2008, 17:40
Model: Scirocco II
Numer GG: 10470958

Re: Scirocco mk 2 by Miotas

Post autor: michalfree »

Atoss...spoko toż to widać że klient ma bujną -lekko w stylu Village Boys -fantazję...korzysta pełnymi garściami z języka mistrzów szpachli, siateksu i agrotuningu w najgorszym wydaniu...
Luz...nie ma co się bulwersować..tylko nie reagować na Jego posty..sam wyschnie jak kliku przed nim,,Toż on nawet sensownie /politechnicznie marzyć nie umie , nie mówiąc o znajomości techniki sroki...
Zatem zostawmy go sobie samemu....
ODPOWIEDZ