Zrzuta na utrzymanie serwera 2014 - nowi moderatorzy

Forum dyskusyjne STP.
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014.

Post autor: Ruszowy »

vega8 pisze:Każdy, kto wpłacił na utrzymanie serwera otrzyma status sponsora.
Nie każdy, przez rok się nie doczekałem więc po co te kolory?
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014.

Post autor: obar »

Ruszowy pisze:Nie każdy, przez rok się nie doczekałem więc po co te kolory?
Jeśli wpłacałeś i nie otrzymałeś pomarańczowego statusu to trzeba było się odezwać do Agi lub Kamila.
Aga ma na pewno sporo własnych spraw na głowie, więc może jej coś umknąć. Także proszę się uzbroić w cierpliwość, a jeśli ktoś zostanie pominięty to piszcie.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014.

Post autor: vega »

Ruszowy pisze: przez rok się nie doczekałem
Chyba chciałeś powiedzieć, że przez trzy lata się nie doczekałeś, bo ostatnia zrzuta miała miejsce w 2011 roku. :wink:
Aga musiała Cię po prostu pominąć, a jak się nie upomniałeś Andrzejku, to potem się zapomniało.
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2764
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014.

Post autor: spirit »

Trochę późno, ale też się dorzuciłem do składki.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014.

Post autor: Ruszowy »

vega8 pisze: Chyba chciałeś powiedzieć, że przez trzy lata się nie doczekałeś, bo ostatnia zrzuta miała miejsce w 2011 roku.
Kurczę, jak ten czas leci.
Nie no oczywiście żeby nie było że hejtuję, składka oczywiście poszła.
Jednakże korzystając z tego iz piszę w temacie Agi, i nieco ożywiając dyskusję mam przemyślenie odnośnie aktywnych moderatorów i adminów.
Sory za OT ale skoro Kamil i Aga nie mają ostatnio zbyt duzo czasu na sciroforum, nie rozsądnie byłoby przyznać status moderatora Magdzie? Przecież śledzi forum na bieżąco i wykazała się perfekcyjną organizacją przy druku kalendarzy STP.
Awatar użytkownika
spirit
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2764
Rejestracja: 01 gru 2007, 20:27
Model: Scirocco II
Numer GG: 8805675
Lokalizacja: WOR

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014.

Post autor: spirit »

Po co mnożyć administrację ?, już lepiej dać trochę szersze uprawnienia Obarowi.
Było: 91 GT II LC6V JH RIP
Jest: 90 GT II L90E 2.0 PB + BLOS
Jest: 82 1.8 ABS + BLOS

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014.

Post autor: obar »

Wyznaczanie moderacji nie jest tylko i wyłącznie związane z dobrą organizacją na forum.
Nie jestem przeciwny dodatkowej osobie moderującej i jeśli faktycznie będzie taka potrzeba i Kamil z Agą również zadecydują, że przyda się dodatkowa para rąk to na pewno ktoś dostanie zielony status.

Radku, myślę, że dopóki jest Kamil i Aga to moje uprawnienia są wystarczające.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014.

Post autor: AgaZaKa »

Ruszowy pisze:
vega8 pisze: Chyba chciałeś powiedzieć, że przez trzy lata się nie doczekałeś, bo ostatnia zrzuta miała miejsce w 2011 roku.
Kurczę, jak ten czas leci.
Nie no oczywiście żeby nie było że hejtuję, składka oczywiście poszła.
Jednakże korzystając z tego iz piszę w temacie Agi, i nieco ożywiając dyskusję mam przemyślenie odnośnie aktywnych moderatorów i adminów.
Sory za OT ale skoro Kamil i Aga nie mają ostatnio zbyt duzo czasu na sciroforum, nie rozsądnie byłoby przyznać status moderatora Magdzie? Przecież śledzi forum na bieżąco i wykazała się perfekcyjną organizacją przy druku kalendarzy STP.
Bardzo chetnie przyznam status moderatora nowym osobom i bardzo chetnie zobacze nowych autorow artykulow na forum czy na FB. Piszcie kogo chcecie widziec w roli moderatora.

Ja jestem tylko cieniem, ktory pilnuje, zeby serwer chodzil i byl oplacony. Ktos mial nam zrobic nowa wersje strony na 10 lecie, ale temat sie rozmyl ... Znaczy niby cos tam zostalo zrobione, ale potem nic sie nie wydarzylo. Przy okazji tych prac odkrylismy wlasnie problem z modyfikacja uzytkownikow. Musze to sprawdzic. (dziala)

Mowad prowadzi strone STP na Facebooku i prawie codziennie wrzuca cos nowego.

BYlam na urlopie przez 2 tygodnie. Jak wroce do domu, to zaloguje sie na konto bankowe i dopisze pozostale osoby do listy i sprawdze jak z tymi kolorami. Za utrzymanie serwera zaplacilam pod koniec stycznia.
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014.

Post autor: Kamil »

A ja od siebie dodam, że w roli nowego moderatora najbardziej widziałbym Mowada, nie dyskredytując oczywiście wkładu pracy i zaangażowania innych użytkowników. Mowad jest tu jednym z najstarszych stażem użytkowników, jest cały czas aktywny, stworzył dużą część artykułów i jeszcze pewnie nie jeden stworzy. Tym niemniej zdaje się, że Mowad będzie miał teraz dużo więcej obowiązków i mniej czasu na zaglądanie na forum, więc najlepiej, gdyby sam się ustosunkował do tego.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
vega
Pisarz
Pisarz
Posty: 1011
Rejestracja: 28 mar 2010, 10:28
Model: Scirocco I
Numer GG: 24919081

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014.

Post autor: vega »

Kamil pisze:A ja od siebie dodam, że w roli nowego moderatora najbardziej widziałbym Mowada, nie dyskredytując oczywiście wkładu pracy i zaangażowania innych użytkowników. Mowad jest tu jednym z najstarszych stażem użytkowników, jest cały czas aktywny, stworzył dużą część artykułów i jeszcze pewnie nie jeden stworzy. Tym niemniej zdaje się, że Mowad będzie miał teraz dużo więcej obowiązków i mniej czasu na zaglądanie na forum, więc najlepiej, gdyby sam się ustosunkował do tego.
Wyprzedziłeś, mnie Kamil :wink: Myśle dokładnie tak samo,że Mowad powinien zostać nowym moderatorem.
Jest:
Scirocco mk1 1978
Ford Ka 1999 (dupowozik )
Były:
Oldsmobile F85 Cutlass 1978 V8
Marcedes w111 22OS 1961
Opel Manta A 1975
Ford Granada 1978
Chevrolet Camaro 1988 v8 5.OL
Pontiac Fiero 1988 v6
Awatar użytkownika
obar
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 4496
Rejestracja: 16 paź 2007, 23:16
Model: Scirocco II
Numer GG: 5123300
Lokalizacja: Słupsk

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014.

Post autor: obar »

Ja osobiście jeszcze widziałbym Sołtysa na tym stanowisku, choć on też będzie mieć teraz nieco więcej obowiązków :wink: .
Kamilu, a może faktycznie wrzućmy po prostu temacik z głosowaniem i sugestiami? Tylko oczywiście kandydaci musieliby wyrazić zgodę i chęć bycia na takim stanowisku, zanim się rozpocznie głosowanie.
SOME DO DRUGS, OTHERS DO BOTTLES.
I SOLVE MY PROBLEMS WITH WIDE OPEN THROTTLES!

Szeroki MKII 2.0 16V
Awatar użytkownika
Kamil
Kapitan Bomba
Kapitan Bomba
Posty: 2832
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:15
Model: Scirocco II
Numer GG: 5363528
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014 - nowi moderatorzy

Post autor: Kamil »

Nie jestem za demokracją w tym względzie :P. Nie to, żebym nie chciał, aby ktoś inny decydował o tym, ale myślę, że zarówno Aga, jak i ja, wolelibyśmy powierzyć to komuś, do kogo mamy jakieś tam zaufanie, a niekoniecznie komuś, kto jest najpopularniejszy wśród forumowiczów. Stąd jednak ja bym optował za "odgórną nominacją", oczywiście jeśli się kandydat zgodzi.
Old Volkswagens never die, they just get lower.
Awatar użytkownika
Mowad
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2422
Rejestracja: 03 gru 2007, 18:21
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014 - nowi moderatorzy

Post autor: Mowad »

Dziekuje za wyrazy zaufania, ale mam kilka "ale" ktore sklaniaja mnie przeciwko pomyslowi ze mna jako modem:
1) Najwazniejszy - tak jak wspomnial Kamil - nieco sie w moim zyciu zaraz zmieni i czasu bedzie na bank mniej
2) Moderowalem na innym forum 8 lat i wiem ze ma to rozne oblicza, w pamiec zapada ta gorsza strona niestety i tu dochodzimy do punktu:
3) Mi jest dobrze tak jak jest, cos tam napisze na portal (rzadko bo rzadko ale jednak, swoja droga prosilem o pomoc i nadeslanie materialow - odzew praktycznie zerowy), facebooka troche rozruszalem przez ten okres w jakim go prowadze (nie jestem pewny, ale bylo chyba 200 "lajkow", obecnie jest ponad 600) i taka rola mi wystarcza.
Nie sa mi potrzebne spiny o to, ze ktos dostanie wg mnie zasluzonego bana (a przegladajac dosc czesto forum szczerze powiem ze kilka kandydatur na wejscie bym mial), zaraz znajdzie sie ilus tam kolegow-adwokatow, czytanie wpisow, ze "z forum zrobil bagno", "to mnie tez wywal" plus pewnie jakies inne "argumenty" bo ktos, cos, gdzies, bo kolesiostwo itp.

W zwiazku z tym dziekuje, moge pomagac w ramach swoich mozliwosci i obecnych uprawnien, ale odpowiedzialnosci za klimat nie chce przyjmowac.
------------------->Obrazek<-------------------
Nasza Scala na forum i w TV - Teleekspress 2010, TVN Turbo 2012, TVN Turbo 2013
Awatar użytkownika
Ruszowy
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 2048
Rejestracja: 17 sty 2008, 23:11
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014 - nowi moderatorzy

Post autor: Ruszowy »

Kamil pisze: Stąd jednak ja bym optował za "odgórną nominacją", oczywiście jeśli się kandydat zgodzi.
Też mi się wydaje iż to nie demokracja, ale musicie się zastanowić nad czasem który możecie poświęcić na forum, bo czasem autentycznie spirit i soltys upominają nowych uzytkowników. Jednakże nie każdy ma cierpliwość do nawet starych uzytkowników forum. Myślę że pora na pojawienie się nowych modów którzy nauczą się utrzymać klimat forum i nikogo nie urazić. Trudne przypadki niech konsultują i tyle.
Awatar użytkownika
AgaZaKa
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 646
Rejestracja: 08 paź 2007, 20:14
Model: Scirocco II
Lokalizacja: Warszawa / Surrey, UK

Re: Zrzuta na utrzymanie serwera 2014 - nowi moderatorzy

Post autor: AgaZaKa »

Jak pisalam wyzej, ja jestem za demokracja i chetnie poczytam kogo nominujecie.
Scirocco 2.0 TSI DSG Viper Green (sprzedany) i Scirocco GTI 1983 Diamond Silver (sprzedany)

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ